Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XX Letnia Liga biegowa - ostatnia edycja jesieni.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn DSC01492 100 gimnazjalistek i gimnazjalistów oraz 180 dziewcząt i chłopców ze szkół, podstawowych powiatu tatrzańskiego rywalizowało w ostatniej jesiennej edycji XX Letniej Ligi Biegowej, którą tradycyjne przeprowadzono na Dolnej Równi Krupowej.
Wiosną odbędą się jeszcze dwie edycje. Po raz pierwszy czas zawodników był mierzony elektronicznie. Biegi zorganizowane były przez MOSIR Zakopane

W galerii fotoreportaż z zawodów!!

 

WYNIKI

SZKOŁY GIMNAZJALNE -
DZIEWCZĘTA 1999
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Gąsienica Mracielnik Hanna 1999 GMS 5:16,14
2 Gał Barbara 1999 Gim Gliczarów Górny 5:32,31
3 Stefaniak Patrycja 1999 Gim Gliczarów Górny 5:43,25
4 Sroka Dominika 1999 Gim 2 Zakopane 5:46,81
5 Skupień Natalia 1999 Gim Gliczarów Górny 5:49,11

CHŁOPCY 1999
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Niemiec Kamil 1999 Gim Gliczarów Górny 5:02,91 50
2 Pradziad Józef 1999 Gim Gliczarów Górny 5:09,45
3 Wojciechowski Krzysztof 1999 Gim 2 Zakopane 5:15,39
4 Orawiec Mateusz 1999 Gim Gliczarów Górny 5:18,72
5 Szydłowski Kacper 1999 GMS 5:52,76
6 Czernik Krzysztof 1999 Gim Gliczarów Górny 6:07,77
6 Prystacka Dominika 1999 GMS 5:51,59

DZIEWCZĘTA 2000
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Ciszek Maria 2000 Gim 2 Zakopane 5:09,12
2 Łuszczek Małgorzata 2000 Gim Dzianisz 5:16,92
3 Słodyczka Dorota 2000 Gim Dzianisz 5:24,95
4 Gąsienica Roj Karolina 2000 Gim ZSP 5:28,88
5 Rzadkosz Joanna 2000 Gim Gliczarów Górny 6:08,39
6 Sobczyk Zuzanna 2000 Gim 2 Zakopane 6:27,01

CHŁOPCY 2000
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Łaś Bartłomiej 2000 Gim Gliczarów Górny 5:04,62
2 Grządziel Jan 2000 GMS 5:13,41
3 Budz Jakub 2000 GMS 5:22,69
4 Gruszka Daniel 2000 Gim Dzianisz 5:36,46
5 Stoch Sabała Bartłomiej 2000 Gim 2 Zakopane 5:40,07
6 Tylka Mateusz 2000 Gim Dzianisz 5:47,80

DZIEWCZĘTA 2001
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Zbozień Wioletta 2001 Gim Gliczarów Górny 3:19,07
2 Wojtanek Angelika 2001 GMS 3:24,72
3 Amilkiewicz Zuzanna 2001 Gim 2 Zakopane 3:25,70
4 Szkurat Gabrysia 2001 Gim 2 Zakopane 3:29,75
5 Romaniak Julka 2001 Gim 2 Zakopane 3:39,55
6 Hyrczyk Kinga 2001 GMS 3:40,64

CHŁOPCY 2001
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Chrobak Mariusz 2001 Gim Gliczarów Górny 4:13,83
2 Orawiec Dariusz 2001 Gim Gliczarów Górny 4:31,71
3 Broński Wojciech 2001 Gim 2 Zakopane 4:39,00
4 Chowaniec Adrian 2001 Gim Gliczarów Górny 4:43,66
5 Rzadkosz Adam 2001 Gim Gliczarów Górny 4:45,99
6 Franosz Andrzej 2001 Gim Gliczarów Górny 4:47,48

Szkoły Podstawowe

DZIEWCZĘTA 2002 - 2003
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Łaś Magdalena 2002 SP Gliczarów Górny 3:04,14
2 Bachleda Księdzularz Martyna2002 SP 9 Zakopane 3:12,57
3 Mateja Renata 2002 SP 4 Zakopane 3:15,11
4 Gąsienica Mracielnik Anna 2003 SP 7 Zakopane 3:22,47
5 Galica Karolina 2002 SP 4 Zakopane 3:27,55
6 Długosz Marcelina 2003 SP Dzianisz 3:36,60

CHŁOPCY 2002 - 2003
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Fryzowicz Jan 2002 SP 9 Zakopane 4:41,97
2 Gąsienica Kotelnicki Dawid 2002 SP 9 Zakopane 4:44,95
3 Dudzik Dawid 2002 SP 7 Zakopane 4:48,96
4 Łukaszczyk Daniel 2002 SP 9 Zakopane 4:56,49
5 Sołtys Szymon 2002 SP 3 Zakopane 5:02,40
6 Niżnik Wojciech 2002 SP Dzianisz 5:04,99

DZIEWCZĘTA 2004 - 2005
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Orawiec Aneta 2004 SP Gliczarów Górny 2:18,80
2 Zwijacz Barbara 2004 SP 9 Zakopane 2:20,79
3 Kubin Liwia 2004 SP 3 Zakopane 2:24,02
4 Majerczyk Marcelina 2004 SP 3 Zakopane 2:28,42
5 Janik Anna 2005 SP 3 Zakopane 2:32,05
6 Gąsienica Fronek Zofia 2004 SP 5 Zakopane 2:33,95

CHŁOPCY 2004 i MŁ.
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Celej Szymon 2005 SP 5 Zakopane 3:16,09
2 Barnowski Szymon 2004 SP Witów 3:19,69
3 Baran Kacper 2004 SP Witów 3:24,76
4 Chyc Marcel 2005 SP 5 Zakopane 3:29,87
5 Dudzik Wojciech 2005 SP 5 Zakopane 3:34,25
6 Zarzycki Szymon 2004 SP 3 Zakopane 3:36,75

DZIEWCZĘTA 2006 i młodsze
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Komorowska Nikola 2006 SP 3 Zakopane 2:41,01
2 Dawidek Weronika 2006 KSP 2:48,86
3 Gąsienica Fronek Anna 2006 SP 5 Zakopane 2:49,02
4 Polanowska Amela 2007 SP 3 Zakopane 2:56,40
5 Galica Maria 2006 SP 4 Zakopane 2:56,95
6 Suchowian Izabela 2006 SP 9 Zakopane 2:58,00

CHŁOPCY 2006 i młodsi
M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA czas
1 Stopka Damian 2006 SP 4 Zakopane 2:30,76
2 Gąsienica Giewont Klemens 2006 SP 2 Zakopane 2:33,43
3 Lipowy Kamil 2006 SP 4 Zakopane 2:36,48
4 Klimek Mateusz 2007 SP 3 Zakopane 2:36,50
5 Różak Jakub 2006 SP 9 Zakopane 2:45,93
6 Kluś Jakub 2007 SP 9 Zakopane 2:50,39

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf