Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Mistrzostwa Zakopanego w bowlingu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

8 listopada w zakopiańskim Aqua Parku zostanie rozegrany pierwszy z czterech turniej bowlingu o mistrzostwo Zakopanego. Organizatorami rywalizacji są MOSIR Aqua Park A'Ma Akademia Młodego Artysty. Poniżej regulamin.

 

REGULAMIN ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO ZAKOPANEGO W BOWLINGU

Organizator- AquaPark Zakopane, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem, A'MA Akademia Młodego Artysty
Patronat medialny – Tygodnik Podhalański
I. CEL ZAWODÓW:
1. Propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu.
2. Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
3. Popularyzacja bowlingu
II. TERMINY, MIEJSCE, GODZINY, ORGANIZATOR TURNIEJU.
I Turniej - 08.11.2014 r (sobota) – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem,
II Turniej - 21.11.2014 r (piątek)– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem,
III Turniej - 05.12.2014 r (piątek) – Organizator A'MA Akademia Młodego Artysty
IV Turniej 19.12.1014 r (piątek) – Organizator AquaPark Zakopane
Wszystkie turnieje rozgrywane są na kręgielni AquaPark Zakopane i rozpoczynają się o godzinie 18.00, zapisy od godziny 17.45 na miejscu zawodów.

III. UCZESTNICTWO
1. Prawo uczestnictwa w zawodach mają osoby pełnoletnie, które uczestniczą w zawodach na własną odpowiedzialność. Dopuszcza się możliwość uczestnictwa osób poniżej 18 roku życia. W takim przypadku rodzic lub osoba prawna każdorazowo wyraża pisemną zgodę na uczestnictwo zawodnika na odpowiednim druku przygotowanym przez organizatora rozgrywek.
2.Zapisując się do zawodów Uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w zawodach oraz, że bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność i akceptuje regulamin organizatora.
IV. OPŁATY
1. Opłata startowa wynosi: 20 złotych za udział w jednych zawodach i pobierana jest przy zapisach w kasie kręgielni AquaParku. Uczniowie szkół zakopiańskich na podstawie ważnej legitymacji szkolnej opłata 10 zł.
2. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.

V. SYSTEM ROZGRYWEK
Trzy pierwsze turnieje rozgrywane będą w następujący sposób: - każdy zawodnik rozgrywa 5 gier. O zajętym miejscu decyduje suma uzyskanych punktów. W zależności od ilości uczestników zajęte miejsca punktowane będą następująco; miejsce ostatnie - 1 punkt, przedostatnie – 2 punkty itd. , aż do miejsca pierwszego. Ponadto za zajęcie 1 miejsce dodatkowo 10 punktów, 2 miejsca – 7 punktów, 3 miejsca – 5 punktów, 4 miejsca – 3 punkty, 5 miejsca – 1 punkt.
W czwartym turnieju uczestniczyć będzie 12 zawodniczek i zawodników, którzy w trzech turniejach uzyskali najwyższą ilość punktów za poszczególne miejsca. Sposób rozegrania turnieju czwartego przedstawiony zostanie na pierwszym turnieju.
VI. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Dane osobowe uczestników zawodów będą przetwarzane w celach przeprowadzenia imprezy, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania, odbioru i rozliczenia nagrody.
2. Dane osobowe uczestników biegów będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926.
3. Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1 niniejszego paragrafu, w związku z udziałem w zawodach obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z rokiem urodzenia i z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje - w każdy sposób, w jaki publikowany lub rozpowszechniany będzie projekt.
4. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
5. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, lecz ich niepodanie lub brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w zawodach.

VII. KLASYFIKACJA
Zawodnicy zostaną sklasyfikowani w kategorii open kobiet i mężczyzn.
VIII. NAGRODY:
Za pierwsze trzy turnieje – Kategoria Open Kobiety / Mężczyźni
miejsca 1-3 medale
Za cały cykl rozgrywek - Kategoria Open Kobiety / Mężczyźni
miejsca 1 – 6 puchary i dyplomy
Specjalne nagrody za największą liczbę „strików" w turnieju i za najwyższy wynik w pojedynczej grze.
Organizator przewiduje również nagrody niespodzianki.
IX. UWAGI KOŃCOWE
1. Kontakt do organizatora tel., 517 589 080, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 501 669 902
2. Komisję sędziowską powołuje Organizator. 3. Nagrody dla zwycięzców mogą być odebrane tylko w trakcie dekoracji. Nagrody nie będą wydawane innym osobom ani wysyłane pocztą.
4. Wyniki zawodów zostaną umieszczone na stronie internetowej: www.mosir.zakopane.eu oraz na stronie tygodnika podhalańskiego.
5. We wszystkich sprawach nieujętych Regulaminem decyduje Organizator Zawodów, któremu przysługuje wiążąca i ostateczna interpretacja Regulaminu.