Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w narciarstwie biegowym. Klasyfikacja końcowa.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

0°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 8.05 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych jesień 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 Rejestracja do V Zakopianskiego Biegu Niepodległości  TUTAJ

 *******

Bieg Sztafetowy 100 na 100 - zgłoszenia 

Prosimy o czytelne wypełnienie zgłoszenia i przesłanie skanu na adres e-mail:biuro@mosir.zakopane.eu

******

 

184 biegaczek i biegaczy, 4 edycje ( 12 stycznia, 18 stycznia, 23 stycznia, 7lutego) tak w skrócie można podsumować 41 Szkolną Ligę Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym. Do klasyfikacji końcowej zaliczone zostały trzy najlepsze wyniki każdego z uczestników rywalizacji zorganziowanej przez MOSiR Zakopane.

 

XLI SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH
NARCIARSTWO BIEGOWE
             
Klasyfikacja końcowa - indywidualna
             
Szkoły Ponadgimnazjalne          
             
  Chłopcy 1998-2001          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 Młynarczyk  Jakub 2000 ZSHT   145
2 KAMIŃSKI DANIEL 2001 ZSB   122
3 Łojas Sebastian 1999 PLO Nowy Targ UKS Dwójka B.D. 50
4 Sobczyński  Andrzej 2000 ZSHT   40
5 Janik Piotr 1999 ZSHT   36
             
  Dziewczęta 1998-2001          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 NAWARA ALINA 2001 ZSB UKS Regle 145
2 Szwajnos Małgorzata 1999 ZSHT   121
3 Kamińska Aleksandra 2001 ZSHT   100
4 Kamińska Natalia 2001 ZSHT   90
5 Karciarz Patrycja 2000 PLO Nowy Targ UKS Dwójka B.D. 50
6 Michalczak  Sylwia 2000 ZSHT   45
             
Gimnazja + 7 klasa SP          
             
  Chłopcy 2002-2004          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 Bugara Robert 2002 SP Kościelisko UKS Regle 145
2 Trebunia Łukasz 2003 ZSMS Zakopane UKS Regle 135
3 Wójcik Kamil 2004 SP Ząb UKS Regle 121
4 Celej Maciej 2004 SP Kościelisko UKS Regle 112
5 Czernik Mateusz 2003 SP Gliczarów Górny   97
6 Bryja Sebastian 2002 ZSMS Zakopane   95
             
  Dziewczęta 2002-2004          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 Szkurat  Irena 2002 ZSMS Zakopane   150
2 Szkurat Daria 2004 ZSMS Zakopane   135
3 Okarma Martyna 2003 ZSMS Zakopane   116
4 Michalik Zofia 2004 SP Kościelisko UKS Regle 104
5 Szczepaniak-Sywarny  Kamila 2003 SP Kościelisko UKS Regle 97
6 Śliwa Justyna 2002 ZSMS Zakopane   96
             
Szkoły Podstawowe          
             
  Chłopcy 2005-2006          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 Chyc  Marcel 2005 SMS Zakopane   145
2 Zwatrzko Jan 2006 SP Kościelisko UKS Regle 140
3 Jarząbek Kacper 2005 SP Sierockie   130
4 Mrowiński Kacper 2005 SMS Zakopane   117
5 Michniak Mateusz 2005 SP Dzianisz   104
6 Stachoń Karol 2006 SMS Zakopane   88
             
  Dziewczynki 2005-2006          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 Karpiel Zofia 2005 SP Kościelisko UKS Regle 150
2 Janik Anna 2005 SMS Zakopane   135
3 Michalik Anna 2006 SP Kościelisko UKS Regle 125
4 Kowalczyk  Magdalena 2005 SMS Zakopane   96
5 Pabin Zuzanna 2006 SP Dzianisz   91
6 Karpiel Sylwia 2006 SP Kościelisko UKS Regle 77
             
  Chłopcy 2007-2008          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 Galica Grzegorz 2007 SMS Zakopane   140
2 Stoch-Michna Wojciech 2007 SP Kościelisko UKS Regle 135
3 Bartol Klemens 2007 SMS Zakopane   112
4 Bobak Szymon 2007 SMS Zakopane   110
5 Solik Stanisław 2007 SP 3 Zakopane   100
6 Gruszka Mariusz 2008 SP Dzianisz   97
             
  Dziewczynki 2007-2008          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 Oczkoś Amelia 2007 SP Kościelisko UKS Regle 150
2 Topór Teresa 2007 SP Gliczarów Górny   126
3 Pająk Dorota 2007 SP Dzianisz   125
4 Moszczyńska Zuzanna 2007 SMS Zakopane   105
5 Polanowska  Amelia 2007 SP 3 Zakopane   100
6 Słowik Łucja 2007 SP 3 Zakopane   90
             
  Chłopcy 2009 i mł.          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 Michalik Andrzej 2009 SP Kościelisko UKS Regle 150
2 Michniak Dawid 2009 SP Dzianisz   135
3 Stawczyk Szymon 2009 SP Gliczarów Górny   112
4 Skupień  Wojciech 2009 SP Kościelisko   100
5 Ficek Marcin 2010 SP Kościelisko   90
6 Stoch-Michna Bronisław 2010 SP Kościelisko UKS Regle 80
             
  Dziewczynki 2009 i mł.          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Pkt (3 najlepsze wyniki)
1 Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz   150
2 Michniak Marta 2011 SP Dzianisz   135
3 Chrobak Hanna 2011 KNSP AZS 116
4 Orawiec Aleksandra 2009 SP Gliczarów Górny   112
5 Rząsa Marta 2011 KNSP AZS 93
6 Obrochta  Emilia 2009 SP Kościelisko   76

 Klasyfikacja drużynowa

Do klasyfikacji końcowej zaliczano wyniki ze wszystkich edycji uzyskane przez pięć najlepszych zawodniczek i pięciu najlepszych zawodników z danej szkoły.

 

 

       
Szkoły Ponadgimnazjalne    
       
       
M SZKOŁA RAZEM  
1 ZSHT ZAKOPANE 685  
2 ZSB ZAKOPANE 307  
       
  Dziewczęta    
M SZKOŁA PKT Pkt do rywalizacji
1 ZSHT ZAKOPANE 464 20
2 ZSB ZAKOPANE 185 16
       
  Chłopcy    
M SZKOŁA PKT Pkt do rywalizacji
1 ZSHT ZAKOPANE 221 20
2 ZSB ZAKOPANE 122 16
       
       
Gimnazja + 7 klasa SP    
       
       
M SZKOŁA RAZEM  
1 SMS ZAKOPANE 931  
2 SP KOŚCIELISKO 813  
3 SP GLICZARÓW GÓRNY 164  
4 SP ZĄB 153  
5 SP SIEROCKIE 130  
6 SP PORONIN 74  
7 SP 4 ZAKOPANE 29  
8 SP 1 BIAŁY DUNAJEC 26  
       
  Dziewczęta    
M SZKOŁA PKT Pkt do rywalizacji
1 SMS ZAKOPANE 632 20
2 SP KOŚCIELISKO 315 16
3 SP SIEROCKIE 130 13
4 SP PORONIN 74 10
5 SP 1 BIAŁY DUNAJEC 26 7
       
  Chłopcy    
M SZKOŁA PKT Pkt do rywalizacji
1 SP KOŚCIELISKO 498 20
2 SMS ZAKOPANE 299 16
3 SP GLICZARÓW GÓRNY 164 13
4 SP ZĄB 153 10
5 SP 4 ZAKOPANE 29 7
       
       
Szkoły Podstawowe    
       
M SZKOŁA RAZEM  
1 SP KOŚCIELISKO 2119  
2 SMS ZAKOPANE 2091  
3 SP DZIANISZ 1349  
4 SP GLICZARÓW GÓRNY 885  
5 SP 3 ZAKOPANE 539  
6 SP 2 ZAKOPANE 507  
7 SP 4 ZAKOPANE 284  
8 KNSP ZAKOPANE 257  
9 SP ZĄB 230  
10 SP SIEROCKIE 130  
11 SP WITÓW 45  
12 SP 1 BIAŁY DUNAJEC 40  
       
  Dziewczynki    
M SZKOŁA RAZEM Pkt do rywalizacji
1 SMS ZAKOPANE 886 20
2 SP KOŚCIELISKO 861 16
3 SP DZIANISZ 708 13
4 SP GLICZARÓW GÓRNY 649 10
5 SP 3 ZAKOPANE 271 7
6 KNSP ZAKOPANE 257 6
7 SP 2 ZAKOPANE 241 5
8 SP 4 ZAKOPANE 238 4
9 SP ZĄB 143 3
10 SP WITÓW 45 2
11 SP 1 BIAŁY DUNAJEC 40 1
       
  Chłopcy    
M SZKOŁA RAZEM Pkt do rywalizacji
1 SP KOŚCIELISKO 1258 20
2 SMS ZAKOPANE 1205 16
3 SP DZIANISZ 641 13
4 SP 3 ZAKOPANE 268 10
5 SP 2 ZAKOPANE 266 7
6 SP GLICZARÓW GÓRNY 236 6
7 SP SIEROCKIE 130 5
8 SP ZĄB 87 4
9 SP 4 ZAKOPANE 46 3

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf