Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 2 edycja Otwartego Turnieju Tenisowego O Puchar Burmistrza Miasta Zakopane 2022

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Jesień 2022

************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

Zapisy do V Biegu Hasiora Tutaj

Uruchomiliśmy zapisy na bieg na stronie Muzeum Tatrzańskiego :TUTAJ

 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************** 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

Od 18 do 20 czerwca odbyła sie 2 edycja Otwartego Turnieju Tenisowego O Puchar Burmistrza Miasta Zakopane. Po dwóch edycjach na czele klasyfikacji znajduje się JAn Bachleda z 36 plt , drugie miejsca zajmują Maciej Bartman Tomasz Łabędź i Sebastian Chudek.

 

Eliminacje
Łukasz Zell - Wolak Jan

1/8 finału

BACHLEDA JAN GAWIN MARCIN 6/3 6/3
ORAWIEC BRONISŁAW ZELL ŁUKASZ 7/5 6/4
CHUDEK SEBASTIAN ZABŁOCKI JAN 6/2 6/2
FALTYN IGOR ŚWIETEK DARIUSZ 6/2 7/5
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ POLAŃSKI BOGDAN 7/6 6/3
ŚLIMAK CZESŁAW ŻELECHOWSKI ZBIGNIEW 6/2 6/2
KUDLA SŁAWOMIR ŻYLUK AREK 7/5 5/7 10/7
STOCH DOMINIK ŁABĘDŹ TOMASZ 6/2 6/2

Ćwierćfinał

BACHLEDA JAN ORAWIEC BRONISŁAW 6/3 6/4
CHUDEK SEBASTIAN FALTYN IGOR 6/3 6/4
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ ŚLIMAK CZESŁAW 6/4 6/4
STOCH DOMINIK KUDLA SŁAWOMIR

Półfinał

CHUDEK SEBASTIAN - BACHLEDA JAN 6/3 6/1
STOCH DOMINIK WĄDRZYK BARTŁOMIEJ

Finał

CHUDEK SEBASTIAN - STOCH DOMINIK 6/3 6/1

Turniej Pocieszenia

Ćwierćfinał

GAWIN MARCIN WOLAK JAN
ZABŁOCKI JAN ŚWIETEK DARIUSZ W/0
POLAŃSKI BOGDAN ŻELECHOWSKI ZBIGNIEW W/0
ŁABĘDŹ TOMASZ ŻYLUK AREK 6/2 6/3

Półfinał

GAWIN MARCIN ZABŁOCKI JAN
ŁABĘDŹ TOMASZ POLAŃSKI BOGDAN 3/6 7/6 10/7

 

Finał

ŁABĘDŹ TOMASZ GAWIN MARCIN 6/3 6/3

Klasyfikacja po drugim turnieju

 

M  Nazwisko i Imię 1 turniej 2 turniej 3 turniej 4 turniej Suma
1  BACHLEDA JAN 20 16     36
2  BARTMAN MACIEJ  24       24
  ŁABĘDŹ TOMASZ  16 8     24
  CHUDEK SEBASTIAN    24     24
5  STOCH DOMINIK    20     20
6 BOCHENEK MARIUSZ  16       16
  WĄDRZYK BARTŁOMIEJ    16     16
8 FALTYN IGOR  4 8     12
9 GASIENICA SZYMON 8       8
  PŁYWACZ MACIEJ  8       8
  POLAŃSKI BOGDAN 4 4     8
  SKWARCZOWSKI PAWEŁ 8       8
  STEC ARTUR  8       8
  ŚWIETEK DARIUSZ  4 4     8
  ORAWIEC BRONISŁAW    8     8
  ŚLIMAK CZESŁAW    8     8
  KUDLA SŁAWOMIR    8     8
18  MAJCHER GRZEGORZ  4       4
  NIEMCZYK KRZYSZTOF 4       4
  ŻYLUK AREK   4     4
  ZELECHOWSKI ANDRZEJ    4     4
  ZABŁOCKI JAN    4     4
  ZELL ŁYKASZ    4     4
  GAWIN MARCIN   4     4
  WOLAK JAN    4     4