Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Wojewódzkie zawody MTB

AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ WIOSNA LATO 2024 TUTAJ

*********************************************************************************************************************************************************************

bieg hasiora

ZAPISY TUTAJ

tn IMG 2203 Liczna 12-osobowa reprezentacja powiatu tatrzańskiego wzięła udział w wojewódzkich zawodach MTB rozegranych 30.09.2014. w Sieprawiu na stoku "Siepraw-Ski". W klasyfikacji drużynowej powiat tatrzański zajął 6 miejsce.

Wśród naszych reprezentantów najlepiej zaprezentował się Marek Zwijacz z SP Kościelisko, który w IMS na trudnej mokrej i śliskiej
trasie stoku narciarskiego wywalczył 2 miejsce. W tej samej kategorii wiekowej Andrzej Smreczyński zajął 6 miejsce. Najliczniej przez nasz powiat reprezentowana był kategoria dziewcząt IMS. W kategorii tej 4 miejsce zajęła Sabina Król z SP2, 5m Ewa Zwijacz SPp Kościelisko, 7 m. Zuzanna Dejka z SP2 a 8m. Liwia Kubin z SP3. Wśród gimnazjalistów 11 był Andrzej Buńda z Gim 2,a wśród licealistów 19 w bardo silnej stawce "zawodowców" Michał Mierczak z LO.