Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Licealiada IMS i ID w kolarstwie górskim 2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

0°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 8.05 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych jesień 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 Rejestracja do V Zakopianskiego Biegu Niepodległości  TUTAJ

 *******

Bieg Sztafetowy 100 na 100 - zgłoszenia 

Prosimy o czytelne wypełnienie zgłoszenia i przesłanie skanu na adres e-mail:biuro@mosir.zakopane.eu

******

 

tn IMG 1983 Blisko 70 dziewcząt i chłopców z zakopiańskich szkół rywalizowało na Górnej Równi Krupowej w zawodach w kolarstwie górskim zorganizowanych przez MOSiR.
W galerii fotoreportaż WAT 1 z zawodów

 

 

Igrzyska dzieci

Klasy 1-3

Dziewczęta

dz 09 i mł
1. Żelechowska Laura SP 2 Zakopane 3:49.46
2. Obrochta Michalina SP 9 Zakopane 4:36.26
3. Kowalska Anna SP 2 Zakopane 4:41.55
4.Truchan Lena NSP Zakopane 5:06.93
5.Worobiak Anna SP 2 Zakopane 5:34.83
6. Gabriela Bizub NSP Zakopane 5:41.49

Chłopcy
chł 09 i mł
1.Klos Adam SP 9 Zakopane 2:58.22
2.Gąsienica Daniel Jan SP 2 Zakopane 3:02.51
3. Król Michał SP 9 Zakopane 3:14.29
4. Walczak Wiktor SP 2 Zakopane 3:23.51
5. Suchecki Zwijacz Tymek SP 2 Zakopane 3:36.56
6.Gustab Kamil SP 9 Zakopane 3:40.81

 

Klasy 4 - 6
Dziewczęta

 

1.Bachleda - Dorcarz Marta SP 9 Zakopane 6:21.50
2.Bachleda - Szeliga Anna SP 9 Zakopane 6:31.13
3.Kowalska Sabina SP 2 Zakopane 7:03.13
4. Borycka Barbara SP 2 Zakopane 7:19.95
5.Sięka OliwiaNSP Zakopane 8:05.02

Chłopcy
1.Grafczyński Szczepan SP 9 Zakopane 6:55.05
2.Adamczewski Jan SP1 Zakopane 7:04.99
3. Kluś Jakub SP 9 Zakopane 7:25.77
4.Tylka Jan SP4 Zakopane 7:46.55
5.Wicher Bartłomiej SP1 Zakopane 7:49.66
6.Gustab Daniel SP 9 Zakopane 8:22.04

IMS i Lcealida
Dziewczęta
dz 03-05
1.Kubin Liwia 2004 ZSMS Zakopane 7:00.65
2.Brzosko Hanna 2004 POSA Zakopane 8:36.10
3.Gąsienica - Roj Marcelina 2005 ZSMS Zakopane 8:47.01
4.Skupień Anna 2005 Sp4 zakopane 9:05.95

dz 99-02
1.Spankowska Mariola 1999 ZSH-T Zakopane 9:12.65

Chłopcy

chł 03-05
1.Kluś Bartłomiej. SP9 Zakopane klasy 7-8 10:02.88
2. Haładyna Hubert .SP 2 Zakopane 10:11.56
3.Cudzich Jan. Sp4 zakopane 11:45.33
4.Tylka Bartłomie.SP9 Zakopane klasy 7-8 12:07.12
5.Koryciński Jan .SP 2 Zakopane 12:35.79
6.Gajak Bartosz.SP 2 Zakopane 14:23.23

chł 99-02

1.Młynarczyk Jakub ZSH-T Zakopane 9:26.34
2.Borzęcki Kacper ZSH-T Zakopane 9:53.46 27.12
3.Gut-Mostowy Andrzej Betlejem RLO 10:47.88 1:21.54
4.Szczechowicz Michał ZSH-T Zakopane 10:54.60 1:28.26
5.Możdżeń Dominik ZSH-T Zakopane 14:25.58 4:59.24

 

Pełne wyniki tutaj