Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXXV Ogólnopolski Bieg Gąsieniców

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - 03.03.2019 link do zapisów: TUTAJ

 

 Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 ***

Czwarta edycja XLII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie oraz sztafety łyżwiarskie odbędą się 15.02.2019 r. (piątek).
Program zawodów:
09:00 – 10:00 wydawanie numerów startowych, wprowadzania zmian na listach startowych
10:30 - start Igrzysk Dzieci (od najmłodszych) następnie Igrzysk Młodzieży Szkolnej
12:00 - start Licealiady
około godziny 12:30 – start sztafet

**********

XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, która miała odbyć się 15.02.2019 zostaje przeniesiona na inny termin.

 

 

tn IMG 1755 Blisko 80 biegaczek i biegaczy wystartowało w XXXV Ogólnopolskim Biegu Gąsieniców.
Uczestnicy rywalizowali na dystansach 5 i 10 km stylem klasycznym.
Zawody zostały zorganizowane przez MOSIR Zakopane
W galerii fotoreportaż WAt1 z biegu

Medaliści XXXV Ogólnopolskiego Biegu Gąsieniców

 

2006 i młodsze
1.Czernik Julia 2008 Poronin 16:03.92
2 .Ostapczuk Anna 2012 Nowy Targ 24:59.39
3.Pabon Anna 2012 31:50.72

2006 i młodsi
1. Stachoń Karol 2006 Zakopane 9:13.64
2.Gąsienica Kazimierz 2007 Koniówka 10:12.96
3. Fatla Franciszek 2006 Zakopane 10:15.34

1949 i starsi M
1. Sikora Stefan 1949 Bielsko-Biała 28:47.93
2.Sawiński Henryk 1949 Spytkowice 31:32.63

1959 - 1950 M
1.Zachara Remigiusz 1957 Rabka-Zdrój 23:24.79
2.Majoch Tadeusz 1955 Skipol Team 23:27.34
3. Mucha Edward 1954 Limanowa 23:34.99

1959 i starsze
1.Sikora Alicja 1952 Bielsko-Biała 21:18.06
2.Zachara Maria 1957 Rabka-Zdrój 22:14.90
3.Stochel Teresa 1953 Krakow 25:56.55

1969 - 1960 K
1.Niziołek Teresa 1968 Zawada 29:28.34
2.Behounek Małgorzata 1961 Zakopane 31:32.60

 

1969 - 1960 M
1. Ślaga Dariusz 1965 Zakopane 22:22.56
2. Rabski Władysław 1962 Skomielna Biała 23:11.26
3. Kowalczyk Kazimierz 1968 Witów 24:42.24

1979 - 1970 K
1. Gąsienica-Roj Anna 1975 Zakopane 19:41.97
2.Kwiecińska Magdalena 1979 Zakopane 19:50.60
3. Trzebunia Alicja 1979 Zakopane 19:57.83

1979 - 1970 M
1. Gleń Robert 1976 Jedlicze 20:40.32
2. Mosoń Wiktor 1975 Głowienka 21:50.75
3. Fatla Franciszek 1977 Zakopane 24:26.53

2002 - 1980 K
1. Fatla Maria 1982 Zakopane 17:52.64
2.Czarnecka Karolina 1984 Kościelisko 20:17.12
3. Domagała Monika 1986 Ratułów 22:29.55

2002 - 1980 M
1. Obrochta Zbigniew 1992 Dzianisz 21:50.67
2. Potrząsaj Rafał 1988 Ciche 23:25.32
3. Rabski Ireneusz 1985 Skomielna Biała 24:14.06

2003 - 2005 K
1. Gąsienica-Roj Marcelina 2005 Zakopane 21:26.20

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf