Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXIV Letnia Liga Szkolna w skokach i kn - druga edycja.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Mostly Cloudy

-4°C

Zakopane

Mostly Cloudy

Wind: 4.83 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 

Dodajemy V "Jokera" do IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej - Bieg Pod Choinkę.

 tn BIEG 2018 PLAKAT page 001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

************************************

Rejestracja na zawody:

 

IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2018 TUTAJ

IV Zakopiański Bieg Noworoczny - 01.01.2019 TUTAJ

 

 

tn IMG 2056 29 września na kompleksie średnich skoczni zakopiańskiego COS rozegrana została 2 edycja XXIV Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej.
W rywalizacji zorganizowanej przez zakopiański MOSiR wzięło udział 11 skoczkiń i 70 skoczków . W kombinacji norweskiej sklasyfikowano 27 zawodników.
W galerii fotoreportaż WAT1 z zawodów.

Wyniki Skoki

Dziewczęta

rocznik 2009 i mł K-15

1 Paulina Rafacz AZS 13,5 13 m 163,8 pkt
2. Izabela Kozioł AZS 10 12 m 124,9 pkt
3. Hania Bartol KS Evenement 9,5 9 117,8 pkt
4. Antonina Bobak KS Evenement 9,5 8 m 111,5 pkt

rocznik 2007 - 2008 K-35
1. Amelia Polanowska AZS 32,5 32,5 m 201 pkt
2. Łucja Słowik AZS 27,5 30 m 172 pkt
3. Ewa Frączek AZS 20 19,5 m 88.7 pkt

rocznik 2005-2006 K-35
1. Pola Bełtowska AZS 32 31 m 196,8 pkt
2. Natalia Słowik AZS 28 28 m 168,6 pkt

rocznik 2003-2004 K-65
1. Marcelina Bełtowska AZS 56 59 m 181,5 pkt
2. Wiktoria Polanowska AZS 41 44,5 m 97,7 pkt

Chłopcy

 

rocznik 2009 i mł K -15
1. Filip Filipiec KS Evenement 16,5 16,5 m 233,1pkt
2. Aleksander Luberda AZS 15,5 15 m 213,1 pkt
3. Adam Pabon TS Wisłą 16 15 m 212,2 pkt
4. Nikodem Młynarczyk TS Wisła 14,5 15,5 m211 pkt
4. Alan Zapotoczny KS Evenement 15 15m 211 pkt
6. Marcin Bobak KS Chochołów 15.5 16,5 m 210,9 pkt

rocznik 2007 2008 K-35
1. Szymon Bobak KS Evenement 33 33 m 210,6 pkt
2. Grzegorz Rafacz AZS 33,5 32,5 208,6 pkt
3. Mateusz Maciusiak KS Chochołow 31 32 m 197,3 pkt
4. Paweł Lichaj LKS Poroniec 31 31,5 m 193,5 pkt
5. Łukasz Łukaszczyk TS Wisła 31,5 31 m 190,5
6. Michał Zarycki KS Evenement 31 30,5 m 186,7 pkt

rocznik 2005 -2006 K-65
1. Kacper Jarząbek TS Wisła 60,5 64,5 m 212,5 pkt
2. Klemens Joniak LKS Poroniec 65,5 67,5 m 207,7 pkt
3. Rafał Rafacz AZS 60,5 61,5m 202,3 pkt
4. Andrzej Waliczek LKS Poroniec 62 59,5 m 200,1 pkt
5. Mikołaj Sereatowicz TS Wisła 56 59,5 m 184,2 pkt
6. Jan Mroczkowski KS Chochołów 57,5 57,5 m 182 pkt

rocznik 2003-2004 K-65
1. Szymon Zapotoczny KS Evenement 62,5 66,5 m 220,6 pkt
2. Jan Bukowski AZS 61 64 m 212,5 pkt
3. Jan Galica KS Evenement 63 62,5 m 209,2 pkt
4. Marcin Wróbel AZS 56,5 59 m 185,2 pkt
5. Stanisław Marusarz KS Chochołów 57 57 m 177,1 pkt
6. Bartłomiej Bobak KS Evenement 54,5 55,5 m 168,5 pkt

Kombinacja norweska
rocznik 2007 -2008 2km
1.Michał Obtułowicz KS Evenement
2. Szymon Bobak KS Evenement
3. Michał Zarycki KS Evenement
4. Łukasz Łukaszczyk TS Wisła
5 Paweł Lichaj LKS Poroniec
6. Stanisław Wiercioch KS Evenement

rocznik 2006-2005 3 km
1. Kacper Jarząbek TS Wisła
2. Andrzej Waliczek LKS Poroniec
3. Jan Mroczkowski KS Chochołów
4. Klemens Joniak LKS Poroniec
5. Mateusz Król KS Evenement
6. Mikołaj Serwatowicz TS Wisła

rocznik 2003-2004 4 km

1. Jan Galica KS Evenement
2. Kamil Słodyczka AZs
3. Stanisław Marusarz KS Chochołów
4. Jan Liszka AZS
5. Bartłomiej Bobak KS Evenement
6. Jan Cudzich TS Wisła

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf RAR