Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

  

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych wiosna lato 2021

 

Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 ************************ 

Link do zapisów na 

 tn plakat BPG 2021

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

 

 

***************************************************

tn plakat BPG 2021 18 lipca br w Zakopanem po raz siódmy odbedą się  Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod górę będzie to rownboczesnie jedna z edycji Pucharu Polski w skyrunningu.

 Poniżej regulamin

Czytaj więcej...

tn test coopera plakat Jeszcze sporo czasu ale informujemy już teraz 22 czerwca 2021 r na stadionie LA COS zostanie przeprowadzony Test Coopera - edycja wiosenna. I tura o godz. 12.00 dla szkół, II tura o godz. 17.00 dla pracujących. Zapraszamy

Tatrzański Park Narodowy
Prezentacja dla uczestników letnich zawodów biegowych - zasady "Leave No Trace"
Witam wszystkich organizatorów letnich zawodów biegowych odbywających się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego.
W nawiązaniu do wcześniejszych rozmów (przynajmniej z niektórymi) poniżej przesyłam link do prezentacji prowadzonej przez Janka Krzeptowskiego Sabałę pn. Biegaj - nie zostawiaj śladu (wg zasad "Leave No Trace"), którą kierujemy m.in. do uczestników letnich zawodów biegowych. Na pewno większość zawodników jest świadoma, jak należy się zachowywać, ale dla przypomnienia zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.
Prosimy o udostępnianie na stronach biegów i social mediach oraz zachęcania zawodników do zapoznania się z prezentacją. TUTAJ

IMG 20210512 215510 W tegorocznej wirtualnej Edycji Zakopianskiej Mili Konstytucyjnej wzięło udział 104 osoby w tym 54 kobiety i 50 mężczyzn.
Poniżej przedstawiamy wyniki są to ogólne przeliczniki ponieważ każdy zrobił inny dystans jednak warunek był że minimum 1610 m.

Czytaj więcej...

mila Ogłaszamy kolejne wirtualne zawody Wirtualna Zakopiańska Mila Konstytucyjna , niestety sytuacja jeszcze nie pozwala spotkać się normalnie ale mamy nadzieję, że już niedługo się spotkamy/
Uwaga!!!!

1. Zmieniliśmy zasadę wysyłania zgłoszeń i wyników, wysyłać e-mail należy z żądaniem potwierdzenia otrzymania przez odbierającego . Znajdziecie to Państwo w ustawieniach poczty lub przy konkretnym tworzonym e-mailu.
2. Skan wyniku prócz dystansu i czasu musi zawierać również datę biegu.
3. Uczniowie szkół z terenu powiatu tatrzańskiego są zwolnieni z opłat !!!!
Zapraszamy do zapisów ale dopiero po przeczytaniu regulaminu.

 

Czytaj więcej...