Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XI Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę wygrywają Katarzyna Frączysta i Arkadiusz Kwiatkowski

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

logobip

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Biegniemy z Nadzieją. Link do zapisów TUTAJ

tn 1X2A7866 Katarzyna Frączysta z Kościeliska i Arkadiusz Kwiatkowski z Krakowa wygrali XI Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę. Zawody zorganizował zakopiański MOSiR. Rywalizowano równocześnie w Memoriale Józefa Oppenheima , a wyniki zaliczone zostały do punktacji Pucharu Polski w skyrunningu.

W galerii fotoreportaż M. Zubka

Na starcie stanęło 14 kobiet i 34 mężczyzn. Każdy z uczestników miał do pokonania podbiegi na Harendę , Polanę Szymoszkową oraz dwukrotnie na Wielką Krokiew. Łączny czas z wszystkich biegów decydował o końcowym rezultacie
Wśród pań bezkonkurencyjan okazała się Katarzyna Frączysta z Kościeliska, która w trzech biegach meldowała się jako pierwsza na mecie a w ostanim biegu uzyskała drugi rezultat. Arkadiusz Kwiatkowski był dwukrotnie pierwszy i dwukrotnie drugi ale łączny czas pozwolił mu na zajęcie najwyższego stopnia podium w klasyfikacji ogólnej.