Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w narciarstwie alpejskim slalom gigant w Białce Tatrzańskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partly Cloudy

22°C

Zakopane

Partly Cloudy

Wind: 11.27 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

*****

Rejestracja na najbliższe biegi Zakopiańskiej Ligi Biegowej:

IV Bieg Kurierów Tatrzańskich, I Bieg Służb Mundurowych TUTAJ

*****

 I BIEG SŁUŻB MUNDUROWYCH - ważne informacje.

Bieg otwarty - każdy może w nim wziąć udział (powyżej 16 roku życia), dla Służb Mundurowych będzie prowadzona osobna klasyfikacja. Punkty do Zakopiańskiej Ligi Biegowej będą przyznawane wg wyników, natomiast w Biegu Kurierów Tatrzańskich na 5 km punkty będą przyznawane jak za udział - 10 pkt.

tn IMG 2995 Trzecia edycja tegorocznej Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim zawitała do Białki Tatrzańskiej. Na stracie slalomu giganta na Kotelnicy stanęło ponad 50 zawodniczek i zawodników z 7 klubów narciarskich . Rywalizację zorganizowaną przez MOSiR Zakopane zdominowali zawodnicy WKN.
W galerii fotoreportaż z zawodów

 

   
             
  OGLĄDANIE TRASY: 9.30    Białka Tatrzańska      
  GODZINA STARTU: 10.00          
  J U R Y :           
  SĘDZIA ROZJEMCA Janusz Harmułowicz        
  KIER. KONKURENCJI Henryk Radźko        
  KIEROWNIK TRASY Wojciech Batkiewicz        
  SĘDZIA STARTU Władysław Bachleda         
  SĘDZIA METY Lidia Chlebińska        
  USTAWIACZ Magdalena Kolasa         
    Jerzy Witowski        
             
  PRZEDZJEŻDŻACZE         Buńda Klemens 37,32    
  IL. BRAMEK: 1 przejazd 19   2 przejazd 20    
  WARUNKI ATMOSFERYCZNE   temp.-18ᵒC, pochmurnie      
             
  Dziewczęta 2010-2011          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO Suma
1 Traczyńska Magdalena 2010 WKN Warszawa 01:37,09
2 Lewińska Maria 2011 WKN Warszawa 01:39,49
3 Chylińska Antonina 2011 WKN Warszawa 01:45,58
4 Zdort Jadwiga 2011 WKN Warszawa 01:46,07
5 Rząsa Marta 2011 AZS Zakopane 01:49,32
6 Olesińska Franciszka 2012 WKN Warszawa 01:49,39
             
  Chłopcy 2010-2011          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO Suma
1 Olesiński Feliks 2010 WKN Warszawa 01:28,37
2 Hermanowicz Ryszard 2010 WKN Warszawa 01:29,84
3 Zdort Leopold 2010 WKN Warszawa 01:31,79
4 Olesiński Józef 2012 WKN Warszawa 01:32,40
5 Miłosz Feliks 2011 WKN Warszawa 01:32,84
6 Moritz Ignacy 2010 WKN Warszawa 01:36,84
  Dziewczęta 2008-2009          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO Suma
1 Bączkowska Eliza 2008 WKN Warszawa 01:17,33
2 Biela Magdalena 2008 Tatra Ski Akademy Zakopane 01:17,94
3 Sińska Hanna 2008 WKN Warszawa 01:24,34
4 Moritz Helena 2009 WKN Warszawa 01:24,75
5 Skarbek Malczewska Maja 2009 Tatra Ski Akademy Zakopane 01:25,38
6 Cichal Julia 2008 WKN Warszawa 01:27,29
             
  Chłopcy 2008-2009          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO Suma
1 Miłosz Jan 2009 WKN Warszawa 01:18,57
2 Lewiński Franciszek 2009 WKN Warszawa 01:30,99
3 Opaliński Maks 2009 WKN Warszawa 01:34,84
4 Chyliński Kajetan 2009 WKN Warszawa 01:35,67
5 Grabowski  Michał 2009 WKN Warszawa 01:37,81
             
  Dziewczęta 2006-2007          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO Suma
1 Komorowska Nikola 2006 MUKS Śmig Zakopane 01:14,89
2 Dębicka Karolina 2006 WKN Warszawa 01:16,06
3 Kostyra Joanna 2006 WKN Warszawa 01:16,56
4 Buńda  Anna 2007 KS Firn Zakopane 01:17,02
5 Boryczka Matylda 2006 WKN Warszawa 01:17,78
6 Rodawska Hanna 2006 WKN Warszawa 01:18,20
             
  Chłopcy 2006-2007          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK KLUB MIASTO Suma
1 Nakwaski Michał 2006 WKN Warszawa 01:13,75
2 Bączkowski Bartosz 2006 WKN Warszawa 01:16,07
3 Szeląg Grzegorz 2006 WKN Warszawa 01:16,31
4 Dziedzic Karol 2006 WKN Warszawa 01:16,33
5 Stasik Andrzej 2007 Klub Jurgów Ski Zakopane 01:18,09
6 Stolarczyk Franciszek 2007 KST Rabka-Zdrój Rabka Zdrój 01:20,32

 

 Pełne wyniki tutaj