Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Terminarz rozgrywek piłki koszykowej gimnazjada

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

3 października rozpoczną się rozgrywki piłki koszykowej w ramach gimnazjady. Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań.

 

1. Gimnazjada piłka koszykowa dziewcząt gminy Zakopane
Termin: 3.10.2014. (piątek) godz. 11:00 Miejsce: boisko Parku Miejskiego im. J. Piłsudskiego
Uczestnicy: Dziewczęta Gim. ZSO, Gim. 1, Gim. 2, Gim. 3 Z-ne
System rozgrywek każdy z każdym 6 meczy 2x10 min.
Sędziowie: Wojciech Durczewski, Banaś Michał, stolik Żytomir Stach, Henryk Radźko


2. Gimnazjada piłka koszykowa chłopców gminy Zakopane
Termin: 7.10.2014 r. (wtorek) godz. (11:00 do ust) Miejsce: Park lub ZCE
Uczestnicy: Chłopcy Gim. STO, Gim. ZSO, Gim. 1, Gim. 2, Gim. 3 Z-ne
System rozgrywek każdy z każdym 5 meczy 2x10 min.
Sędziowie: ................................, Banaś Michał, stolik ............................, Henryk Radźko


3. Termin: 8.10.2014 r. (wtorek) godz. (11:00 do ust) Miejsce: Park lub ZCE
Uczestnicy: Chłopcy Gim. STO, Gim. ZSO, Gim. 1, Gim. 2, Gim. 3 Z-ne
System rozgrywek każdy z każdym 5 meczy 2x10 min.
Sędziowie: ..................................., Banaś Michał, stolik ..........................., Henryk Radźko


4. Gimnazjada piłka koszykowa dziewcząt gminy Poronin
Termin: 9.10.2014 r. (czwartek) godz. 8:30 Miejsce: ZSGiSP w Zębie
Uczestnicy: Chłopcy Gim. STO, Gim. ZSO, Gim. 1, Gim. 2, Gim. 3 Z-ne
System rozgrywek każdy z każdym 6 meczy 2x10 min.
Sędziowie: ..................................., Banaś Michał, stolik ..........................., Henryk Radźko


5. Gimnazjada piłka koszykowa chłopców gminy Poronin
Termin: 13.10.2014 r. (poniedziałek) godz. 8:30 Miejsce: ZSGiSP w Zębie
Uczestnicy: Dziewczęta Gim. Ząb, Gim. Poronin, Gim. Nowe Bystre, Gim. Murzasichle
System rozgrywek każdy z każdym 6 meczy 2x10 min.
Sędziowie: ........................................, Banaś Michał, stolik .............................., Henryk Radźko


6. Gimnazjada piłka koszykowa chłopców pow. tatrzańskiego
Termin: 16.10.2014 r. (poniedziałek) godz. 8:30 Miejsce: ZSGiSP nr 1 w Białym Dunajcu
Uczestnicy: Chłopcy Gim. Nr 1 Biały Dunajec, Gim. Z gminy Poronin, Gim. z gminy Z-ne, Gim. z gminy Z-ne
System rozgrywek każdy z każdym 4 mecze 2x10 min.
Sędziowie: ........................................, ........................., stolik .............................., Henryk Radźko


7. Gimnazjada piłka koszykowa dziewcząt pow. tatrzańskiego
Termin: 17.10.2014 r. (poniedziałek) godz. 8:30 Miejsce: ZSGiSP nr 1 w Białym Dunajcu
Uczestnicy: Dziewczęta Gim. Nr 1 Biały Dunajec, Gim. z gminy Poronin, Gim. z gminy Z-ne.
System rozgrywek każdy z każdym 6 meczy 2x10 min.
Sędziowie: ........................................, ........................., stolik .............................., Henryk Radźko