Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IX Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych jesień 2021

 

                

 Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 *****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 ***************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

tn tropem wilczym 2021 cos Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji był organizatorem zakopiańskiej edycji IX Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym. W biegu wzięły udział 103 osoby z kilkunastu miast Polski. Organizator przygotował dla zawodników dwie trasy: krótszą o długości 1963 symbolizującą rok śmierci uważanego za ostatniego z Żołnierzy Niezłomnych Józefa Franczaka ps. „Lalek” oraz trudniejszą ze stromymi podbiegami i zbiegami trasę o długości 5 km.

Wszyscy zawodnicy w pakiecie startowym otrzymali koszulki z podobiznami bohaterów walki o Niepodległość, a na mecie pamiątkowe medale, które wręczał Starosta Tatrzański Pan Piotr Bąk.
Bieg zaliczany jest do klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej, każdy zawodnik który ukończył bieg otrzymał 20 punktów rankingowych.
Obszerna galeria zdjęć: https://24tp.pl/g/3257
Wyniki biegu: https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/tropem-wilczym-bieg-pamieci-zolnierzy-wykletych-2021-wyniki-live/