Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Małopolskie Igrzyska Dzieci w narciarstwie alpejskim.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - 03.03.2019 link do zapisów: TUTAJ

 

 Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 ***

Czwarta edycja XLII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie oraz sztafety łyżwiarskie odbędą się 15.02.2019 r. (piątek).
Program zawodów:
09:00 – 10:00 wydawanie numerów startowych, wprowadzania zmian na listach startowych
10:30 - start Igrzysk Dzieci (od najmłodszych) następnie Igrzysk Młodzieży Szkolnej
12:00 - start Licealiady
około godziny 12:30 – start sztafet

**********

XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, która miała odbyć się 15.02.2019 zostaje przeniesiona na inny termin.

 

 

tn IMG 3441 Pięć medali zdobyli młodzi alpejczycy z naszego terenu podczas wojewódzkich Igrzysk Dzieci w narciarstwie alpejskim, jakie rozegrane zostały 19 marca w Kluszkowcach.
W klasyfikacji powiatów , Tatrzański zajął drugie miejsce zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

W galerii fotoreportaż

Złote medale w swojej kategorii zdobyli:Nikola Komorowska z SPMS i Andrzej Stasik z SP Bukowiny Tatrzańskiej, srebro wywalczyli:Weronika Wądrzyk z SP nr 5 w Zakopanem oraz Jakub Stasik z SP w Małym Cichym, brąz zdobyła Zosia Nawalaniec z SP nr 3 w Zakopanem

Pełne wyniki tutaj