Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Licealiada Powiatu Tatrzańskiego w piłce ręcznej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 4942 15 stycznia br w sali sportowej przy ul Chramcówki rozegrano turniej piłki ręcznej  w ramach powiatowej licealiady. Mistrzami powiatu zostały obydwie drużyny dziewczęca i chłopięca ZSHiT.
W galerii fotoreportaż Wat1

 

Wyniki
Dziewczęta

SLO STO - ZSHT 1-5
SLO STO- ZSB 9-4
SLO STO - LO 1-4
ZSHT - ZSB 6-0
ZSHT - LO 4-3
ZSB- LO 3-7

1. ZSHT 9 pkt 15-4
Bużek Justyna, Chyc Weronika, Czernik Maria, Drabik Patrycja, Jarząbek Martyna, Lichota Aleksandra, Matysiak Klaudia, Rzepka Weronika, Sobańska Klaudia, Sobańska Marzena, Strama Justyna, Topór-Orawiec Karolina,

2. LO 6 pkt 14-8
Andrzejak Amelia, Bulanda Anna, Grochowiak Pola, Kozachenko Anna, Łukaszczyk Martyna, Nędza Kinga, Skrzypek Maja, Styrczula Patrycja, Szczechowicz Joanna, Krzeptowska Joanna, Szewczyk Zuzanna, Wojtowicz Zuzanna

3. SLO STO 3 pkt 11-13
Dejka Zuzanna, Dziubas Magdalena, Jamróz Elżbieta, Koniuszy Maria, Kubina Aleksandra, Paruzel Wiktoria, Rejczak Natalia, Szot Vanessa

4. ZSB 0 pkt 7-22
Cudzich Aleksandra, Cudzich Iwona, Dziwisz Sylwia, Długosz Marcelina, Pasak Agata, Pączek Ewelina, Rol Karolina, Szybalska Kinga, Waliczek Patrycja

Najlepszy strzelec: Maja Skrzypek, LO (9 bramek)

Chłopcy
SLO STO - ZSHT 0-12
SLO STO - ZSB 4-10
SLO STO - LO 2-7
ZSHT - ZSB 12-2
ZSHT - LO 8-3
ZSB- LO 4-0

TABELA

1. ZSHT 9 PKT 32-5
Adamczyk Krystian, Fornal Michał, Galica Szymon, Gąsienica-Wawrytko Krzysztof, Giertuga Adrian, Gut Józef, Kalata Bartosz, Karpiel Stanisław, Klimecki Krystian, Krzysiak Michał, Leksander Daniel, Młynarczyk Jakub, Żołądź Maciej

2. ZSB 6 PKT 16-16
Franosz Andrzej, Pańszczyk Hubert, Pawlikowski Mateusz, Skwarek Patryk, Stachoń Marcin, Świątek Maciej, Topór Marcin, Tylka Józef, Zatłoka Dominik

3. LO 3 PKT 10-14
Puchała Kacper, Bużek Kamil, Bystrzycki Jan, Karpiel Michał, Króżel Michał, Miśkowiec Bartosz, Różak Bartosz, Skupień Stanisław, Staszel Grzegorz

4. SLO-STO 0 PKT 6-29
Bachleda Sebastian, Bogdan Jakub, Bystrowski Mieszko, Haładyna Hubert, Karp Stanisław, Michna Jakub, Migiel Mikołaj, Popławski Jan, Zwijacz Bartłomiej

Najlepszy strzelec: Michał Fornal, ZSHT (16 bramek)

PEŁNE WYNIKI TUTAJ