Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Jesienne Biegi Przełajowe i Euroliga Biegowa w Zakopanem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

tn DSCN6815  Ponad 240 dziewcząt i chłopców z Polski i Słowacji wystartowało na dolnej Równi Krupowej. Zawody rozegrane zostały w ramach jesiennych biegów przełajowych oaz Euroligi biegowej a zorganizowane zostały przez zakopiański MOSiR
 

 

Wyniki Gim Dziewczynki      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Łaś Magdalena 2002 GMS 4:42,59
2 Gackowiec Kinga 2002 GMS 4:43,03
3 Danielová Mária 2001 ŠK Štrba 4:54,63
4 Zbozień Wioletta 2001 Gim Gliczarów Górny 5:06,19
5 Šoltýsová Ivana 2000 MŠ Jarná Poprad 5:16,31
6 Mudráková Olívia 2001 MŠ Jarná Poprad 5:18,91
         
Wyniki Gim Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Kopytko Patryk 2000 GMS 4:56,53
2 Chrobak Mariusz 2001 Gim Gliczarów Górny 5:01,18
3 Wielgus Maksymilian 2000 Gim 2 Zakopane 5:05,80
4 Łaś Bartłomiej 2000 Gim Gliczarów Górny 5:08,52
5 Orawiec Dariusz 2001 Gim Gliczarów Górny 5:09,31
6 Gąsienica-Roj Szymon 2002 GMS 5:12,58
         
Wyniki SP 2007-2009 Dziewczynki      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Polanowska Amelia 2007 SP 3 Zakopane 2:45,33
2 Janik Karolina 2008 SP 3 Zakopane 2:47,73
3 Moszczyńska Zuzanna 2007 SP 7 Zakopane 2:50,87
4 Łukaszczyk Julia 2007 SP 3 Zakopane 3:06,52
5 Zarzycka Hanna 2007 SP 3 Zakopane 3:06,61
6 Waliczek Julia 2007 SP 4 Zakopane 3:07,96
         
Wyniki SP 2007-2009 Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Klimek Mateusz 2007 SP 3 Zakopane 2:37,02
2 Kucharski Patryk 2008 SP 3 Zakopane 2:41,08
3 Lipowy Dawid 2007 SP 4 Zakopane 2:44,82
4 Obtułowicz Michał 2008 SP 3 Zakopane 2:46,59
5 Łukaszczyk Łukasz 2007 SP 3 Zakopane 2:48,65
6 Mrugała Sebastian 2007 SP 4 Zakopane 2:55,02
         
Wyniki SP 2005-2006 Dziewczynki      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Komorowska Nikola 2006 SP 3 Zakopane 2:24,68
2 Chudiková Hana 2005 ZŠ Tatranska Lomnicá 2:25,67
3 Ambrozova Katarina 2005 ZŠ Tatranska Lomnicá 2:29,52
4 Bubla Karolina 2005 SP Gliczarów Górny 2:32,83
5 Gąsienica-Roj Marcelina 2005 SPMS 2:34,93
6 Janik Anna 2005 SPMS 2:36,85
         
Wyniki SP 2005-2006 Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Celej Szymon 2005 SPMS 2:59,46
2 Ovsiak František 2005 Liptovská Teplička 3:14,67
3 Lis Rainer 2005 SPMS 3:15,75
4 Para Franciszek 2005 SPMS 3:20,80
5 Liška Alex 2005 MŠ Jarná Poprad 3:20,85
6 Rafacz Rafał 2006 SPMS 3:28,95
         
Wyniki SP 2003-2004 Dziewczynki      
         
Miejsce Nazwisko i imię Rok Szkoła Czas
1 Orawiec Aneta 2004 SP Gliczarów Górny 3:16,72
2 Koleková Lenka 2004 ZŠ Tatranska Lomnicá 3:17,61
3 Chudiková Paulina 2003 ZŠ Tatranska Lomnicá 3:18,68
4 Gradzik Małgorzata 2003 SP 5 Zakopane 3:23,67
5 Kleinová Sofia 2004 ŠK Štrba 3:27,36
6 Kubin Liwia 2004 SP 3 Zakopane 3:32,41
         

 

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf