Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Turniej piłki ręcznej chłopców ID gminy Zakopane

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Mostly Cloudy

-4°C

Zakopane

Mostly Cloudy

Wind: 4.83 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

 

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 

Dodajemy V "Jokera" do IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej - Bieg Pod Choinkę.

 tn BIEG 2018 PLAKAT page 001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

************************************

Rejestracja na zawody:

 

IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2018 TUTAJ

IV Zakopiański Bieg Noworoczny - 01.01.2019 TUTAJ

 

tn IMG 1023 Młodzi szczypiorniści z SP nr 3 w Zakopanem wygrali gminne eliminacje Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej i będą reprezentować nasze miasto na szczeblu powiatowym 17 kwietna w hali sportowej przy ul Chramcówki.
Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.

Grupa
1. SP 5
2. SP 4
3. SP 3
Mecze
1-2 SP 5 – SP 4 4 : 1 (2 : 0)
1-3 SP 3 – SP 4 4 : 4 (2 : 1)
2-3 SP 3 – SP 5 3 : 1 (1 : 0)]


Tabela turnieju

Miejsce Drużyna Bramki Pkt
1 SP 3 7-5 3
2 SP 5 5-4 2
3 SP 4 5-8 1

 

Najskuteczniejszy zawodnik turnieju grupy 1 : Maciej Knapczyk Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zakopanem zdobył 5 bramek

Grupa 2
4. SP 1
5. SP 2
6. SP 9


Mecze


4-5 SP 1 – SP 2 1 : 2 (1 : 0)
4-6 SP 1 – SP 9 1 : 3 (0 : 1)
5-6 SP 2 – SP 9 6 : 0 (4 : 0)


Tabela turnieju

Miejsce Drużyna Bramki Pkt
1 SP 2 8-1 4
2 SP 9 3-7 2
3 SP 1 2-5

0

 

Najskuteczniejszy zawodnik turnieju grupy 2 : Włosiński Paweł Szkoła Podstawowa Nr 2 zdobył 4 bramki.
Finał
SP 3 – SP 2 8 :0 (7 : 0)
Najskuteczniejszy zawodnik turnieju : Bartosz Knapczyk Szkoła Podstawowa Nr 3 zdobył w turnieju 6 bramek.
Do rozgrywek powiatowych awansowała drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zakopanem w składzie: Krystian Adamczyk, Damian Andrzejak, Paweł Bobak, Mateusz Klimek, Bartosz Knapczyk, Maciej Knapczyk, Anatol Kulpiński, Denis Konkol, Oskar Mizerski, Mateusz Płaza, Bartłomiej Sarota, Stanisław Śledź, Roman Tatar; opiekun – Marcin Szczerba.
Turniej powiatu tatrzańskiego piłki ręcznej igrzyska dzieci chłopców odbędzie się 17.04.2018 roku o godz. 9:00 w Sali Sportowej przy ul. Chramcówki.
Organizator
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem.

tn IMG 1007

tn IMG 1009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tn IMG 1015 tn IMG 1019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tn IMG 1020