Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Zakopiański Bieg z Sokołem i XXI Letnia Liga Biegowa.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn DSC07911 Blisko 500 dziewcząt i chłopców ze szkół średnich, gimnazjów i podstawowych wystartowało w biegach przełajowych rozegranych na Górnej Równi Krupowej zorganizowanych przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół gniazdo w Zakopanem oraz MOSIR Zakopane. Zawody zaliczane do XXI Letniej Ligi Biegowej zostały rozegrane w ramach Weekendu Biegowego z Sokołem.
W galerii fotoreportaż z zawodów!!

 

 

XXI Letnia Liga Biegowa i Biegi przełajowe    
Zakopiański weekend z Sokołem   27.10.2015  
         
Wyniki SPG Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Kurnyta Bartłomiej 1998 Zespół Szkół Budowlanych 5:29,19
2 Rząsa Franciszek 1999 Gim ZSP 5:46,84
3 Możdżeń Szymon 1999 Zespół Szkół Budowlanych 5:51,94
4 Łukaszczyk Błażej 1997 Zespół Szkół Budowlanych 5:57,37
5 Duda Bartłomiej 1999 Zespół Szkół Budowlanych 5:58,74
6 Gał Grzegorz 1998 Zespół Szkół Budowlanych 6:07,41
         
         
         
Wyniki Gim Dziewczynki      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Łaś Magdalena 2002 GMS 3:23,64
2 Gackowiec Kinga 2002 GMS 3:26,92
3 Zbozień Wioletta 2001 Gim Gliczarów Górny 3:40,82
4 Szkurat Gabriela 2001 GMS 3:46,97
5 Gibała Justyna 2002 Gim ZSP 3:47,16
6 Szkurat Irena 2002 GMS 3:48,25
         
Wyniki GIM Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Kopytko Patryk 2000 GMS 5:16,02
2 Chrobak Mariusz 2001 Gim Gliczarów Górny 5:24,95
3 Wielgus Maksymilian 2000 Gim 2 Zakopane 5:29,17
4 Łaś Bartłomiej 2000 Gim Gliczarów Górny 5:32,38
5 Orawiec Dariusz 2001 Gim Gliczarów Górny 5:34,12
6 Gąsienica-Roj Szymon 2002 GMS 5:41,75
Wyniki SP roczniki 07-09 Dziewczynki    
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Polanowska Amelia 2007 SP 3 Zakopane 2:54,56
2 Moszczyńska Zuzanna 2007 SP 7 Zakopane 2:55,70
3 Wądrzyk Weronika 2008 SP 5 Zakopane 3:04,36
4 Janik Karolina 2008 SP 3 Zakopane 3:06,09
5 Zarzycka Hanna 2007 SP 3 Zakopane 3:07,09
6 Grabska Karolina 2007 SP 3 Zakopane 3:07,33
         
Wyniki SP roczniki 07-09 Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Klimek Mateusz 2007 SP 3 Zakopane 2:45,63
2 Gąsienica Michał 2007 KSP 2:47,95
3 Kucharski Patryk 2008 SP 3 Zakopane 2:50,61
4 Kluś Jakub 2007 SP 9 Zakopane 2:53,91
5 Obtułowicz Michał 2008 SP 3 Zakopane 2:53,99
6 Różak Tymoteusz 2008 SP 9 Zakopane 2:58,35
         
Wyniki SP roczniki 05-06 Dziewczynki    
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Komorowska Nikola 2006 SP 3 Zakopane 3:45,83
2 Gąsienica-Roj Marcelina 2005 SPMS 3:56,05
3 Skupień Anna 2005 SP 4 Zakopane 4:01,37
4 Walkosz Liliana 2005 SP 5 Zakopane 4:02,63
5 Brzoza Lena 2006 SP 2 Zakopane 4:02,81
6 Kukuc Anna 2006 SP 4 Zakopane 4:04,66
         
Wyniki SP roczniki 05-06 Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Celej Szymon 2005 SPMS 3:23,71
2 Jarząbek Kacper 2006 SP Sierockie 3:38,56
3 Chyc Marcel 2005 SPMS 3:39,14
4 Styrczula Kamil 2006 SP Dzianisz 3:39,22
5 Lis Rainer 2005 SPMS 3:41,04
6 Joniak Klemens 2005 SP 4 Zakopane 3:41,55
         
Wyniki SP roczniki 03-04 Dziewczynki    
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Gradzik Małgorzata 2003 SP 5 Zakopane 3:39,42
2 Kubin Liwia 2004 SP 3 Zakopane 3:41,18
3 Orawiec Aneta 2004 SP Gliczarów Górny 3:42,23
4 Szkurat Daria 2004 SP 3 Zakopane 3:45,38
5 Zwijacz Barbara 2004 SP 9 Zakopane 3:49,01
6 Witos Patrycja 2003 SP 5 Zakopane 3:53,20
7 Długosz Marcelina 2003 SP Dzianisz 3:55,83
8 Gał Monika 2003 SP Gliczarów Górny 3:59,00
9 Chyc-Gazdeczka Weronika 2003 SP 2 Zakopane 4:00,60
10 Wojtowicz Zuzanna 2004 SP 3 Zakopane 4:02,79
11 Szkurat Martyna 2003 SP 2 Zakopane 4:03,80
12 Kiełbik Julia 2003 SP 5 Zakopane 4:06,93
13 Skrzypek Maja 2003 SP 3 Zakopane 4:07,93
14 Jaśkowiec Magdalena 2004 SP 5 Zakopane 4:08,02
15 Majerczyk Marcelina 2004 SP 3 Zakopane 4:08,61
16 Gąsienica-Mracielnik Anna 2003 SP 7 Zakopane 4:09,11
17 Urban Wiktoria 2004 KSP 4:10,26
18 Bełtowska Marcelina 2004 SP 2 Zakopane 4:10,27
19 Kaciczak Olga 2004 SP 2 Zakopane 4:10,37
20 Weronika Cudzich 2003 SP 4 Zakopane 4:14,41
21 Piwowarczyk Natasza 2004 SP 5 Zakopane 4:14,68
22 Tancer Anna 2004 SP 3 Zakopane 4:18,14
23 Pawlikowska Natalia 2004 SP 7 Zakopane 4:18,81
24 Skupień Teresa 2004 SP Gliczarów Górny 4:19,38
24 Łukaszczyk-Capowska Agnieszka 2003 SP 9 Zakopane 4:19,38
26 Żegleń Klaudia 2004 SP 5 Zakopane 4:20,41
27 Muras Magda 2003 SP 5 Zakopane 4:21,54
28 Galica Wioleta 2003 SP 9 Zakopane 4:24,48
29 Chowaniec Bogusława 2004 SP Gliczarów Górny 4:26,17
30 Stoch Natalia 2004 SP Dzianisz 4:26,59
30 Staszel Magdalena 2003 SP Dzianisz 4:26,59
32 Haberny Justyna 2003 SP Dzianisz 4:29,00
33 Maczyszyn Anna 2003 SP 2 Zakopane 4:30,37
34 Marduła-Sobala Natalia 2003 SP 4 Zakopane 4:31,52
35 Dębińska Katarzyna 2004 SP 7 Zakopane 4:35,06
36 Pierzchała Maria 2003 SP 2 Zakopane 4:37,52
37 Konopka Barbara 2004 KSP 4:41,66
38 Wolska Martyna 2004 SP 9 Zakopane 4:47,83
39 Gąsienica-Koscielny Karolina 2004 SP 9 Zakopane 4:48,77
40 Stokłosa Natalia 2004 SP 9 Zakopane 4:55,51
41 Bachleda-Curuś Agnieszka 2003 SP 9 Zakopane 4:59,96
42 Farej Helena 2004 SP 7 Zakopane 5:03,83
43 Lichota Aleksandra 2003 SP 9 Zakopane 5:19,79
44 Oszostowicz Zuzanna 2004 SP 7 Zakopane 5:27,63
45 Bargiel Kamila 2004 SP 5 Zakopane 5:32,54
46 Bylinka Wiktoria 2003 KSP 5:40,24
47 Żytko Marta 2004 SP 7 Zakopane 5:45,30
48 Wysocka Kaudia 2004 SP 5 Zakopane 5:47,31
49 Gąsienica-Lizoń Natalia 2004 SP 9 Zakopane 5:51,75
50 Jamróz Elżbieta 2004 SP 5 Zakopane 5:51,95
51 Olchowy Aleksandra 2004 SP 7 Zakopane 5:56,39
52 Dudzik Krystyna 2004 SP 9 Zakopane 5:57,93
53 Stoch Zuzanna 2003 SP 2 Zakopane 6:40,39
         
         
XXI Letnia Liga Biegowa i Biegi przełajowe    
Zakopiański weekend z Sokołem      
27.10.2015      
Wyniki SP roczniki 03-04 Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Franosz Bartek 2003 SP Gliczarów Górny 3:16,63
2 Liszka Jan 2003 SP Witów 3:21,89
3 Barnowski Szymon 2004 SP Witów 3:28,31
4 Różak Bartosz 2003 SP 9 Zakopane 3:30,57
5 Kalata Nathan 2004 SP 5 Zakopane 3:31,15
6 Majerczyk Stanisław 2003 SP 3 Zakopane 3:31,65
         

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf