Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w snowboardzie 2018.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partly Cloudy

12°C

Zakopane

Partly Cloudy

Wind: 11.27 km/h

tn IMG 2605 Ponad 50 dziewcząt i chłopców rywalizowało na stoku Harendy o tytuł snowboardowego mistrza powiatu tatrzańskiego.
Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane
W galerii fotoreportaż

 

  MISTRZOSTWA POWIATU TATRZAŃSKIEGO
W SNOWBOARDZIE
WYNIKI
Harenda - 08.02.2018
 
         
         
         
         
         
         
Szkoły Ponadgimnazjalne    
         
 Dziewczynki 1998-2001    
         
         
1 Weronika Trzop  1999 ZO iG  24,89
2  Maria Ciszek 2000 Betlejem Zakopane 25,18
3 Julia Szarowicz 2000 ZSH-T 25,22
4 Aleksandra Takuśki 1999 ZSH-T 28,28
5 Aleksandra Dudzik 1999 ZSH-T 28,64
         
Chopcy 1998-2001    
         
1  Paweł Łacniak 2000 ZSH-T 24,53
2 Szymon Stoch 1999 ZSH-T 25,05
3 Jakub Pietrzak  1999 ZSOiG 34,9
         
Gimnazja + 7 klasy SP    
         
Dziewczynki 2002-2004      
         
1 Karolina Póltorak 2004 ZSMS Zakopane 21,52
2 Zuzanna Galica 2003 ZSMS Zakopane 22,23
3 Natasza Piwowarczyk 2004 ZSMS Zakopane 22,38
4 Natalia Stokłosa 2004 ZSMS Zakopane 22,42
5  Małgorzata Gradzik 2003 ZSMS Zakopane 23,54
6 Olga Kaciczak 2004 ZSMS Zakopane 24,82
7 Katarzyna Bukowska 2003 ZS Bukowina Tatrz. 33,45
8 Wiolaetta Galica 2003  Sp 5 Z-ne 39,79
         
Chłopcy 2002-2004      
         
1 Maciej Mikołajczyk 2004 ZSMS Z-ne 20,96
2  Patryk Majerczyk 2003 ZSMS Z-ne 23,95
3 Andrzej Smreczyński 2002 ZSO iG 24,36
4 Maksymilian Martinczak 2003 ZS Bukowina Tatrz. 26,45
5 Mateusz Chowaniec 2004 ZS Bukowina Tatrz. 26,95
6 Bartłomiej Tylka 2004 Sp 9 Zakopane 27,45
7 Przemysław Babiarz 2004 ZS Bukowina Tatrz. 27,47
8 Bartłomiej Palider 2004 ZSO STO 30,49
9  Kamil Knesz 2004 ZSMS Z-ne 32,93
10 Paweł Głód 2003 ZS Bukowina Tatrz. 49,15
   Damina Rabiański 2003 Betlejem  DSQ
         
SzkołY podstawowe      
         
Dziewczynki 2005-2007      
         
1 Weronika Dawidek 2006 SPMS Z-ne 24,25
2 Nadia Piwowarczyk 2007 SPMS Z-ne 32,81
3 Kamila Bobak 2007 SP 9 Z-ne 40,55
4 Katarzyna Bachleda 2005 SP 9 Z-ne 40,61
5  Julia Dunajczan 2006 SP Bukowina Tatrz 42
6 Justyna Koszarek 2005 SP Bukowina Tatrz 49,62
7  Monika Gut 2007 SP Bukowina Tatrz 50,94
8 Katarzyna Głód 2006 SP Bukowina Tatrz 51,47
9 Natalia Hałądyna 2006 SP Bukowina Tatrz 73,27
  Zuzanna Gasienica Kotelnicka 2006 SP 2 Zakopane  DSQ
         
Chłopcy 2005-2007      
         
1 Anatol Kulpiński 2006 SP 3 Z-ne 25
2 Jakub Walas 2007 SP Bukowina Tatrz. 26,27
3 Bartłomiej Kaciczak 2006 SPMS Z-ne 29,91
4 Franciszek Haładyna 2007 SP Bukowina Tatrz. 31,76
5 Stanisław Bachleda 2005 SP 9 Z-ne 32,1
6 Jakub Różak 2006 SP 9 Z-ne 35,39
7 Ksawery Kotowski Banaś 2005 SP 2 Z-ne 36,48
8 Maciej Chowaniec 2007 SP Bukowina Tatrz. 64,58
9 Kamil Jelonek 2007 SMS Z-ne 87,75
         
Dziewczynki 2008 i mł      
         
1 Klara Kulpinska 2010 SP 3 Z-ne 42,56
2 Martyna Kaciczak 2008 SPMS Z-ne 58,82
         
         
Chłopcy 2008 i mł      
1 Ksawery Kardaś Rogowiec 2009 SP 2 Z-ne 48,13
2 Tymoteusz Różak 2008 SP 9 Z-ne 50,27
3 Filip Duda 2009 SP 1 Z-ne 50,89