Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXXVIII Zimowa Liga Szkolna w narciarstwie alpejskim - druga edycja

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

 

liga alp

Blisko 150 dziewcząt i chłopców stanęło na starcie slalomu giganta drugiej edycji 38 Zimowej Ligi Szkolnej w narciarstwie zjazdowym.

 

Tym razem młodzi alpejczycy rywalizowali w piątkowe przedpołudnie na gościnnym stoku Jurgów Ski. Cykl zawodów organizowanych przez MOSiR Zakopane ma na celu wyłonienie najlepszych alpejek i alpejczyków z roczników 2008-2003. Udział w lidze biorą dzieci z 17 klubów z całej Polski.Przed zawodnikami jeszcze trzy edycje najbliższa zostanie rozegrana 9 lutego w Białce Tatrzańskiej. Kolejne zaplanowane sa na 28 lutego w Witowie a cykl tradycyjne zamknie rywalizacja w Kluszkowcach 12 marca.

 

M. NAZWISKO I IMIĘ R. KLUB MIASTO CZAS
  DZIEWCZĘTA  ROCZNIK 2008-2007      
1 Wójciak Aniela 2007 KS Firn Zakopane 33,85
2 Buńda Anna 2007 KS Firn Zakopane 34,42
3 Wądrzyk Weronika 2008 KS Frajda Zakopane 35,38
4 Biela Magdalena 2008 Tatra SKI Academy Zakopane 35,45
5 Zarzycka Hanna 2007 SNPTT - 1907 Zakopane 35,69
6 Stachowska Zuzanna 2007 MTN Race Warszawa 35,77
           
M. NAZWISKO I IMIĘ R. KLUB MIASTO CZAS
  CHŁOPCY  ROCZNIK 2008-2007        
1 Ziółkowski Kazimierz 2007 WKN Warszawa 31,17
2 Tusiewicz Mikołaj 2007 MKS Skrzyczne Szczyrk 33,18
3 Stolarczyk Franciszek 2007 KS Firn Zakopane 35,12
4 Rapp Franek 2007 Deski Warszawa 35,68
5 Guńka Jakub 2007 KS Firn Zakopane 36,82
6 Łodziński Andrzej 2007 AZS Zakopane Zakopane 37,43
           
M. NAZWISKO I IMIĘ R. KLUB MIASTO CZAS
  DZIEWCZĘTA  ROCZNIK 2006-2005      
1 Komorowska Nikola 2006 Tatra SKI Academy Zakopane 29,92
2 Zięba Hanna 2005 Tatra SKI Academy Zakopane 30,62
3 Bańdo Magdalena 2005 F2 Dawidek Team.pl Zakopane 30,64
4 Zwijacz Ewa 2005 SNPTT 1907 Zakopane 31,10
5 Sosenko Elżbieta 2005 KS Frajda Zakopane 31,25
6 Szewczyk Julia 2005 Tatra SKI Academy Zakopane 31,99
           
M. NAZWISKO I IMIĘ R. KLUB MIASTO CZAS
  CHŁOPCY  ROCZNIK 2006-2005        
1 Ziobrowski Stefan 2005 Tatra SKI Academy Zakopane 30,33
2 Bryk Bernard 2005 WKN Warszawa 31,31
3 Kozakiewicz Iwo 2005 UKS Zakopiański Zakopane 32,10
4 Lewandowski Maksymilian 2006 KS Frajda Zakopane 32,49
5 Szeląg Grzegorz 2006 WKN Warszawa 32,58
6 Bałaś Paweł 2005 UKS Zakopiański Zakopane 32,87
           
           
           
M. NAZWISKO I IMIĘ R. KLUB MIASTO CZAS
  DZIEWCZĘTA  ROCZNIK 2004-2003      
1 Skarbek-Malczewska Anna 2003 KS Firn Zakopane 30,24
2 Wójcik Aleksandra 2003 KN Sporteum Warszawa 31,34
3 Ratajczyk Karolina  2003 WKN  Warszawa 31,39
4 Bubieńczyk Aleksandra 2003 WKN  Warszawa 31,62
5 Majerczyk Marcelina 2004 KS Frajda Zakopane 32,73
  Milej Maja 2003 WKN  Warszawa 32,73
           
M. NAZWISKO I IMIĘ R. KLUB MIASTO CZAS
  CHŁOPCY  ROCZNIK 2004-2003        
1 Szeląg Piotr 2004 WKN Warszawa 29,85
2 Zwijacz Marek 2003 SNPTT 1907 Zakopane 29,97
3 Ejchart Tadeusz 2003 WKN Warszawa 30,39
4 Grzegorzewski Maciej 2004 WKN Warszawa 30,90
5 Walas Kacper 2004 KS Frajda Zakopane 30,91
6 Zarzycki Szymon 2004 SNPTT 1907 Zakopane 31,04

 

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf