Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

  

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych wiosna lato 2021

 

Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

**********

Bieg Hasiora 2021

Link do zapisów IV Bieg Hasiora 19.09.2021: TUTAJLink do zapisów Wirtualny Bieg Hasiora 12-26.09: TUTAJ

  

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

 

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

tn tropem wilczym 2021 cos Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji był organizatorem zakopiańskiej edycji IX Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym. W biegu wzięły udział 103 osoby z kilkunastu miast Polski. Organizator przygotował dla zawodników dwie trasy: krótszą o długości 1963 symbolizującą rok śmierci uważanego za ostatniego z Żołnierzy Niezłomnych Józefa Franczaka ps. „Lalek” oraz trudniejszą ze stromymi podbiegami i zbiegami trasę o długości 5 km.

Czytaj więcej...

tn 240887451 1876360622537332 3215205658374899152 n 327 kobiet i mężczyzn wystartowało w niedzielę w 5 kilometrowym biegu ulicami Zakopanego zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą przy wspólpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zakopanem.

Czytaj więcej...
Bieg Hasiora 2021
 
Już po raz czwarty Muzeum Tatrzańskie rozpoczęło zapisy  BIEG HASIORA , który odbywa się w ramach międzynarodowego wirtualnego Biegu Hasiora "Hasior’s Run 2021".
 
Czytaj więcej...
tn bieg po oddech 2021
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą już po raz 6 organizuje Bieg po Oddech.
Bieg odbędzie się 29 sierpnia 2021 o godz. 9:00, start i meta znajdować się będą w Parku Miejskim. Trasa o dystansie 5 km przebiegać będzie ulicami miasta. Na terenie Parku Miejskiego w Zakopanem zostanie również zorganizowane miasteczko biegowe.
 
Czytaj więcej...

tn IMG 7252 Znakomici zawodnicy i niesamowite emocje na VIII Otwartych Mistrzostwach Zakopanego w biegu pod górę.
Już po raz ósmy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zorganizował Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę.
Jak zwykle emocji było co niemiara. Wynikały one nie tylko z doborowej stawki zawodników, ale także zmieniającej się z minuty na minutę pogody.

 W galerii fotoreportaż z zawodów!

Czytaj więcej...