Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Zakończenie 22 Letniej Ligi Biegowej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn DSCN1295 12 czerwca w sali obrad Zakopianskiego Urzędu Miasta odbyło się uroczyste zakonczenie 22 Letniej ligi Biegowej. Podczas podsumowania Naczelnik Wydziału Oświaty Sportu i Turystyki Zofia Kiełpińska oraz radny Jan Gluc wręczyli najlepszym zawodnikom puchary oraz dyplomy.
W galerii fotoreportaż MOSiR.

W ramach 22 Letniej Ligi Biegowej zorganizowanej przez MOSiR Zakopane rozegrano 4 edycje. W zawodach wystartowało łącznie 800 dziewcząt i chłopców sklasyfikowanych w kategoriach wiekowych.

 

 

Szkoły Ponadgimnazjalne      
         
         
  Dziewczęta 1998-2000      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Szwajnos Małgorzata 1999 ZSHT Zakopane 150
2 Korycińska Anna 1999 ZSHT Zakopane 110
3 Gąsienica Roj Karolina 2000 ZSP Zakopane 90
4 Chorąży Gabriela 2000 ZSB 80
5 Skowyra Dorota 2000 ZSHT Zakopane 77
6 Stopka Sylwia 2000 ZSHT Zakopane 75
         
  Chłopcy 1998-2000      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Młynarczyk Jakub 2000 ZSHT Zakopane 150
2 Magdziak Bartłomiej 1999 ZSHT Zakopane 126
3 Fryzowicz Michał 1999 ZSHT Zakopane 90
4 Pol Aleksander 2000 ZSHT Zakopane 72
  Sułocha Paweł 2000 ZSB 72
6 Sroka Andrzej 1998 ZSB 66
         
  Gimnazja      
         
         
  Dziewczęta 2001-2003      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Zbozień Wioleta 2001 Gim Gliczarów Górny 109
2 Faderewska Alicja 2002 GMS ZAKOPANE 100
3 Kułach Ewelina 2003 Gim 1 Biały Dunajec 99
4 Kołtko Ewelina 2001 GMS ZAKOPANE 90
5 Iwaniec Małgorzata 2001 Gim Kościelisko 85
  Śliwa Justyna 2002 GMS ZAKOPANE 85
7 Gał Monika 2003 Gim Gliczarów Górny 82
         
  Chłopcy 2001-2003      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Chrobak Mariusz 2001 Gim Gliczarów Górny 150
2 Orawiec Dariusz 2001 Gim Gliczarów Górny 126
3 Bryja Sebastian 2002 GMS ZAKOPANE 122
4 Pawlikowski Michał 2001 Gim 1 Biały Dunajec 120
5 Gasienica-Roj Szymon 2002 GMS ZAKOPANE 113
6 Rzadkosz Adam 2001 Gim Gliczarów Górny 79
         
         
  Szkoły Podstawowe      
         
         
  Dziewczęta 2008-2010      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Wądrzyk Weronika 2008 SP 5 Zakopane 150
2 Fatla Maria 2008 SP 2 Zakopane 100
3 Król Łęgowska Joanna 2008 SP 2 Zakopane 88
4 Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz 79
5 Mąka Patrycja 2008 SP Gliczarów Górny 72
6 Ponikwia Maria 2008 SP Zielone Wzgórze 66
         
         
  Chłopcy 2008-2010      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Gruszka Mariusz 2008 SP Dzianisz 132
2 Obtułowicz Michał 2008 SP 3 Zakopane 95
3 Gawlak Stanisław 2008 KSP 86
4 Kulpa Szymon 2009 SP 2 Zakopane 84
5 Różak Tymoteusz 2008 SP 9 Zakopane 72
6 Gąsienica-Daniel Jan 2009 SP 2 Zakopane 71
         
         
  Dziewczęta 2006-2007      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Komorowska Nikola 2006 SP 3 Zakopane 150
2 Moszczyńska Zuzanna 2007 SP 7 Zakopane 140
3 Kukuc Anna 2006 SP 4 Zakopane 121
4 Krupa Alicja 2006 SP Dzianisz 77
5 Pabin Zuzanna 2006 SP Dzianisz 76
6 Węgrowska Magda 2006 SP Gliczarów Górny 71
  Chłopcy 2006-2007      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Jarząbek Kacper 2006 SP Sierockie 150
2 Karpiel Kacper 2006 SP 2 Zakopane 130
3 Stachoń Karol 2006 SP 3 Zakopane 101
4 Różak Jakub 2006 SP 9 Zakopane 84
5 Zygmuntowicz Bartek 2006 SP 5 Zakopane 78
6 Pierzchała Jan 2006 SP 2 Zakopane 75
         
  Dziewczęta 2004-2005      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Bubla Karolina 2005 SP Gliczarów Górny 105
2 Gąsienica-Roj Marcelina 2005 SPMS 98
3 Mrugała Natalia 2004 SP Sierockie 96
4 Kubin Liwia 2004 SP 3 Zakopane 95
  Orawiec Aneta 2004 SP Gliczarów Górny 95
6 Skupień Anna 2005 SP 4 Zakopane 80
         
  Chłopcy 2004-2005      
         
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła  Pkt 3 najlepsze wyniki
1 Barnowski Szymon 2004 SP Witów 150
2 Baran Kacper 2004 SP Witów 121
3 Celej Szymon 2005 SPMS 90
4 Karpiel Dawid 2005 SPMS 76
5 Joniak Klemens 2005 SP 4 Zakopane 74
6 Śmiałek Kacper 2005 SP Sierockie 63

  
 

Klasyfikacja końcowa - drużynowa (szkoły)
         
         
  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE    
         
         
M SZKOŁA PKT DZ PKT CHŁ SUMA
1 ZSHT 1014 766 1780
2 ZSB 161 420 581
3 SLO STO  158 48 206
4 ZSP BETLEJEM 18 106 124
5 ZSP KENAR 90   90

 

  GIMNAZJA      
         
M SZKOŁA DZ CHŁ SUMA
1 GIM GLICZARÓW GÓRNY 282 746 1028
2 GMS ZAKOPANE 528 424 952
3 GIM 1 ZAKOPANE 257 119 376
4 GIM 2 ZAKOPANE 189 185 374
5 GIM 1 BIAŁY DUNAJEC 115 256 371
6 GIM SIEROCKIE 254 43 297
7 GIM KOŚCIELISKO 163 78 241
8 GIM BETLEJEM 5 88 93
9 GIM DZIANISZ 0 61 61
10 GIM 3 ZAKOPANE 31 0 31
11 SG STO   29 29
12 ZSOiG ZAKOPANE   20 20
13 GIM 2 BIAŁY DUNAJEC 18   18
         

 

  SZKOŁY PODSTAWOWE              
                 
M SZKOŁA Dz 08-10 Chł 08-10 Dz 06-07 Chł 06-07 Dz 04-05 Chł 04-05 SUMA
1 SP 2 ZAKOPANE 488 316 139 311 37 89 1380
2 SP 3 ZAKOPANE 178 284 278 200 160 87 1187
3 SP 5 ZAKOPANE 289 137 146 285 135 150 1142
4 KSP   86 227 60 290 257 920
5 SP GLICZARÓW GÓRNY 177 90 136 63 351 37 854
6 SP 9 ZAKOPANE 109 160 55 192 156 124 796
7 SP 4 ZAKOPANE 73 108 167 133 89 171 741
8 SP DZIANISZ 106 272 186 54   27 645
9 SPMS     32   208 329 569
10 SP KOŚCIELISKO   69 171 101 132 79 552
11 SP SIEROCKIE   3 27 250 130 72 482
12 SP WITÓW           379 379
13 SP 7 ZAKOPANE 59 61 183 0 30 0 333
14 SP 1 BIAŁY DUNAJEC     61 51 78 71 261
15 NSP ZIELONE WZGÓRZE 166 69 0 23     258
16 SP 1 ZAKOPANE     0 17 18 24 59
17 SP PORONIN         49   49
18 SP ZĄB           40 40
19 SP 2 BIAŁY DUNAJEC           14 14
                 

Pełne wyniki tutaj