Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 2 Zakopiański Duathlon Zimowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn DSCN7839 Gąsienica Roj Anna i Andrzej Pradziad zostali zwycięzcami 2 Zakopiańskiego Duathlonu Zimowego.
W zmiennych warunkach zimowo wiosennych wystartowało 48 biegaczek i biegaczy - uczestników biegu na nartach i przełajowego. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane zaliczane są do punktacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej.
W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów!!!!

Każdy z uczestników miał do pokonania 5 km na nartach biegowych stylem klasycznym aby potem przemierzyć kolejne 5 km tym razem na przełaj.

 

    II ZAKOPIAŃSKI DUATHLON ZIMOWY 2016      
               
    OPEN KOBIET          
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 14 Gąsienica Roj Anna 1975 K Masters Zakopane 51:18,7
2 13 Gąsienica Roj Marcelina 2005 K Junior Zakopane 55:07,0
3 11 Trzebunia Alicja 1979 K Senior Zakopane 56:13,9
4 4 Sikora Alicja 1952 K Weteran 2 Bielsko Biała 57:58,3
               
    OPEN MĘŻCZYZN          
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 3 Pradziad Andrzej 1994 M Senior UKS Regle Kościelisko 00:34:11
2 16 Faron Robert 1974 M Masters Salco Sport Team 00:35:56
3 2 Obrochta Zbigniew 1992 M Senior Regle Kościelisko 00:38:00
4 17 Pawlikowski Bartłomiej 1994 M Senior Zakopane LKS Poroniec Poronin 00:38:37
5 12 Smolak Piotr 1961 M Weteran 1 MOSiR Dukla 00:39:51
6 6 Filipek Tomasz 1997 M Senior UKS Rawa Siedlce 00:42:06
7 8 Ślaga Dariusz 1965 M Weteran 1 KS Ckochołów Team na biegówkach pl 00:43:47
8 1 Kubin Ireneusz 1972 M Masters TG Sokół Zakopane 00:43:52
9 10 Kowalczyk Kazimierz 1968 M Masters Witów BWS 00:44:56
10 19 Majoch Tadeusz 1955 M Weteran 2 Zakopane Majoch Team 00:45:10
11 5 Sikora Stefan 1949 M Weteran 2 Bielsko Biała 00:45:14
12 7 Mucha Edward 1954 M Weteran 2 KS Limanowa Forrest 00:46:36
13 24 Barnowski Przemysław 1980 M Senior KS Chochołów 00:46:41
14 27 Behounek Leszek 1959 M Weteran 1 TG Sokół Zakopane 00:47:32
15 21 Serafin Dariusz 1966 M Weteran 1 Zakopane TG Sokół 00:48:11
16 28 Pająk Stanisław 1971 M Masters Dzianisz  00:48:26
17 22 Winiarski Adam 1966 M Weteran 1 Chochołów 00:48:39
18 25 Sułek Wojciech 1981 M Senior Zakopane 00:49:01
19 26 Szczerba Bogusław 1971 M Masters TG Sokół Zakopane 00:49:58
20 20 Ordzowiały Piotr 1967 M Masters Team Rapacz Osielec 00:50:32
21 23 Winiarski Mieszko 2004 M Junior KS Chochołów 00:55:01
22 18 Dyk Mariusz 1972 M Masters Zakopane 01:00:23
23 9 Kołodziejczyk Roman 1951 M Weteran 2 Zakopane 01:02:02
24 15 Gąsienica Roj Tomasz 1972 M Masters Zakopane 01:02:02
             

 

 

 Wyniki kategorie

 Junior – urodzeni w roku 2001 i młodsi  
Senior – urodzeni w latach 1977 - 2000  
Masters – urodzeni w latach 1967 – 1976
Weteran 1 – urodzeni w latach 1957 – 1966
Weteran 2 – urodzeni w roku 1956 i starsi
               
  JUNIOR            
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 13 Gąsienica Roj Marcelina 2005 K Junior Zakopane 55:07,0
               
  SENIOR            
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 11 Trzebunia Alicja 1979 K Senior Zakopane 56:13,9
               
  MASTERS            
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 14 Gąsienica Roj Anna 1975 K Masters Zakopane 51:18,7
               
  WETERAN 2            
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 4 Sikora Alicja 1952 K Weteran 2 Bielsko Biała 57:58,3
               
  JUNIOR            
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 23 Winiarski Mieszko 2004 M Junior KS Chochołów 00:55:01
               
  SENIOR          
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 3 Pradziad Andrzej 1994 M Senior UKS Regle Kościelisko 00:34:11
2 2 Obrochta Zbigniew 1992 M Senior Regle Kościelisko 00:38:00
3 17 Pawlikowski Bartłomiej 1994 M Senior Zakopane LKS Poroniec Poronin 00:38:37
4 6 Filipek Tomasz 1997 M Senior UKS Rawa Siedlce 00:42:06
5 24 Barnowski Przemysław 1980 M Senior KS Chochołów 00:46:41
6 25 Sułek Wojciech 1981 M Senior Zakopane 00:49:01
               
  MASTERS          
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 16 Faron Robert 1974 M Masters Salco Sport Team 00:35:56
2 1 Kubin Ireneusz 1972 M Masters TG Sokół Zakopane 00:43:52
3 10 Kowalczyk Kazimierz 1968 M Masters Witów BWS 00:44:56
4 28 Pająk Stanisław 1971 M Masters Dzianisz  00:48:26
5 26 Szczerba Bogusław 1971 M Masters TG Sokół Zakopane 00:49:58
6 20 Ordzowiały Piotr 1967 M Masters Team Rapacz Osielec 00:50:32
7 18 Dyk Mariusz 1972 M Masters Zakopane 01:00:23
8 15 Gąsienica Roj Tomasz 1972 M Masters Zakopane 01:02:02
               
  WETERAN 1            
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 12 Smolak Piotr 1961 M Weteran 1 MOSiR Dukla 00:39:51
2 8 Ślaga Dariusz 1965 M Weteran 1 KS Ckochołów Team na biegówkach pl 00:43:47
3 27 Behounek Leszek 1959 M Weteran 1 TG Sokół Zakopane 00:47:32
4 21 Serafin Dariusz 1966 M Weteran 1 Zakopane TG Sokół 00:48:11
5 22 Winiarski Adam 1966 M Weteran 1 Chochołów 00:48:39
               
  WETERAN 2            
M Nr Nazwisko i Imię Rok  Płeć Kategoria Klub / Miasto Wynik
1 19 Majoch Tadeusz 1955 M Weteran 2 Zakopane Majoch Team 00:45:10
2 5 Sikora Stefan 1949 M Weteran 2 Bielsko Biała 00:45:14
3 7 Mucha Edward 1954 M Weteran 2 KS Limanowa Forrest 00:46:36
4 9 Kołodziejczyk Roman 1951 M Weteran 2 Zakopane 01:02:02