Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 3 edycja XLI SLSZ w skokach i kombinacji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

16°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 6.44 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

*******

Zapisy na Bieg Hasiora TUTAJ

 

 Zapisy do II Biegu Gazdów TUTAJ

 

 

Terminy zawodów rejonowych:

1. Piłka nożna

IMS - 24.05.2018

ID - 28.05.2018

Licealiada - 29.05.2018

2. Czwórbój Lekkoatletyczny - 28.05.2018

 

tn IMG 3183 18 skoczkiń i 75 skoczków z Polski, Słowacji i Bułgarii wzięło udział w 3 edycji XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w skokach i kombinacji norweskiej, jaka została przeprowadzona 6 marca na obiektach średnich skoczni. W kombinacji norweskiej sklasyfikowano 33 zawodników.

W galerii fotoreportaż

Wyniki
Skoki

K 15 dziewczęta rocznik 2008 i mł
1. Ella Vittamanova Słowacja 12,5 13,5 178,2 pkt
2. Kalina Sobczyk KS Evenement 13,5 11,5 m 168 pkt
3. Wiktoria Mocikova Słowacja 12 12 m 160,8 pkt

K35 rocznik 2006-2007 dziewczęta
1. Pola Bełtowska AZS 25,5 24 m 136,2
2. Zuzanna Rapacz KS Evenement 23 23 m 120,6 pkt
3. Amelia Polanowska AZs 22,5 24 m 118,4 pkt

K35 rocznik 2004 2005 dziewczęta
1. Marcelina Bełtowska AZS 28,5 28,5 m 165,7 pkt
2. Natalia Słowik AZs 20,5 22,0 m 106 pkt
3. Wiktoria Polanowska AZS 19 21 m 93,5 pkt

K 65 rocznik 2002 2003 dziewczęta
1. Róża Pawlikowska AZS 46,5 47,5 m 121,6 pkt
2. Sabina Król AZS 46 43,5 109,8 pkt
3. Natalia Kobiela AZS 43 41,5 m 93,58pkt

K - 15 chłopcy rocznik 2008 i mł
1. Michał Zarycki KS Evenement 16,5 16,5 234,6
2. Szymon Byrski KS Chochołów 16 16 m 227,4 pkt
3. Michał Obtułowicz KS Evenement 15,5 16 m 221,8 pkt

K 35 rocznik 2006-2007 chłopcy
1. Klemens Staszel KS Evenement 29 m 29m '177,8
2. Rafał Rafacz AZS Zakopane 28,5 29 m 177 pkt
3 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 28 28,5 175,4 pkt

K 65 rocznik 2004-2005 chłopcy
1. Jan rzadkosz TS Wisła Zakopane 62 62 m 200,8 pkt
2. Klemens Joniak LKS Poroniec 59 63,5 m 199,6 pkt
3. Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 60 59,5 m 191,8 pkt

K65 rocznik 2002 2003 chłopcy

1.Tomasz Piczura AZS 64,5 65 m 219,8 pkt
2.Stanisław Majerczyk TS Wisła Zakopane 64 64 m 217,7 pkt
3. Szymon Zapotoczny KS Evenement 63,5 64 m 212,5 pkt

Kombinacja norweska

rocznik 2006 2007 2 km
1. Kacper Jarząbek TS Wisła
2. Mikołaj Serwatowicz TS Wisła
3. Klemens Staszel KS Evenement

rocznik 2004-2005 3 km

1. Tymoteusz Amilkiewicz AZS
2. Andrzej Waliczek LKS Poroniec
3. Klemens Joniak LKS Poroniec

rocznik 2002 2003 5 km
1. Tomasz Piczura AZS
2. Tymoteusz Pałka TS Wisła
3. Maciej Gącienica Ciaptak AZS

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf