Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Wojewódzki finał mini piłki nożnej chłopców

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

logobip

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ WIOSNA LATO 2024 TUTAJ

*********************************************************************************************************************************************************************

bieg hasiora

ZAPISY TUTAJ

. Reprezentacja SP nr 5 w Zakopanem pod opieką Andrzeja Skrobota zajęła 4 miejsce w wojewódzkim finale rozgrywek mini piłki nożnej chłopców.
Turniej wygrali młodzi piłkarze z SP nr 2 w Chełmku, którzy wyprzedzili reprezentacje SP nr 144 w Krakowie oraz SP nr 20 w Tarnowie. Piąte miejsce zajeli zawodnicy z SP w Gdowie.

Rywalizacja została zorganizowana przez Małopolski SZS pod honorowym patronatem marszałka Marka Sowy

SP nr 144 Kraków -SP nr 20 Tarnów 2 - 0
SP Gdów - SP nr 2 Chełmek 0 - 3
SP nr 5 Zakopane - SP nr 144 Kraków 0 - 0
SP nr 20 Tarnów - SP Gdów 1 - 2
SP nr 5 Zakopane – SP nr 2 Chełmek 0 - 4
SP nr 144 Kraków - SP Gdów 2 - 0
SP nr 5 Zakopane - SP nr 20 Tarnów 0 - 3
SP nr 144 Kraków - SP nr 2 Chełmek 0 - 3