Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym wygrywają Izabela Suchowian i Jakub Kluś.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

-4°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 8.05 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 

Dodajemy V "Jokera" do IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej - Bieg Pod Choinkę.

 tn BIEG 2018 PLAKAT page 001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

************************************

Rejestracja na zawody:

 

IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2018 TUTAJ

IV Zakopiański Bieg Noworoczny - 01.01.2019 TUTAJ

 

tn IMG 0437 Uczniowie SP nr 9 Izabela Suchowian i Jzkub Kluś wygrali Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym. Drużynowo najlepsze okazały się dziewczęta z SP 3 oraz chłopcy z SP 2 w Zakopanem.
W galerii fotoreportaż WAT1 z turnieju

 

Wyniki
Dziewczęta
Miejsce Nazwisko Imię Rok Szkoła
1. Suchowian Izabela 2006 SP 9 Zakopane
2. Bachleda - Szeliga Anna 2006 SP 9 Zakopane
3. Truchan Martyna 2007 SP Witów
4. Tęcza Kalina 2008 SP3 Zakopane
5-6. Tęcza Jagoda 2006 SP3 Zakopane
5-6. Haza Agnieszka 2006 SP4 Zakopane
7-8. Potoniec Wiktoria 2006 SP 9 Zakopane
7-8. Stoch Magdalena 2007 SP3 Zakopane
9-12 . Kukuc Anna 2006 SP4 Zakopane
9-12. Chelewska Noemi 2007 SP Witów
9-12. Staszel Karolina 2006 SP Kościelisko
9-12. Karpiel Maria 2006 SP Kościelisko
13-14. Galica Maria 2006 SP4 Zakopane
13-14. Karpiel Sylwia 2006 SP Kościelisko

 

Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Rok Szkoła
1. Kluś Jakub 2007 SP 9 Zakopane
2. GĄSIENICA GIEWONT KLEMENS 2006 SP2 Z-NE
3. WŁOSIŃSKI PAWEŁ 2007 SP2 Z-NE
4. Gąsienica Jan 2006 SP Witów
5-6. MIKULEC ADRIAN 2009 SP2 Z-NE
5-6. Haberny Patryk 2007 SP Witów
7-8. Szlehuber Szymon 2007 SP5 Zakopane
7-8. Kasperek Jakub 2006 SP Kościelisko
9-12. Różak Tymoteusz 2008 SP 9 Zakopane
9-12. Solik Stanisław 2007 SP3 Zakopane
9-12. Zwatrzko Jan 2006 SP Kościelisko
9-12. Marcisz Mateusz 2006 SP Kościelisko
13-16. Gąsienica Makowski Dariusz 2006 SP5 Zakopane
13-16. Klos Adam 2009 SP 9 Zakopane
13-16. Kulpiński Anatol 2006 SP3 Zakopane
13-16. Stopka Damian 2006 SP4 Zakopane
17-20. Mleczko Jakub 2006 SP5 Zakopane
17-20. Jach Franciszek 2007 SP3 Zakopane
17-20. Lipowy Kamil 2006 SP4 Zakopane
17-20. Gil Kamil 2006 SP4 Zakopane

 

IGRZYSKA DZIECI TENIS STOŁOWY - DRUŻYNOWY

Wyniki

DZIEWCZYNKI
SP KOŚCIELISKO - SP 4 ZAKOPANE 3:1
SP 3 ZAKOPANE - SP WITÓW 3:1
SP 9 ZAKOPANE - SP KOŚCIELISKO 3:0

Mecz o III miejsce:
SP KOŚCIELISKO - SP WITÓW 3:0

Finał:
SP 3 ZAKOPANE - SP 9 ZAKOPANE 3:2

 

Miejsce Szkoła Skład
1. SP 3 ZAKOPANE :Tęcza Jagoda, Tęcza Kalina, Stoch Magdalena
2. SP 9 ZAKOPANE :Bachleda-Szeliga Anna, Suchowian Izabela, Potoniec Wiktoria
3. SP KOŚCIELISKO: Staszel Karolina, Karpiel Maria, Karpiel Sylwia
4. SP WITÓW : Chelewska Noemi, Truchan Martyna
5. SP 4 ZAKOPANE: Kukuc Anna, Haza Agnieszka, Galica Maria

 

 

CHŁOPCY

CHŁOPCY
SP WITÓW - SP 4 ZAKOPANE 3:0
SP 9 ZAKOPANE - SP 5 ZAKOPANE 3:1
SP KOŚCIELISKO- SP 3 ZAKOPANE 3:1

Półfinał:
SP 2 ZAKOPANE - SP KOŚCIELISKO 3:1
SP 9 ZAKOPANE - SP WITÓW 3:2

Mecz o III miejsce:
SP WITÓW- SP KOŚCIELISKO 3:2

Finał:
SP 2 ZAKOPANE- SP 9 ZAKOPANE 3:1

 

Miejsce Szkoła Skład
1. SP 2 ZAKOPANE Gąsienica-Giewont Klemens, Włosiński Paweł, Mikulec Adrian
2. SP 9 ZAKOPANE Kluś Jakub, Klos Adam, Różak Tymoteusz
3. SP WITÓW Gąsienica Jan, Haberny Patryk
4. SP KOŚCIELISKO Zwatrzko Jan, Kasperek Jakub, Marcisz Mateusz
5-7. SP 4 ZAKOPANE Stopka Damian, Lipowy Kamil, Gil Kamil
5-7. SP 5 ZAKOPANE Mleczko Jakub, Szlehuber Szymon, Gąsienica Makowski Dariusz
5-7. SP 3 ZAKOPANE Kulpiński Anatol, Solik Stanisław, Jach Franciszek