Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Bieg wagarowicza

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

-4°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 8.05 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 

Dodajemy V "Jokera" do IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej - Bieg Pod Choinkę.

 tn BIEG 2018 PLAKAT page 001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

************************************

Rejestracja na zawody:

 

IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2018 TUTAJ

IV Zakopiański Bieg Noworoczny - 01.01.2019 TUTAJ

 

bieg wagarowicza 60  biegaczek i biegaczy powitało wiosnę biegnąc ulicami Zakopanego w pierwszym Biegu Wagarowicza.  Nietypowe powitanie wiosny na sportowo zostało zorganizowane przez powstały w tym roku MOSIR Zakopane.
  W galerii fotoreportaż W Watrasa z zawodów!!!

 


 

    1 BIEG WAGAROWICZA      
           
TRASA: Plac Niepodległości-Staszica-Piłsudskiego- Sabały-Żeromskiego-  
    Makuszyńskiego-Piłsudskiego- Staszica -wokół pl Niepodległości  
  Start : godz 10:00 21.03.2014      
  Dystans : 3 km      
           
M. NR NAZWISKO I IMIĘ R MIASTO CZAS
           
1 21 WOŹNIAK OLAF 1990 ZAKOPANE 09:21,4
2 35 WAKSMUNDZKI JERZY 1995 ZAKOPANE 09:57,3
3 50 STANUCH PAWEŁ 1993 ZAKOPANE 10:03,1
4 1 ŚLAGA DARIUSZ 1965 KONIÓWKA 10:20,8
5 2 WINIARSKI ADAM 1966 CHOCHOŁÓW 10:35,8
6 51 KASPRUŚ ŁUKASZ 1993 ZAKOPANE 10:49,5
7 7 ZIELIŃSKI SZYMON 1997 ZAKOPANE 10:54,1
8 34 PIĄTEK GRZEGORZ 1995 ZAKOPANE 10:54,8
9 16 PUSZKA JAROSŁAW 1998 DOMAMIÓW 10:59,1
10 15 GĄSIENICA ROJ SZYMON 2002 ZAKOPANE 11:01,0
11 12  KRUPA ALEKSANDER 1998 ZAKOPANE 11:19,4
12 28 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 1999 ZAKOPANE 11:49,5
13 52 BENDKOWSKI ADAM 1997 ZAKOPANE 12:01,8
14 6 RAFIŃSKI BENIAMIN 1997 ZAKOPANE 12:14,4
15 39 KLIŚ MACIEJ 1997 ZAKOPANE 12:37,4
16 40 LASIAK MACIEJ 1997 ZAKOPANE 12:37,6
17 4 BEREZIŃSKI HUBERT 1997 ZAKOPANE 12:46,3
18 23 MIŁEK MACIEJ 2000 ZAKOPANE 12:51,6
19 14  ZIMAK PIOTR 1998 ZAKOPANE 13:11,7
20 3 WINIARSKI MIESZKO 2004 CHOCHOŁÓW 13:20,9
21 13 WRÓBEL FILIP 1998 ZAKOPANE 13:25,4
22 8 ZIMNA JOANNA 1997 ZAKOPANE 13:27,6
23 37 MACIARZ JANUSZ 1996 ZAKOPANE 13:36,1
24 38 GRUCZELAK MATEUSZ 1997 ZAKOPANE 13:36,8
25 9 ZIMNA ANNA 1997 ZAKOPANE 13:37,3
26 10 BOBAK MAGDALENA 1997 ZAKOPANE 14:02,8
27 62 TREBUNIA TUTKA JAN 2002 ZAKOPANE 14:47,0
28 54 RZEPKA MAKSYMILIAN 2003 ZAKOPANE 14:49,7
29 60 WIŚNIOWSKI ADRIAN 2003 ZAKOPANE 14:50,4
30 11 SZCZUREK SABINA 1996 ZAKOPANE 15:14,0
31 19 KACZMAREK KRYSTIAN 2002 ZAKOPANE 15:43,7
32 20 BORZĘCKI KACPER 2002 ZAKOPANE 15:44,0
33 49 BEHOUNEK LESZEK 1959 ZAKOPANE 16:00,6
34 48 ŁUKASZCZYK KAROLINA 1996 ZAKOPANE 16:03,7
35 36 SZCZEPANIEC KRZYSZTOF 1996 ZAKOPANE 16:04,1
36 66 MICHNIEWSKA MARIA 2002 ZAKOPANE 16:20,3
37 56 MRÓZ PAULINA 2004 ZAKOPANE 16:21,4
38 57 BRZOSKO HANNA 2004 ZAKOPANE 16:26,0
39 25 KUBINA KAROLINA 2000 ZAKOPANE 16:26,9
40 18 KALATA BARTOSZ 2002 BIAŁY DUNAJEC 17:10,1
41 24 ŁUKASZCZYK KATARZYNA 1997 ZAKOPANE 18:22,6
42 27 ZAWADZKI KRYSTIAN 2000 ZAKOPANE 18:23,8
43 70 PAŁAHICKI MACIEJ 1970 ZAKOPANE 18:24,2
44 67 IWANIEC MIESZKO 2002 ZAKOPANE 18:25,3
45 42 CUDZICH BEATA 1996 ZAKOPANE 18:50,5
46 17 BORKOWSKI DAWID 2002 ZAKOPANE 18:58,8
47 26 ZAWADZKA KLAUDIA 1998 ZAKOPANE 19:02,5
48 22 GUZIAK PAULINA 1990 ZAKOPANE 19:03,6
49 59 KREFT KATARZYNA 2002 ZAKOPANE 19:20,8
50 43 GIL RENATA 1996 ZAKOPANE 19:21,3
51 44 STOPKA ZUZANNA 1996 ZAKOPANE 19:22,0
52 53 FLOREK LILIANA 2000 ZAKOPANE 19:26,3
53 55 FRYS GAJA 2002 ZAKOPANE 19:27,1
54 65 WIŚNIOWSKA KLAUDIA 2002 ZAKOPANE 19:27,4
55 64 PIWOWAR ALEKSANDRA 2002 ZAKOPANE 19:27,7
56 63 CHYC WIKTORIA 2002 ZAKOPANE 19:28,0
57 61 PIETRZYK KAROL 2004 ZAKOPANE 19:42,4
58 58 LICHACZEWSKA APOLONIA 2004 ZAKOPANE 19:42,9
59 68 WIŚNIOWSKI KRZYSZTOF 1968 ZAKOPANE 19:43,0
60 69 GĄSIENICA SZYMON 1975 ZAKOPANE 19:43,5