Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Druga odsłona XX Letniej Ligi Biegowej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 III BIEG HASIORA ODWOŁANY

*******

 

 VII Zakopiański Bieg Niepodległosci zapisy TUTAJ

 

Ważny Komunikat - VII Zakopiański Bieg Niepodległości:
Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną ograniczamy limit startujących do 150 osób.

tn DSCF1843 W drugiej edycji XX Letniej Ligi Biegowej wystartowało ponad 250 dziewcząt i chłopców z szkół podstawowych i gimnazjów z Zakopanego Dzianisza, Sierockiego i Gliczarowa.

W galerii fotoreportaż z zawodów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     SZKOŁY  GIMNAZJALNE - WYNIKI  13.06.2014  
           
  DZIEWCZĘTA     1999    
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Gąs. Mracielnik Hanna 99 GMS 4:55,8 50
2 Skupień Natalia 99 Gimnazjum Gliczarów 5:26,6 45
3 Gał Barbara 99 Gimnazjum Gliczarów 5:27,1 42
4 Aleksandrzak Natalia 99 Gimnazjum nr 2 5:28,9 40
5 Leszczyńska Natalia  99 Gimnazjum nr 2 5:37,7 38
6 Górowska Marta/Magda 99 Gimnazjum nr 2 5:40,2 36
      1999    
  CHŁOPCY        
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Magdziak Bartłomiej 99 GMS 5:00,0 50
2 Niemiec Kamil 99 Gim Gliczarów Górny 5:00,3 45
3 Wacławiak Artur 99 GMS 5:16,1 42
4 Pradziad Józef 99 Gim Gliczarów Górny 5:27,3 40
5 Wojciechowski Krzysztof 99 Gimnazjum nr 2 5:31,7 38
6 Tomczyk Jakub 99 GMS 5:35,6 36
           
  DZIEWCZĘTA   2000    
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Łuszczek Małgorzata 00 ZS GiSP Dzianisz 5:05,7 50
2 Gąsienica Roj Karolina 00 G ZSP  5:09,1 45
3 Ciszek Maria 00 Gim nr 2 5:18,5 42
4 Słodyczka Dorota 00 ZS GiSP Dzianisz 5:23,3 40
5 Hauke Patrycja 00 Gim nr 2 5:28,5 38
6 Styrczula Urszula 00 ZS GiSP Dzianisz 5:32,9 36
  CHŁOPCY    2000    
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Grządziel Jan 00 GMS 5:16,7 50
2 Łaś Bartłomiej 00 Gim Gliczarów Górny 5:18,3 45
3 Bobrowski Szymon 00 Gimnazjum nr 3 5:26,9 42
4 Rol Bartek 00 Gim Sierockie 5:30,1 40
5 Tylka Mateusz  00 ZS GiSP Dzianisz 5:43,0 38
6 Śreniowski Jan 00 GMS 5:44,7 36
         

 

 

 

 

                    SZKOŁY  PODSTAWOWE - WYNIKI  13.06.2014  
           
  DZIEWCZĘTA   2001    
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Zbozień Wioletta 01 SP Gliczarów Górny 3:10,7 50
2 Szkurat Gabriela 01 SP 2 Zakopane 3:22,2 45
3 Karpiel  Kamila 01 SP 2 Zakopane 3:31,7 42
4 Amilkiewicz Zuzanna 01 SP 2 Zakopane 3:33,3 40
5 Sieczka Karolina 01 SP Gliczarów Górny 3:43,3 38
6 Tylka Natalia 01 SP Gliczarów Górny 3:46,3 36
           
           
  CHŁOPCY    2001    
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Orawiec Dariusz 01 SP Gliczarow Górny 4:16,8 50
2 Chrobak Mariusz 01 SP Gliczarow Górny 4:23,7 45
3 Mańko Kacper 01 SP 5 Zakopane 4:39,8 42
4 Marduła Piotr 01 SP 4 Zakopane 4:51,6 40
5 Rzadkosz Adam 01 SP Gliczarow Górny 4:54,1 38
6 Styrczula Maciej 01 SP 5 Zakopane 4:58,1 36
           
           
  DZIEWCZĘTA   2002 - 2003     
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Łaś Magdalena 02 SP Gliczarów Górny 3:04,6 50
2 Mateja Renata 02 SP 4 Zakopane 3:11,4 45
3 Długosz Marcelina 02 SP Gliczarów Górny 3:31,1 42
4 Jarosz Magdalena 02 SP Sierockie 3:34,3 40
5 Buksa Karolina 02 SP Sierockie 3:35,4 38
6 Walkosz Katarzyna 03 SP 9 Zakopane 3:37,6 36
           
  CHŁOPCY    2002 - 2003     
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Gąsienica Roj Szymon 02 SP 2 Zakopane 4:39,5 50
2 Kaczmarek Krystian 02 SP 5 Zakopane 4:56,4 45
3 Fryzowicz Jan 02 SP 9 Zakopane 5:03,0 42
4 Zwijacz Marek 02 SP Kościelisko 5:06,4 40
5 Niżnik Wojciech 02 SP Dzianisz 5:11,1 38
6 Topór Paweł 03 SP Gliczarow Górny 5:13,6 36
           
           
  DZIEWCZĘTA   2004 i MŁ.    
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Orawiec Aneta 04 SP Gliczarów Górny 2:22,6 50
2 Zwijacz Barbara 04 SP 9 Zakopane 2:28,8 45
3 Zwijacz Ewa 05 SP Kościelisko 2:29,0 42
4 Mrugała Natalia 04 SP Sierockie 2:29,3 40
5 Szczepaniak Krupowska Alicja 05 SP 5 Zakopane 2:35,0 38
6 Gąsienica Fronek Zofia 04 SP 5 Zakopane 2:36,7 36
           
  CHŁOPCY   2004 i MŁ.    
           
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Celej Szymon 05 SP 5 Zakopane 2:18,3 50
2 Muskat Jan 04 SP 5 Zakopane 2:18,9 45
3 Rzadkosz Jan 04 SP 9 Zakopane 2:20,6 42
4 Chyc Marcel 05 SP 5 Zakopane 2:22,0 40
5 Waliczek Andrzej 05 SP 4 Zakopane 2:26,4 38
6 Amilkiewicz Tymoteusz 05 SP 2 Zakopane 2:29,5 36
           

Pełne wyniki tutaj do pobrania w formacie excela