Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych w łyżwiarstwie 4 edycja

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 5635 20 lutego br rozegrana została 4 edycja XLIII SLSZ w łyżwiarstwie. Przeprowadzono również rywalizację sztafet.
Na starcie stanęło ponad 250 dziewcząt i chłopców oraz 34 sztafety.
W galerii fotoreportaż

 

wyniki

Dziewczynki - 2011 i mł. 200 m

 

1. CHROBAK HANIA 2011 KNSP Zakopane 33.84
2. Kowalska Anna 2011 SP2 Zakopane 35.93
3. GĄSIENICA WAWRYTKO NATALKA 2011 KNSP Zakopane 36.28
4. Radoń Julia 2011 SP3 Zakopane 36.93
5. Pęksa Zofia 2012 SP4 Zakopane 38.71
6. Morawetz Amelia 2011 SP2 Zakopane 38.90

Chłopcy - 2011 i mł. 200 m

1. Suchowian Rafał 2011 Sp 9 Zakopanem 35.71
2. Jakubiak Filip 2011 Posa Zakopane 37.14
3. Wydra Hubert 2011 SP 1 Zakopane 37.33
4. Bielec Antoni 2011 SP3 Zakopane 39.00
5. Kulawik Bruno 2011 SSP STO Zakopane 40.93
6. Górniak Józef 2012 KNSP Zakopane 43.38

Dziewczęta 2009 - 2010 300 m

1. Gąsienica-Kuchta Helena 2009 Posa Zakopane 44.00
2. Jaszczyk Helena 2010 SP 1 Zakopane 45.00
3. Jurgowska Emilia 2009 SP4 Zakopane 48.80
4. Toczek Karolina 2009 SP4 Zakopane 50.58
5. Sienka Oliwia 2009 50.85
6 . SZELIGA GABA 2010 KNSP Zakopane 51.38

Chłopcy 2009 - 2010 300m

1. Galica Marcin 2009 SP4 Zakopane 43.13
2. Gąsienica-Daniel Jan 2009 SP2 Zakopane 43.49
3. Pęksa Marcin 2009 SP4 Zakopane 43.63
4. Wiatr Damian 2009 SP3 Zakopane 45.08
5. Bachleda Piotr 2009 SP2 Zakopane 45.24
6. Stopka Wojciech 2009 SP5 Zakopane 47.09

Dziewczeta 2007-2008 400 m

1. Sabuda Julia 2007 SP3 Zakopane 55.05
2. CHROBAK MAJA 2007 KNSP Zakopane 1:00.89
3. Gąsienica Wiktoria 2008 SPMS Zakopane 1:01.95
4. Słaby Joanna 2007 SP5 Zakopane 1:02.06
5. Grabska Karolina 2007 SP3 Zakopane 1:02.07
6. KIZEWETER ZUZA 2007 KNSP Zakopane 1:02.30

 

Chłopcy 2007-2008 400 m

 

1. Wydra Patryk 2008 SPMS Zakopane 53.63
2. Sowa Nataniel 2007 SPMS Zakopane 54.03
3. URBAN MATEUSZ 2007 KNSP Zakopane 55.97
4. Solik Stanisław 2007 SP3 Zakopane 58.03
5. Knapczyk Bartosz 2007 SP3 Zakopane 58.66
6. GĄSIENICA WAWRYTKO KUBA 2007 KNSP Zakopane 58.76

Dziewczęta 2005-2006 400 m

1. Kolasa Barbara 2006 SP5 Zakopane 52.77
2. Figura Magdalena 2006 SP1 Zakopane 54.74
3 . DYKA MILENA 2005 KNSP Zakopane 55.05
4. Biernacka Anna 2005 SP1 Zakopane 56.06
5. Musielak Patrycja 2005 SP2 Zakopane 58.47
6. Galica Karolina 2006 SP 3 Zakopane 59.20

Chłopcy 2005-2006 400 m

1. Solik Ksawery 2005 SP 3 Zakopane 46.16
2. Gutt Bartłomiej 2005 IMS Sp4 Zakopane 47.39
3. Zygmuntowicz Bartłomiej 2006 SP5 Zakopane 47.83
4. Pęksa Jakub 2005 SP 3 Zakopane 48.11
5. GAWLAK KAROL 2005 KNSP Zakopane 54.80
6. Komisarek Karol 2006 SP1 Zakopane 55.88

 

Dziewczęta roczniki 2000 - 2004 400 m

 

1. Urban Wiktoria 2004 ZSP Zakopane 56.08
2. Kozachenko Anna 2003 LO BALZER 56.72
3. Pawlikowska Natalia 2004 ZSH-T Zakopane 57.13
4. Palka Joanna 2002 LO BALZER 59.56
5. Machowska Izabela 2004 ZSH-T Zakopane 59.99
6. Marduła-Sobala Natalia 2003 ZSH-T Zakopane 1:03.92

Chłopcy roczniki 2000 - 2004 400 m

 

1. Gąsienica-Roj Szymon 2002 SLO STO Zakopane 44.93
2. Zwijacz Kacper 2003 ZSH-T Zakopane 46.97
3. Żelechowski Jacek 2001 ZSH-T Zakopane 47.57
4. Tokarz Szymon 2001 ZSB Zakopane 47.62
5. Różak Bartosz 2003 LO BALZER 47.86
6. Kasperek Bartłomiej 2003 ZSB Zakopane 48.24

 

Sztafety

Wyniki Sztafet Licealiada

Kobieta
1. ZSHT 4:15.03
2. LO Balzer 4:44.68 \

Mężczyzna
1. ZSHT 3:20.67
2. ZSB 3:27.93
3.SLO STO 3:28.50
4. LO Balzer 3:29.88
5.RLO 3:41.89

 

Wyniki sztafet SP

dz 07 i mł
1.SP 3 Zakopane 4:10.12
2.KNSP Zakopane 4:29.34
3. SP 4 Zakopane 4:37.22
4. SMS Zakopane 4:45.39
5. SP 5 Zakopane 4:53.36
6. SP 1 Zakopane 4:57.72

chł 07 i mł
1. SMS Zakopane 3:54.39
2. SP 3 Zakopane 4:10.47
3. KNSP Zakopane 4:10.63
4. SP 1 Zakopane 4:42.51
5. SP 5 Zakopane 5:03.87
6. SP 9 Zakopane 5:05.73

dz 05-06
1. SP 1 Zakopane 4:22.11
2. SP 5 Zakopane 4:25.81
3. SP 3 Zakopane 4:28.88
4. SP 2 Zakopane 4:31.17
5. SP 4 Zakopane 4:53.98
6. KNSP Zakopane 5:08.83

chł 05-06
1. SP 3 Zakopane 3:37.65
2. SP 1 Zakopane 3:59.59
3. SP 5 Zakopane 4:12.99
4. KNSP Zakopane 4:13.89
5.SP 7 Zakopane 4:51.39

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf RAR