Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Turniej piłki ręcznej dziewcząt igrzyska młodzieży szkolnej powiatu tatrzańskiego

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partly Cloudy

22°C

Zakopane

Partly Cloudy

Wind: 11.27 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

*****

Rejestracja na najbliższe biegi Zakopiańskiej Ligi Biegowej:

IV Bieg Kurierów Tatrzańskich, I Bieg Służb Mundurowych TUTAJ

*****

 I BIEG SŁUŻB MUNDUROWYCH - ważne informacje.

Bieg otwarty - każdy może w nim wziąć udział (powyżej 16 roku życia), dla Służb Mundurowych będzie prowadzona osobna klasyfikacja. Punkty do Zakopiańskiej Ligi Biegowej będą przyznawane wg wyników, natomiast w Biegu Kurierów Tatrzańskich na 5 km punkty będą przyznawane jak za udział - 10 pkt.

tn DSCN0247 Szczypiornistki z SP nr 1 w Białym Dunajcu wygrały powiatowy turniej rozegranyw ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zorganizowany przez MOSiR Zakopane . Będą one reprezentować nasz powiat na szczeblu rejonowym.

W galerii fotoreportaż z turneju

Grupa
1. SP 1 Biały Dunajec
2. SP 5 Zakopane
3. SP Poronin
Mecze
1-2 SP 5 Z-ne – SP 1 BD 2 : 10 (1 : 8)
2-3 SP Poronin – SP 5 Z-ne 10 : 2 (7 : 2)
1-3 SP 1 BD – SP Poronin 7 : 6 (4 : 3)


Tabela turnieju

 

Miejsce Drużyna Pkt Bramki
1 SP1BD 4 17-8
2 SPP 2 16-9
3 SP5Z 0 4-20

 

Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju: Magdalena Dziubas Szkoła Podstawowa w Poroninie zdobyła 7 bramek.


Do rozgrywek rejonowych awansowała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Białym Dunajcu w składzie : Edyta Borkowska, Justyna Bużek, Klaudia Cachro, Lidia Dzierzęga, Julia Floryn, Katarzyna Galica, Klaudia Klimek, Ewelina Kułach, Angelika Oleksiewicz, Magdalena Para, Joanna Pawlikowska, Alicja Rzadkosz, Weronika Rzepka, Klaudia Sobańska, Zuzanna Sobańska, Julia Stanek, Patrycja Waliczek; opiekun – Bartłomiej Dębicki.


Kolejność do rywalizacji szkół :
1. Szkoła Podstawowa Nr 1 Biały Dunajec 20
2. Szkoła Podstawowa Poronin 16
3. Szkoła Podstawowa Nr 5 Zakopane 13
4. Gimnazjum Nr 2 Zakopane
Szkoła Podstawowa Sierockie

7. Szkoła Podstawowa Nr 3 Zakopane
Szkoła Podstawowa Nr 2 Biały Dunajec

10. Szkoła Podstawowa Nr 4 Zakopane

Organizator
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem