Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w łyżwiarstwie klasyfikacja końcowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partly Cloudy

22°C

Zakopane

Partly Cloudy

Wind: 11.27 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

*****

Rejestracja na najbliższe biegi Zakopiańskiej Ligi Biegowej:

IV Bieg Kurierów Tatrzańskich, I Bieg Służb Mundurowych TUTAJ

*****

 I BIEG SŁUŻB MUNDUROWYCH - ważne informacje.

Bieg otwarty - każdy może w nim wziąć udział (powyżej 16 roku życia), dla Służb Mundurowych będzie prowadzona osobna klasyfikacja. Punkty do Zakopiańskiej Ligi Biegowej będą przyznawane wg wyników, natomiast w Biegu Kurierów Tatrzańskich na 5 km punkty będą przyznawane jak za udział - 10 pkt.

Blisko 350 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, średnich oraz klas gimnazjalnych wzięło udział w czterdziestej pierwszej Szkolnej Lidze Sportów Zimowych w łyżwiarstwie.
Na torze lodowym zakopiańskiego COS przeprowadzono cztery edycje zawodów indywidualnych . Do klasyfikacji końcowej zaliczono po trzy najlepsze wyniki. Organizatorem rywalizacji był MOSiR Zakopane.

 

XLI SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH
ŁYŻWIARSTWO
         
Klasyfikacja końcowa - indywidualna
         
         
Do klasyfikacji końcowej zaliczano trzy najlepsze wyniki uzyskane spośród czterech edycji.  
         
Szkoły Ponadgimnazjalne      
         
  Dziewczęta 1998-2001      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 Ustupska Magdalena 2000 ZSHT 150
2 Sobczyk Zuzanna 1999 ZSHT 140
3 GĄSIENICA NATALIA 2000 SLO STO 130
4 Podlipni Kamila 2000 ZSHT 95
5 Stoch Patrycja 2000 ZSHT 90
6 Leśnicka Maria 2000 ZSHT 89
  Chłopcy 1998-2001      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 BISZCZUK SEBASTIAN 2000 SLO STO 150
2 Pałys Mateusz 1998 ZSHT 135
3 Rogalski Marcin 2001 SLO STO 112
4 Serafin Jan 2001 RLO Zakopane 101
5 Gontek Mikołaj 2001 RLO Zakopane 90
6 Żołądź Maciej 1999 ZSHT 81
         
Szkoły Podstawowe      
         
  Dziewczynki 2009 i mł.      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 JURGOWSKA EMILIA 2009 SP 4 Zakopane 150
2 Jaszczyk Helena 2010 SP 1 Zakopane 140
3 Michniak EMILIA 2009 SP2 ZAKOPANE 121
4 TOCZEK KAROLINA 2009 SP 4 Zakopane 120
5 Chrobak Hania 2011 KNSP 87
6 Sięka Oliwia 2009 NSP Zielone Wzgórze 78
         
  Chłopcy 2009 i mł.      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 Wiatr Damian 2009 SP 3 Zakopane 131
2 PĘKSA MARCIN 2009 SP 4 Zakopane 129
3 RUMIAN MAX 2009 SP2 ZAKOPANE 125
4 Kulpa Szymon 2009 SP2 ZAKOPANE 122
5 GALICA MARCIN 2009 SP 4 Zakopane 119
6 Gut-Misiaga Jakub 2009 SP 4 Zakopane 95
         
  Dziewczynki 2007-2008      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 Sabuda Julia 2007 SP 3 Zakopane 150
2 Buńda Anna 2007 SP2 ZAKOPANE 140
3 KONOPKA HELENA 2007 KNSP 125
4 Grabska Karolina 2007 SP 3 Zakopane 116
5 Kaciczak Martyna 2008 SMS Zakopane 100
6 CHROBAK MAJA 2007 KNSP 90
         
  Chłopcy 2007-2008      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 Solik Stanisław 2007 SP 3 Zakopane 150
2 Słowakiewicz Nikodem 2007 SMS Zakopane 117
  Sowa Nataniel 2007 SMS Zakopane 117
4 Wydra Patryk 2008 SMS Zakopane 98
  MIGIEL ANDRZEJ 2007 SP 4 Zakopane 98
6 Obtułowicz Michał 2008 SMS Zakopane 85
         
  Dziewczynki 2005-2006      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 Figura Magdalena 2006 SP 1 Zakopane 145
2 Gąsienica Roj Marcelina 2005 SMS Zakopane 140
3 DYKA MILENA 2005 KNSP 122
4 Bukowska Aleksandra 2005 SP2 ZAKOPANE 116
5 BEŁTOWSKA POLA 2006 SMS Zakopane 101
6 KUKUC ANNA 2006 SP 4 Zakopane 90
         
  Chłopcy 2005-2006      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 Solik Ksawery 2005 SP 3 Zakopane 145
2 Kwarciak Maciej 2005 SMS Zakopane 135
3 KACICZAK BARTŁOMIEJ 2006 SMS Zakopane 130
4 PĘKSA JAKUB 2005 KNSP 96
5 Kukuc Krzysztof 2005 SP 4 Zakopane 92
6 STOPKA DAMIAN 2006 SP 4 Zakopane 91
         
Gimnazja + 7 klasa SP      
         
  Dziewczynki 2002-2004      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 Kubin Liwia 2004 SMS Zakopane 150
2 URBAN WIKTORIA 2004 KNSP 135
3 Mirga Ola 2002 Gim 2 Zakopane 130
4 Wiśniowska Klaudia 2002 POSA Zakopane 113
5 KONOPKA BARBARA 2004 KNSP 108
6 KOZACHENKO ANNA 2004 SG STO 97
         
  Chłopcy 2002-2004      
         
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ ROK  SZKOŁA PKT (3 najlepsze wyniki)
1 Bernatowicz Aleksander 2002 POSA Zakopane 150
2 GAWLAK SOCKA KACPER 2004 KNSP 140
3 Pyka Dominik 2004 SP 1 Zakopane 108
4 ZWIJACZ KACPER 2003 SP 5 Zakopane 85
5 Mirga Jakub 2004 SP 1 Zakopane 79
6 LASKOWSKI JAKUB 2002 SP 5 Zakopane 76
  SZUSTEK PIOTR 2002 SP 5 Zakopane 76

 

 

Klasyfikacja drużynowa

 

Do klasyfikacji końcowej zaliczano wyniki ze wszystkich edycji uzyskane przez trzy najlepsze zawodniczki i trzech najlepszych zawodników z danej szkoły.

       
Szkoły Ponadgimnazjalne    
       
       
MIEJSCE SZKOŁA RAZEM  
1 ZSHT ZAKOPANE 789  
2 SLO STO ZAKOPANE 500  
3 RLO ZAKOPANE 191  
       
  Dziewczęta    
MIEJSCE SZKOŁA PUNKTY  
1 ZSHT ZAKOPANE 465  
2 SLO STO ZAKOPANE 130  
       
  Chłopcy    
MIEJSCE SZKOŁA PUNKTY  
1 SLO STO ZAKOPANE 370  
2 ZSHT ZAKOPANE 324  
3 RLO ZAKOPANE 191  
       
Gimnazja + 7 klasa SP    
       
       
MIEJSCE SZKOŁA RAZEM  
1 KNSP ZAKOPANE 574  
2 SP 5 ZAKOPANE 450  
3 POSA ZAKOPANE 363  
4 GIM 2 ZAKOPANE 272  
5 SP 1 ZAKOPANE 269  
6 SG STO ZAKOPANE 259  
7 SP 9 ZAKOPANE 256  
8 SP 7 ZAKOPANE 216  
9 SMS ZAKOPANE 208  
10 SP 4 ZAKOPANE 161  
11 SP 2 ZAKOPANE 71  
12 SP SIEROCKIE 30  
       
  Dziewczęta    
MIEJSCE SZKOŁA PUNKTY PKT DO RYWALIZACJI
1 KNSP ZAKOPANE 341 20
2 SP 7 ZAKOPANE 205 16
3 SP 5 ZAKOPANE 195 13
4 SMS ZAKOPANE 186 10
5 GIM 2 ZAKOPANE 170 7
6 POSA ZAKOPANE 168 6
7 SP 9 ZAKOPANE 151 5
8 SG STO ZAKOPANE 116 4
9 SP 2 ZAKOPANE 57 3
10 SP 4 ZAKOPANE 56 2
11 SP 1 ZAKOPANE 34 1
12 SP SIEROCKIE 30 1
       
  Chłopcy    
MIEJSCE SZKOŁA PUNKTY PKT DO RYWALIZACJI
1 SP 5 ZAKOPANE 255 20
2 SP 1 ZAKOPANE 235 16
3 KNSP ZAKOPANE 233 13
4 POSA ZAKOPANE 195 10
5 SG STO ZAKOPANE 143 7
6 SP 4 ZAKOPANE 105 5,5
  SP 9 ZAKOPANE 105 5,5
8 GIM 2 ZAKOPANE 102 4
9 SMS ZAKOPANE 22 3
10 SP 2 ZAKOPANE 14 2
11 SP 7 ZAKOPANE 11 1
       
Szkoły Podstawowe    
       
       
MIEJSCE SZKOŁA RAZEM  
1 SP 3 ZAKOPANE 1520  
2 SP 4 ZAKOPANE 1473  
3 SP 2 ZAKOPANE 1440  
4 SMS ZAKOPANE 1429  
5 SP 1 ZAKOPANE 1257  
6 KNSP ZAKOPANE 1136  
7 POSA ZAKOPANE 469  
8 SP 7 ZAKOPANE 424  
9 SP 5 ZAKOPANE 392  
10 SP 9 ZAKOPANE 389  
11 NSP ZIELONE WZGÓRZE 363  
12 SP ZĄB 7  
13 SP SIEROCKIE 5  
       
  Dziewczynki    
MIEJSCE SZKOŁA RAZEM PKT DO RYWALIZACJI
1 SP 1 ZAKOPANE 795 20
2 SP 2 ZAKOPANE 790 16
3 KNSP ZAKOPANE 707 13
4 SP4 ZAKOPANE 675 10
5 SP 3 ZAKOPANE 645 7
6 SMS ZAKOPANE 619 6
7 SP 5 ZAKOPANE 226 5
8 NSP ZIELONE WZGÓRZE 214 4
9 SP 7 ZAKOPANE 206 3
10 SP 9 ZAKOPANE 203 2
11 POSA ZAKOPANE 136 1
12 SP ZĄB 7 1
13 SP SIEROCKIE 2 1
       
  Chłopcy    
MIEJSCE SZKOŁA RAZEM PKT DO RYWALIZACJI
1 SP 3 ZAKOPANE 875 20
2 SMS ZAKOPANE 810 16
3 SP4 ZAKOPANE 798 13
4 SP 2 ZAKOPANE 650 10
5 SP 1 ZAKOPANE 462 7
6 KNSP ZAKOPANE 429 6
7 POSA ZAKOPANE 333 5
8 SP 7 ZAKOPANE 218 4
9 SP 9 ZAKOPANE 186 3
10 SP 5 ZAKOPANE 166 2
11 NSP ZIELONE WZGÓRZE 149 1
12 SP SIEROCKIE 3 1
       
       
       
       
       

Pełne wyniki tutaj