Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Zawody rowerowe MTB jesień 2015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

 



 

********************

 

MTB Ponad 200 dziewcząt i chłopców ze szkół powiatu tatrzańskiego rywalizowało na Górnej Równi Krupowej w jesiennych zawodach rowerowych MTB organizowanych przez MOSiR Zakopane.

 

  Wyniki indywidualne szkoły podstawowe dziewczynki roczniki 2003
           
Miejsce Nr start Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 114 Małgorzata Gradzik   SP 5 Zakopane 7:02,08
2 120 Lichota Aleksandra   SP 9 Zakopane 7:13,94
3 108 Skarbek-Malczewska Anna   SP 3 Zakopane 7:25,49
4 115 Muras Magda   SP 5 Zakopane 8:38,80
5 119 Galica Wioleta   SP 9 Zakopane 8:39,91
6 112 Bobek Katarzyna   SP 5 Zakopane 8:59,66
           
  Wyniki indywidualne szkoły podstawowe dziewczynki roczniki 2004
        Dystans 2 km  
Miejsce Nr start Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 218 Kubin Liwia   SP 3 Zakopane 6:57,30
2 215 Gąsienica-Mikołajczyk Zofia   SP 3 Zakopane 7:14,72
3 204 Brzosko Hanna   POSA 8:04,57
4 221 Świerk Martyna   SP 3 Zakopane 8:07,90
5 217 Kozachenko Anna   SP 3 Zakopane 8:20,79
6 209 Bełtowska Marcelina   SP 2 Zakopane 8:31,84
           
  Wyniki  indywidualne szkoły podstawowe dziewczynki roczniki 2005
        Dystans 2 km  
Miejsce Nr start Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 328 Zwijacz Ewa   SP Kościelisko 6:44,55
2 303 Bukowska Aleksandra   SP 2 Zakopane 7:40,67
3 327 Gąsienica-Roj Marcelina   SPMS 9:05,07
4 308 Sałowik Natalia   SP 3 Zakopane 10:16,31
5 325 Bobak Kamila   SP 9 Zakopane 10:29,51
6 326 Trebunia Joanna   SP 9 Zakopane 10:31,89
           
  Wyniki indywidualne  szkoły podstawowe dziewczynki roczniki 2006 - 2007
        Dystans 1 km  
Miejsce Nr start Nazwisko i imię   Szkoła Czas
1 427 Komorowska Nikola   SP 3 Zakopane 4:14,10
2 422 Wysocka Julia   SP 2 Zakopane 4:26,59
3 408 Majcher Maria   POSA 4:39,48
4 430 Polanowska Amelia   SP 3 Zakopane 4:44,70
5 459 Weronika Klejczyk   SP 5 Zakopane 4:52,65
6 403 Kizeweter Zuzanna   KSP 5:02,12
           
  Wyniki  indywidualne szkoły podstawowe dziewczynki roczniki 2008-2009
        Dystans 1 km  
           
Miejsce Nr start Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 634 Wądrzyk Weronika 2008 SP 5 Zakopane 5:43,56
2 445 Stachoń Karolina Maria 2008 SP 4 Zakopane 5:50,02
3 643 Toczek Paulina 2008 SP 4 Zakopane 5:53,62
4 619 Wojtowicz Hanna 2008 SP 3 Zakopane 6:10,42
5 631 Pilarczyk Julia 2008 SP 5 Zakopane 6:11,08
6 611 Nawalaniec Zofia 2008 SP 3 Zakopane

6:36,83

 

  Wyniki Chłopcy         
           
  Wyniki  indywidualne szkoły podstawowe chłopcy 2003  
      Dystans 2 km    
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas  
1 Rzepka Maksymilian   POSA 6:00,83  
2 Tylka Jakub   SP Stasikówka 6:36,63  
3 Różak Bartosz   SP 9 Zakopane 6:51,29  
4 Bobak Tadeusz   SP 9 Zakopane 7:46,07  
5 Jakubiak Jędrzej   SP 1 Zakopane 7:54,18  
6 Suchowian Mateusz   SP 9 Zakopane 8:01,03  
           
  Wyniki  indywidualne szkoły podstawowe chłopcy 2004  
      Dystans 2 km    
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas  
1 Cudzich Jan   SP 4 Zakopane 7:21,37  
2 Kluś Bartłomiej   SP 9 Zakopane 7:40,83  
3 Rzadkosz Jan   SP 9 Zakopane 7:58,24  
4 Zarzycki Szymon   SP 3 Zakopane 8:02,74  
5 Zając Jakub   SP 3 Zakopane 8:10,69  
6 Bodziony Nikodem   SP 3 Zakopane 8:14,67  
  Wyniki  indywidualne szkoły podstawowe chłopcy 2005  
      Dystans 2 km Czas  
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła    
1 Amilkiewicz Tymoteusz   SP 2 Zakopane 6:29,07  
2 Kozakiewicz Iwo   SP 1 Zakopane 7:16,98  
3 Haładyna Hubert   SP 2 Zakopane 7:24,00  
4 Toporowski Karol   SP 3 Zakopane 8:05,33  
5 Elantkowski Antoni   SP 1 Zakopane 8:22,00  
6 Waliczek Andrzej   SP 4 Zakopane 8:27,90  
  Wyniki  indywidualne szkoły podstawowe chłopcy 2006 - 2007  
      Dystans 1 km    
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas  
1 Długosz Szymon   SP Stasikówka 3:54,94  
2 Cukier Antoni   POSA 3:56,04  
3 Bukowski Maciej   SP 1 Zakopane 4:00,28  
4 Gąsienica-Giewont Klemens   SP 2 Zakopane 4:02,27  
5 Różak Jakub   SP 9 Zakopane 4:12,17  
6 Gustab Daniel   SP 9 Zakopane 4:17,88  
           
  Wyniki  indywidualne szkoły podstawowe chłopcy roczniki 2008-2009
      Dystans 1 km    
           
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas  
1 Gawlak-Socka Jan 2008 KSP 4:56,55  
2 Obtułowicz Michał 2008 SP 3 Zakopane 4:57,21  
3 Kucharski Patryk 2008 SP 3 Zakopane 5:14,22  
4 Sroka Szymon 2009 SP 9 Zakopane 5:27,35  
5 Rumian Max 2008 SP 2 Zakopane 5:43,57  
6 Sotwin Mateusz 2008 SP 3 Zakopane 5:50,08  

 

       
       
  Wyniki indywidualne szkół ponadgimnazjalnych chłopcy
       
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Fąfrowicz Bartłomiej Prywatne Liceum 13:44,81
2 Wójt Marcin Zespół Szkół Budowlanych 14:30,16
3 Krupa Aleksander LO ZSOiG Zakopane 14:45,19
4 Haza Mateusz ZSHT 14:59,67
5 Sichelski Marcin Prywatne Liceum 15:09,49
6 Pawłowski Karol Prywatne Liceum 15:10,10
       
  Wyniki indywidualne szkół gimnazjalnych chłopcy
       
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Buńda Andrzej Gim 2 Zakopane 14:47,21
2 Sichelski Jakub POSA 15:12,54
3 Sabała Bartek Gim 2 Zakopane 15:13,40
4 Kudasik Jan POSA 15:23,33
5 Sobczyński Andrzej Gim 2 Zakopane 15:26,90
6 Skrzypek Michał Gim 2 Zakopane 15:38,13

 

 

Wyniki indywidualne szkół ponadgimnazjalnych dziewczęta
       
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Milon Gabriela ZSHT 10:16,08
2 Mariola Śmiech ZSHT 13:35,20
       
Wyniki indywidualne szkół gimnazjalnych dziewczęta
    Dystans 3 km  
       
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Czas
1 Amilkiewicz Zuzanna Gim 2 Zakopane 10:52,53
2 Król Sabina Gim 1 Zakopane 10:58,67
3 Gąsienica-Roj Karolina ZSPl 10:58,79
4 Mrugała Urszula GMS 11:25,51
5 Stachoń-Haziak Magdalena Gim 1 Zakopane 11:28,40
6 Postrożny Kamila Gim 2 Zakopane 13:05,94
       

Pełne wyniki tutaj w formacie excela