Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 38 Mały Memoriał im Bronka Czecha

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ. LINK DO ZAPISOW TUTAJ

tn IMG 4465 W dniu 27 stycznia 2015 w Szkole Podstawowej nr 2 w Zakopanem otwarto już 38 Mały Memoriał im. Bronka Czecha, jak co roku nastąpiło to podczas ceremoniału olimpijskiego: przy dźwiękach Hymnu Olimpijskiego i wnoszonej Fladze Olimpijskiej.

 

W tym roku zaszczycili nas obecnością : przedstawiciele Rodzinnego Centrum Sportu SHODAN – z Katarzyną Błachnio , Tadeusz Kuczyński z Zakopiańskiej Sekcji Judo "Yamabushi" wraz ze swoimi wychowankami. Największą niespodziankę sprawił naszym dzieciom Paweł Nastula- mistrz olimpijski, który opowiedział o swojej drodze do sukcesu. Na zakończenie odbyła się lekcja ćwiczeń przy muzyce i tańca poprowadzona przez znaną nam już Martynę Rapp –trenerkę reebok
Dzisiaj odbył się dzień główny zawodów szkolnych lekcje nie odbywały się, ale wszyscy byliśmy ze sprzętem sportowym na Polanie Szymoszkowa. Zaprosiliśmy do pomocy przy zawodach i sędziowaniu pracowników MOSiR, Łukasza Rutkowskiego, Macieja Ostrowskiego ze Ski Testu Krakoów, Kacpra Stosela oraz uczniów Liceum Kenara. Tegoroczne zmagania sportowe odbywają się pod hasłem : „Zjeżdżam, biegam, skaczę – sport dla wszystkich". Zakończono już rywalizację w konkurencjach: slalom na nartach i snowboardzie, skoki, zjazdy na jabłuszkach oraz free style na nartach i desce. Na 6.02 zaplanowaliśmy biegi narciarskie, a później zawody łyżwiarskie, przed nami również są jeszcze konkurencje rodzinne w których sumuje się wynik dziecka i rodzica w danej dyscyplinie.
Dziękujemy Panu Janowi Walkoszowi oraz Sylwii i Michałowi Ślizowskim za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Elżbieta Biela SP 2 Zakopane