Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Zakopiański Bieg Wagarowicza - Bieg Kolorowych Skarpetek wersja wirtualna

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

  

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych wiosna lato 2021

 

Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 ************************ 

Link do zapisów na 

 tn plakat BPG 2021

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

 

 

***************************************************

wagary poster Czy już wiesz co będziesz robił w pierwszy dzień wiosny ? Jeżeli postanowiłeś, że spędzisz ten dzień w szkole lub w pracy to mądra i rozsądna decyzja. Jeżeli jednak masz inne plany to może zainteresuje Cię ”Zakopiański Bieg Wagarowicza - Bieg Kolorowych Skarpetek”, który odbędzie się 21 marca o godzinie 10.00. Start i meta biegu znajdować się będzie w Parku Miejskim na ulicy Staszica, a trasa o długości 1.5 kilometra poprowadzona zostanie głównymi ulicami miasta……………”,w taki sposób od 2014 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zapraszał Was do wspólnej, radosnej zabawy.

W tym roku z powodu pandemii nie uda się nam spotkać i razem cieszyć z nadejścia wiosny. Jednak wiosna na pewno przyjdzie… dlatego wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w Wirtualnym Zakopiańskim Biegu Wagarowicza - Biegu Kolorowych Skarpetek.
Żeby wziąć udział w biegu wystarczy, że w dniach od 15 marca 2021 od godziny 0:01 do dnia 30 marca 2021 do godziny 23:59 wykonasz wybraną aktywność, może to być bieg/marsz/bieg narciarski/nordic walking na dystansie minimum 1500 metrów i prześlesz na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
swoje imię i nazwisko, rok urodzenia, szkołę/klub, dystans i czas tej aktywności (możesz to zrobić przesyłając zrzut ekranu z aplikacji biegowej, ale także zdjęcie stopera z czasem aktywności, lub po prostu napisz do nas maila w którym podasz nam dystans swojej aktywności i czas), a my umieścimy Cię na liście uczestników z podaniem dystansu rodzaju aktywności i jej czasem. Jeżeli chcesz otrzymać za swoją aktywność piękny pamiątkowy medal musisz zrobić jeszcze jedną rzecz – wykonaj swoją aktywność w kolorowych skarpetkach, koniecznie nie do pary i zrób zdjęcie swoich nóg lub całej sylwetki i dołącz do maila.
Pamiętasz przecież, że dzień 21 marca jest Światowym Dniem Osób Dotkniętych Zespołem Dawna. Zespół Downa wiąże się z obecnością trzeciego, dodatkowego chromosomu (trisomia 21. pary chromosomów). Zachęcamy Was do założenia w tym dniu kolorowych skarpetek – dwóch albo trzech jak wspomniane 3 chromosomy i obowiązkowo nie do pary! Tym drobnym gestem możemy okazać swoją solidarność i sympatię dla osób dotkniętych trisomią chromosomu 21.
Relację z biegu i galerię zdjęć zamieści „Tygodnik Podhalański”, który objął patronatem medialnym nasze wydarzenie.
Bieg zaliczany jest do klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej – każdy ze startujących w biegu bez względu na osiągnięty czas, pokonany dystans i rodzaj aktywności otrzyma 20 punktów rankingowych ZLB.
Udział w biegu jest bezpłatny.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Dane osobowe uczestników biegu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia biegu.
2. Dane osobowe uczestników biegu będą przetwarzane zgodnie z przepisami określonymi w Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
3. Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1 niniejszego paragrafu, w związku z udziałem w zawodach obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z rokiem urodzenia i z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje - w każdy sposób, w jaki publikowany lub rozpowszechniany będzie projekt.
4. Uczestnik ma prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania swoich danych osobowych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, prawo przenoszenia danych, prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
5. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, lecz ich niepodanie lub brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w zawodach.

UWAGI KOŃCOWE
1. Zawodnik poprzez zgłoszenie do udziału w Biegu potwierdza, iż startuje w biegu indywidualnie i na własną odpowiedzialność oraz ponosi związane z tym ryzyko, przyjmując do wiadomości, że udział w biegu wiąże się z wysiłkiem fizycznym i pociąga za sobą naturalne ryzyko i zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym.
2. Wysłanie zgłoszenia oznacza, że zawodnik ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w biegu i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko, startując w nim na własną odpowiedzialność.
3. . Zawodnicy spoza Zakopanego, którzy wybiorą opcję przesyłki medalu za pośrednictwem poczty (listem zwykłym) zobowiązani są przy zgłaszaniu aktywności do podania danych do wysyłki.
4. We wszystkich sprawach nieobjętych Regulaminem decyduje Organizator Biegu, któremu przysługuje wiążąca i ostateczna interpretacja Regulaminu.

Organizator biegu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem