Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w narciarstwie alpejskim klasyfikacja końcowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

0°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 8.05 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych jesień 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

 Rejestracja do V Zakopianskiego Biegu Niepodległości  TUTAJ

 *******

Bieg Sztafetowy 100 na 100 - zgłoszenia 

Prosimy o czytelne wypełnienie zgłoszenia i przesłanie skanu na adres e-mail:biuro@mosir.zakopane.eu

******

 

 Czterdziesta pierwsza Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim zawodami w Białce Tatrzańskiej zakończyła rywalizację. W ramach Ligi rozegrano trzy edycje slalomu giganta : 9 stycznia, 10 lutego oraz 28 lutego. Łącznie sklasyfikowano ponad 70 dziewcząt i chłopców z roczników 2011 - 2006 reprezentujących 11 klubów z całej Polski.
 

 

XLI SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
             
Klasyfikacja końcowa - indywidualna
             
             
  Dziewczęta 2010-2011          
MIEJSCE NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO SUMA
1 Rząsa Marta 2011 AZS Zakopane 112
2 Chrobak Anna 2011 AZS Zakopane 102
3 Lewińska Maria 2011 WKN Warszawa 90
4 Zdort Jadwiga 2011 WKN Warszawa 86
5 Gąsienica Wawrytko Natalia 2011 AZS Zakopane 77
6 Chylińska Antonina 2011 WKN Warszawa 76
7 Olesińska Franciszka 2012 WKN Warszawa 53
8 Tarczyńska Magdalena 2010 WKN Warszawa 50
9 Koncewicz Zofia 2011 WKN Warszawa 29
             
  Chłopcy 2010-2011          
MIEJSCE NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO SUMA
1 Fiedor Szymon 2011 AZS Zakopane 107
2 Halaczek Franciszek 2011 AZS Zakopane 96
3 Olesiński Feliks 2010 WKN Warszawa 95
4 Olesiński Józef 2012 WKN Warszawa 76
5 Zdort Leopold 2010 WKN Warszawa 69
6 Moritz Ignacy 2010 WKN Warszawa 55
7 Komierowski Jerzy 2010 WKN Warszawa 50
  Rojek Tomasz 2010 CSC Kraków 50
9 Hermanowicz Ryszard 2010 WKN Warszawa 45
10 Miłosz Feliks 2011 WKN Warszawa 32
11 Kosak Szymon 2010 WKN Warszawa 22
             
  Dziewczęta 2008-2009          
MIEJSCE NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO SUMA
1 Bączkowska Eliza 2008 WKN Warszawa 145
2 Biela Magdalena 2008 Tatra Ski Akademy Zakopane 131
3 Skarbek Malczewska Maja 2009 Tatra Ski Akademy Zakopane 112
4 Moritz Helena 2009 WKN Warszawa 72
5 Sińska Hanna 2008 WKN Warszawa 69
6 Wądrzyk Weronika 2008 SP 5  Zakopane 45
             
  Chłopcy 2008-2009          
MIEJSCE NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO SUMA
1 Miłosz Jan 2009 WKN Warszawa 100
2 Lewiński Franciszek 2009 WKN Warszawa 81
3 Chyliński Kajetan 2009 WKN Warszawa 68
4 Kawiorski Maksymilian 2008 CSC Kraków 50
5 Bujnowski Aleksander 2008 WKN Warszawa 45
  Polak Hugo 2008 CSC Kraków 45
             
  Dziewczęta 2006-2007          
MIEJSCE NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO SUMA
1 Komorowska Nikola 2006 MUKS Śmig Zakopane 150
2 Dębicka Karolina 2006 WKN Warszawa 117
3 Boryczka Matylda 2006 WKN Warszawa 103
4 Buńda  Anna 2007 KS Firn Zakopane 87
5 Dawidek Weronika 2006 KS F2 Dawidek  Zakopane 86
6 Rodawska Hanna 2006 WKN Warszawa 77
             
  Chłopcy 2006-2007          
MIEJSCE NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO SUMA
1 Nakwaski Michał 2006 WKN Warszawa 132
2 Szeląg Grzegorz 2006 WKN Warszawa 130
3 Bączkowski Bartosz 2006 WKN Warszawa 110
4 Stolarczyk Franciszek 2007 KST Rabka-Zdrój Rabka Zdrój 89
5 Stasik Andrzej 2007 Klub Jurgów Ski Zakopane 82
6 Borkowski Maciej 2006 WKN Warszawa 67
             
Do klasyfikacji końcowej zaliczano wyniki ze wszystkich edycji uzyskane przez cztery najlepsze zawodniczki oraz czterech najlepszych zawodników z danego klubu.
       
       
M KLUB MIASTO RAZEM
1 WKN WARSZAWA 2017
2 AZS  ZAKOPANE 494
3 TATRA SKI AKADEMY ZAKOPANE 243
4 KS FIRN ZAKOPANE 236
5 MUKS ŚMIG ZAKOPANE 213
6 CSC KRAKÓW 185
7 KLUB JURGÓW SKI ZAKOPANE 151
8 KST RABKA-ZDRÓJ RABKA-ZDRÓJ 89
9 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 87
10 KS F2 DAWIDEK ZAKOPANE 86
11 SN PTT 1907 ZAKOPANE 61
12 SP 5 ZAKOPANE 45
13 CD SPORT KRAKÓW 24

 

 

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf