Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 3 edycja Otwartego Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Miasta Zakopane.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Jesień 2022

************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

Zapisy do V Biegu Hasiora Tutaj

Uruchomiliśmy zapisy na bieg na stronie Muzeum Tatrzańskiego :TUTAJ

 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************** 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

W dniach 23 - 25 lipca na kortach tenisowych w Parku Miejksim rozgrano 3 edycje Turnieju o Puchar Burmistrza Zakopanego.
Poniżej wyniki..

 

1/ 8 finału
TRZEBNIAK MICHAŁ WOLAK JAN 6/3 6/4
PŁYWACZ MACIEJ ŚWIETEK DARIUSZ 6/2 6/4
STOCH DOMINIK ŻYLUK AREK 6/2 6/0
POLAŃSKI BOGDAN KUDLA SŁAWOMIR 7/6 5/7 13/9
ZELL ŁUKASZ ŚLIMAK CZESŁAW 6/2 6/0
ŁABĘDŹ TOMASZ GAWIN MARCIN 6/4 4/6 10/2

Ćwierćfinał

BARTMAN MACIEJ TRZEBNIAK MICHAŁ 6/2 6/1
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ PŁYWACZ MACIEJ 7/6 7/5
STOCH DOMINIK POLAŃSKI BOGDAN
ŁABĘDŹ TOMASZ ZELL ŁUKASZ 6/2 6/0

 

Półfinał

BARTMAN MACIEJ WĄDRZYK BARTŁOMIEJ
STOCH DOMINIK ŁABĘDŹ TOMASZ 6/2 6/1

Finał

STOCH DOMINIK BARTMAN MACIEJ

 

Turniej Pocieszenia

 

Ćwierćfinał

ŻYLUK AREK KUDLA SŁAWOMIR
ŚLIMAK CZESŁAW GAWIN MARCIN

Półfinał

 

WOLAK JAN ŚWIETEK DARIUSZ
ŻYLUK AREK ŚLIMAK CZESŁAW 6/1 6/0

Finał

ŻYLUK AREK WOLAK JAN 6/1 6/0

  Tabela Klasyfikacji po 3 edycjach

    I turniej II turniej III turniej IV turniej Suma
1 Stoch Dominik   20 24   44
  Bartman Maciej 24   20   44
3 Łabędź Tomasz 16 8 16   40
4 Bachleda Jan 20 16     36
5 Wądrzyk Bartłomiej   16 16   32
6 Schudek Sebastian    24     24
7 Pływacz Maciej 8   8   16
  Polański Bogdan 4 4 8   16
   Bochenek Mariusz  16       16
10 Zell Łukasz    4 8   12
  Żyluk Arek    4 8   12
  Kudła Sławomir   8 4   12
  Ślimak Czesław   8 4   12
  Świetek Dariusz  4 4 4   12
  Faltyn Igor 4 8     12
16  Trzebniak Michał     8   8
  Gawin Marcin    4 4   8
  Gąsienica Szymon 8       8
  Orawiec Bronisław   8     8
  Skwarczowski Paweł  8       8
  Stec Artur 8       8
23 Majcher Grzegorz  4       4
  Niemczyk Krzysztof  4       4
  Zabłocki Jan   4     4
  Żelechowski Zbigniew    4     4