Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Turniej piłki ręcznej dziewcząt igrzyska młodzieży szkolnej powiatu tatrzańskiego

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  ******************

 

 

Na prośbę Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem organizator VI Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza, Biegu Kolorowych skarpetek przenosi start biegu z godziny 10:00 na godzinę 09:00.

Program zawodów:
8.00 – 8.50 – zapisy i odbiór numerów startowych – Park Miejski
09.00 – start biegu
ok. 09.45 – ogłoszenie wyników konkursu
ok. 10.00 - zakończenie zawodów

 

tn DSCN0247 Szczypiornistki z SP nr 1 w Białym Dunajcu wygrały powiatowy turniej rozegranyw ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zorganizowany przez MOSiR Zakopane . Będą one reprezentować nasz powiat na szczeblu rejonowym.

W galerii fotoreportaż z turneju

Grupa
1. SP 1 Biały Dunajec
2. SP 5 Zakopane
3. SP Poronin
Mecze
1-2 SP 5 Z-ne – SP 1 BD 2 : 10 (1 : 8)
2-3 SP Poronin – SP 5 Z-ne 10 : 2 (7 : 2)
1-3 SP 1 BD – SP Poronin 7 : 6 (4 : 3)


Tabela turnieju

 

Miejsce Drużyna Pkt Bramki
1 SP1BD 4 17-8
2 SPP 2 16-9
3 SP5Z 0 4-20

 

Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju: Magdalena Dziubas Szkoła Podstawowa w Poroninie zdobyła 7 bramek.


Do rozgrywek rejonowych awansowała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Białym Dunajcu w składzie : Edyta Borkowska, Justyna Bużek, Klaudia Cachro, Lidia Dzierzęga, Julia Floryn, Katarzyna Galica, Klaudia Klimek, Ewelina Kułach, Angelika Oleksiewicz, Magdalena Para, Joanna Pawlikowska, Alicja Rzadkosz, Weronika Rzepka, Klaudia Sobańska, Zuzanna Sobańska, Julia Stanek, Patrycja Waliczek; opiekun – Bartłomiej Dębicki.


Kolejność do rywalizacji szkół :
1. Szkoła Podstawowa Nr 1 Biały Dunajec 20
2. Szkoła Podstawowa Poronin 16
3. Szkoła Podstawowa Nr 5 Zakopane 13
4. Gimnazjum Nr 2 Zakopane
Szkoła Podstawowa Sierockie

7. Szkoła Podstawowa Nr 3 Zakopane
Szkoła Podstawowa Nr 2 Biały Dunajec

10. Szkoła Podstawowa Nr 4 Zakopane

Organizator
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem