Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Chłopcy z SP 4 wygrywają turniej koszykówki w ramach Igrzysk Dzieci.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

Ze względu na trudne warunki śniegowe XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, która miała się odbyć 16.01.2019, zostaje przeniesiona na inny termin.

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 

tn IMG 0641a Chłopcy z SP 4 na Olczy wygrali gminny turniej koszykówki rozegrany w ramach Igrzysk Dzieci. Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbyła sie w hali sportowej przy ul Chramcówki.

W galerii fotoreportaż WAT 1 z turnieju

 

Wyniki

SP 3 - SP 5 9-2
SP 3 - SP 4 5-6
SP 3 - SP 2 6-12
SP 3 - SP 9 11-0
SP 5 - SP 4 7-8
SP 5 - SP 2 2-8
SP 5 - SP 9 W
SP 4 - SP 2 10-2
SP 4 - SP 9 10-0
SP 2 - SP 9 24-0

TABELA

 

 

Składy
1. SP 4
Topór Kamil, Fedro Jan, Gut-Misiaga Wojciech, Lipowy Dawid, Lipowy Kamil, Stopka Damian, Gawlak Marcin

2. SP 2 :
Gąsienica-Giewont Klemens, Bryniarski Wiktor, Bartol Jan, Fatla Franciszek, Pszonka Michele, Słodyczka Szczepan, Włosiński Paweł, Pierzchała Jan

3. SP 3:
Klimek Mateusz, Sarota Bartłomiej, Knapczyk Bartosz, Kulpiński Anatol, Solik Stanisław, Konkol Denis, Kucharski Patryk, Ustupski-Kaźmik Krzysztof, Słowik Jacek, Klimek Jan

4. SP 5 :
Dembiec Patryk, Gąsienica-Makowski Dariusz, Mleczko Jakub, Pitoń Dawid, Stefaniuk Adam, Szlehuber Szymon, Zygmuntowicz Bartłomiej, Leśniak Jakub

5. SP 9:
Grafczyński Szczepan, Gustab Daniel, Klos Adam, Kluś Jakub, Różak Jakub, Różak Tymoteusz