11 kwietnia na Dolnej Równi Krupowej rozegrane zostały kolejne zawody 22 Letniej Ligi Biegowej oraz drużynowe biegi przełajowe. Na starcie wiosennej inauguracji rywalizacji stanęło 72 dziewcząt i chłopców z 10 szkół podstawowych gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu tatrzańskiego. Organizatorem zawodów był MOSiR Zakopane.
XXII Letnia Liga Biegowa | |||||
Zakopane 11.04.2017 | |||||
Biegi Przełajowe | |||||
Wyniki Szkoły Podstawowe | |||||
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok | Typ | Szkoła | Czas |
Typ: SP_04-05 / Płeć: Kobieta | |||||
1 | URBAN Wiktoria | 2004 | SP_04-05 | KSP | 5:30.69 |
2 | DYKA Milena | 2005 | SP_04-05 | KSP | 6:19.63 |
3 | TREBUNIA Wiktoria | 2004 | SP_04-05 | KSP | 6:28.64 |
4 | SOKOŁOWSKA Marika | 2004 | SP_04-05 | KSP | 6:29.91 |
5 | BŁACHUTA Weronika | 2005 | SP_04-05 | KSP | 6:43.57 |
6 | BACHLEDA-CURUŚ Emma | 2004 | SP_04-05 | KSP | 6:48.48 |
Typ: SP_06-07 / Płeć: Kobieta | |||||
1 | MOSZCZYŃSKA Zuzanna | 2007 | SP_06-07 | SP 7 Zakopane | 5:12.16 |
2 | KIZEWETER Zuzanna | 2007 | SP_06-07 | KSP | 6:03.73 |
2 | CHROBAK Maja | 2007 | SP_06-07 | KSP | 6:03.73 |
4 | GAWLAK Wiktoria | 2006 | SP_06-07 | KSP | 6:58.03 |
5 | Gawęda Wiktoria | 2007 | SP_06-07 | KSP | 9:58.69 |
Typ: SP_08-10 / Płeć: Kobieta | |||||
1 | WĄDRZYK Weronika | 2008 | SP_08-10 | SP 5 Zakopane | 6:04.24 |
Typ: SP_04-05 / Płeć: Mężczyzna | |||||
1 | BARNOWSKI Szymon | 2004 | SP_04-05 | SP Witów | 4:37.23 |
2 | BARAN Kacper | 2004 | SP_04-05 | SP Witów | 4:44.75 |
3 | GAWLAK-SOCKA Kacper | 2004 | SP_04-05 | KSP | 5:10.54 |
4 | ZWIJACZ Bartłomiej | 2004 | SP_04-05 | KSP | 5:17.33 |
5 | WRÓBEL Marcin | 2004 | SP_04-05 | SP Witów | 5:17.66 |
6 | DOLAK Mateusz | 2005 | SP_04-05 | KSP | 5:47.98 |
Typ: SP_06-07 / Płeć: Mężczyzna | |||||
1 | JARZĄBEK Kacper | 2006 | SP_06-07 | SP Sierockie | 5:04.23 |
2 | STACHOŃ Karol | 2006 | SP_06-07 | SP 3 Zakopane | 5:16.91 |
3 | URBAN Mateusz | 2007 | SP_06-07 | KSP | 5:40.78 |
Typ: SP_08-10 / Płeć: Mężczyzna | |||||
1 | Gawlak Stanisław | 2008 | SP_08-10 | KSP | 5:55.66 |
Wyniki Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne Dziewczynki | |||||
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok | Typ | Szkoła | Czas |
GIM | |||||
1 | BIENIASZ Weronika | 2001 | GIM | GMS | 4:46.16 |
2 | KOŁTKO Ewelina | 2001 | GIM | GMS | 4:46.44 |
3 | TOPÓR Klaudia | 2002 | GIM | GMS | 4:50.04 |
4 | STACHOŃ Natalia | 2001 | GIM | GMS | 5:13.56 |
5 | ŚLIWA Justyna | 2002 | GIM | GMS | 5:15.88 |
6 | ZBOZIEŃ Wioleta | 2001 | GIM | SP Gliczarów Górny | 5:23.68 |
SPG | |||||
1 | SZWAJNOS Małgorzata | 1999 | SPG | ZSHT | 5:03.36 |
2 | SZWAJNOS Katarzyna | 2000 | SPG | ZSHT | 5:11.08 |
3 | GĄSIENICA - MRACIELNIK Hanna | 1999 | SPG | ZSHT | 5:31.45 |
4 | GAŁ Barbara | 1999 | SPG | ZSHT | 5:37.24 |
5 | SPANKOWSKA Mariola | 1999 | SPG | ZSHT | 5:42.52 |
6 | KORYCIŃSKA Anna | 1998 | SPG | ZSHT | 5:43.14 |
Wyniki Szkoły Gimnazjale i Ponadgimnazjalne chłopcy | |||||
Miejsce | Nazwisko i imię | Rok | Typ | Szkoła | Czas |
GIM | |||||
1 | CHROBAK Mariusz | 2001 | GIM | SP Gliczarów Górny | 5:27.63 |
2 | BRYJA Sebastian | 2002 | GIM | GMS | 5:28.81 |
3 | ORAWIEC Dariusz | 2001 | GIM | SP Gliczarów Górny | 5:38.95 |
4 | JURCZYK Miłosz | 2001 | GIM | GMS | 5:45.68 |
5 | GĄSIENICA-ROJ Szymon | 2002 | GIM | GMS | 5:50.77 |
6 | KURUC Przemysław | 2001 | GIM | GMS | 5:53.08 |
SPG | |||||
1 | MŁYNARCZYK Jakub | 2000 | SPG | ZSHT | 5:37.92 |
2 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 1999 | SPG | ZSHT | 5:38.73 |
3 | ŁOJAS Sebastian | 2000 | SPG | ZSHT | 5:46.85 |
4 | MAGDZIAK Bartłomiej | 1999 | SPG | ZSHT | 5:58.43 |
5 | POL Aleksander | 2000 | SPG | ZSHT | 6:14.79 |
6 | Fryzowicz Michał | 1999 | SPG | ZSHT | 6:26.29 |
Do pobrania
Kalendarz Imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | N |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
2
|
3
|
4
| |||
5
|
6
|
7
|
8
|
9
| ||
13
Data :
13 wrzesień 2016
|
18
| |||||
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
25
| |
28
|
29
|