Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Formularze zgłoszeń do Sztafet 100x 100

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 Logo nowe ZLB

Regulamin i Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

 

  Dodajemy Bieg Hasiora (16.06.2019) do Zakopiańskiej Ligi Biegowej. Regulamin tutaj

  ZAPISZY DO BIEGU TUTAJ

******************

 Igrzyska Dzieci w piłce noznej chłopców "6" rozegrane zostaną 20 i 21 maja na stadionie przy ul Orkana początek godz 9,00

 

Poniżej  do wypełnienia formularze zgłoszen Bieg Sztafetowy 100 na 100

Prosimy o czytelne wypełnienie zgłoszenia i przesłanie skanu na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BIEG SZTAFET 100 NA 100
           
           
NAZWA DRUŻYNY:  
           
Lp. Nazwisko Imię Data urodzenia Rozmiar koszulki czytelny podpis
  KAPITAN DRUŻYNY
1          
  ZAWODNICY        
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
9          
10          
11          
12          
13          
14          
15          
           
1. Oświadczam, że: Zapoznałem/am się z regulaminem imprezy oraz, że jestem zdolny/a do udziału w zawodach i startuję na własną odpowiedzialność.
2. Zostałem poinformowany o trudności zawodów, o ryzyku związanym z udziałem w nich i możliwych konsekwencjach zdrowotnych wynikających z udziału w zawodach.
3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zawodów.
4. Wyrażam zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z moją osobą, a także wyniki z moimi danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję, a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów.
5. Za osobę niepełnoletnią oświadczenie podpisuje rodzic/opiekun prawny, który bierze pełną odpowiedzialność za dziecko w czasie trwania imprezy.
6. Oświadczam, że znam REGULAMIN i Politykę Prywatności i zgadzam się z ich postanowieniami. Oświadczam, że podane dane są prawdziwe i podaję je dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Orkana 2, 34-500 Zakopane w celu prowadzenia usługi rejestracji do zawodów, zarządzania zgłoszeniami do zawodów. Moje dane przetwarzane będą od momentu zgłoszenia do zawodów do momentu wycofania przeze mnie zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

Formularze zgłoszen w formacie PDf lub Excel tutaj do pobrania