Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Turniej piłki ręcznej igrzyska dzieci powiatu tatrzańskiego wygrywają dziewczęta z Nowego Bystrego

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

tn DSCN0295 Szczypiornistki z Nowego Bystrego wygrały powiatowy turniej rozegrany w ramach Igrzysk Dzieci, i będą reprezentować nasz powiat na szczeblu rejonu. Rywalizacja zorganizowana była przez MOSiR Zakopane.

W galerii kilka fot z turnieju

 

Losowanie
1. SP 4 Zakopane
2. SP Nowe Bystre
3. SP 1 Biały Dunajec
Mecze
1-2 SP 4 Z-ne – SP Nowe Bystre 10 : 1 (5 : 1)
1-3 SP 1 Biały Dunajec – SP 4 Z-ne 4 : 2 (0 : 3)
2-3 SP Nowe Bystre – SP 1 Biały Dunajec 5 : 4 (2 : 2)


Tabela turnieju

 

Miejsce Drużyna Pkt Bramki
1 SPNB 4 15-5
2 SP1BD 2 8-7
3 SP4Z 0 3-14

Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju: Natalia Skorusa Szkoła Podstawowa Nowe Bystre zdobyła 7 bramek.
Do zawodów rejonowych awansowała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nowe Bystre w składzie : Weronika Bednarz, Gabriela Bobak, Dominika Gewont, Natalia Jarosz, Anna Klepacz, Julia Mateja, Urszula Michniak, Agnieszka Nędza, Karolina Skorusa, Natalia Skorusa, Gabriela Staszel, Julia Staszel; opiekun – Marcin Dyląg.
Kolejność do rywalizacji szkół :
1. Szkoła Podstawowa Nowe Bystre 20
2. Szkoła Podstawowa Nr 1 Biały Dunajec 16
3. Szkoła Podstawowa Nr 4 Zakopane 13
4. Szkoła Podstawowa Nr 5 Zakopane 7,66
Szkoła Podstawowa Sierockie 7,66
Szkoła Podstawowa Poronin 7,66
7. Szkoła Podstawowa Nr 9 Zakopane 4
Szkoła Podstawowa Nr 2 Biały Dunajec 4
Szkoła Podstawowa Ząb 4
10. Szkoła Podstawowa Nr 3 Zakopane 1,5
Szkoła Podstawowa Suche 1,5
12. Szkoła Podstawowa Nr 2 Zakopane 1
Szkoła Podstawowa Murzasichle 1
Organizator
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem