Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IV OTWARTY TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych jesień 2021

 Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn poster nadzieja

 Link do zapisów na Biegniemy z nadzieją TUTAJ

****************************************************************************************************************************************************************************************************

Bieg Niepodległości

 Zapisy na Bieg Niepodległosci TUTAJ

 *****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 ***************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

tn plakat tenis1 5 W dniach  od 27  do  29 sierpnia na kortach w Parku Miejskim rozegrano czwartą edycję tegorocznego  Otwartego Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Zakopanego. Poniżej przedstawiamy wyniki oraz punktację po 4 edycjach. 
W dniach 18. - 21. 09. 2021 r. na kortach tenisowych w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem odbędą się mecze finałowe .
Wszystkie informacje można uzyskać u Pana Alfreda Chroboka pod tel. 602786915

 

OTWARTY TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE
       
       
Wyniki IV turnieju - 27-29.08.2021
       
TURNIEJ GŁÓWNY
       
RUNDA WSTĘPNA
ZELL ŁUKASZ PIASECKI DAWID 6/2  6/0  
PIASECKI OLEK GÓRECKI MARCIN 6/4  6/4  
ŚWIĘTEK DARIUSZ POLAŃSKI BOGDAN 7/5  7/6  
       
       
       
1/8 FINAŁU
       
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ KUDLA SŁAWOMIR 6/2 6/0  
MAJCHER GRZEGORZ ŁABĘDŹ TOMASZ 6/7  6/3  10/8  
PŁYWACZ MACIEJ ZELL ŁUKASZ 6/1  6/4  
GĄSIENICA SZYMON WEREWSKI ROBERT V/O GĄSIENICA SZYMON
MAJCHER MATEUSZ PIASECKI OLEK 6/2  6/3  
STUDLIK BARTŁOMIEJ JANISZEWSKI JAN 6/1  6/2  
GRUSZKA ZBIGNIEW ŚWIĘTEK DAWID 6/1  6/2  
BARTMAN MACIEJ  BOCHENEK MARIUSZ 6/3  6/3  
       
       
ĆWIERĆFINAŁ
       
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ MAJCHER GRZEGORZ 6/1  6/4  
GĄSIENICA SZYMON PŁYWACZ MACIEJ 1/6  6/2  10/8  
MAJCHER MATEUSZ STUDLIK BARTŁOMIEJ 6/1 6/1  
BARTMAN MACIEJ  GRUSZKA ZBIGNIEW 6/2  6/1  
       
       
PÓŁFINAŁ
       
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ GĄSIENICA SZYMON 6/1 6/4  
BARTMAN MACIEJ  MAJCHER MATEUSZ 6/4  6/0  
       
       
FINAŁ
       
BARTMAN MACIEJ WĄDRZYK BARTŁOMIEJ 6/3  6/4  
       
MECZ O III MIEJSCE 
GĄSIENICA SZYMON MAJCHER MATEUSZ X  
       
       
       
       
       
       
       
TURNIEJ POCIESZENIA 
       
ĆWIERĆFINAŁ
       
ŁABĘDŹ TOMASZ KUDLA SŁAWOMIR 6/2  6/1  
PIASECKI DAWID WEREWSKI ROBERT V/O PIASECKI DAWID
GÓRECKI MARCIN JANISZEWSKI JAN V/O GÓRECKI MARCIN
POLAŃSKI BOGDAN BOCHENEK MARIUSZ V/O POLAŃSKI BOGDAN
PIASECKI OLEK X X  
ŚWIĘTEK DARIUSZ X X  
ZELL ŁUKASZ X X  
       
PÓŁFINAŁ
       
ŁABĘDŹ TOMASZ PIASECKI DAWID V/0 ŁABĘDŹ TOMASZ
POLAŃSKI BOGDAN GÓRECKI MARCIN 6/1  6/0  
       
FINAŁ
       
POLAŃSKI BOGDAN ŁABĘDŹ TOMASZ 6/3  6/4  
       

 

PUNKTACJA PO IV TURNIEJU 
                   
    PUNKTACJA
IMIE NAZWISKO ZAWODNIKA MIEJSCE 1 TURNIEJ MIEJSCE 2 TURNIEJ MIEJSCE 3 TURNIEJ MIEJSCE 4 TURNIEJ SUMA
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ 2 20 3-4 16 1 24 2 20 80
BARTMAN MACIEJ 5-8 8 2 20 2 20 1 24 72
GĄSIENICA SZYMON 4 16 3-4 16   0 3-4 16 48
KUNC ŁUKASZ 1 24 1 24   0   0 48
MAJCHER MATEUSZ 5-8 8 9 8 5-8 8 3-4 16 40
GRUSZKA ZBIGNIEW   0 5-8 8 5-8 8 5-8 8 24
POLAŃSKI BOGDAN 9 8   0 9 8 9 8 24
ŁABĘDŹ TOMASZ 10 4 5-8 8 10 4 10 4 20
ŚWIĘTEK DARIUSZ   0   0 3-4 16 13-19 4 20
WEREWSKI ROBERT   0   0 3-4 16 13-19 4 20
ZELL ŁUKASZ 13-16 4 13-15 4 5-8 8 13-19 4 20
FOLTYN IGOR 13-16 4 11-12 4 5-8 8   0 16
PŁYWACZ MACIEJ   0 5-8 8   0 5-8 8 16
ZALEWSKI MACIEJ 3 16   0   0   0 16
STUDLIK BARTEK 11-12 4   0   0 5-8 8 12
WICHER ADAM 13-16 4 5-8 8   0   0 12
BOCHENEK MARIUSZ   0 13-15 4   0 13-19 4 8
KUCZKOWICZ ROBERT 5-8 8   0   0   0 8
MAJCHER GRZEGORZ   0   0   0 5-8 8 8
TKACZ PRZEMYSŁAW 5-8 8   0   0   0 8
JANIA BOGDAN   0   0 11-12 4   0 4
MATERCIŃSKI DOMINIK   0 13-15 4   0   0 4
PACUSKI ADAM   0 10 4   0   0 4
PĘKSA PIOTR   0   0 11-12 4   0 4
SEIFERT DANIEL 13-16 4   0   0   0 4
SOBCZAK MATEUSZ  11-12 4   0   0   0 4
STOCH ANDRZEJ   0 11-12 4   0   0 4
PIASECKI DAWID   0   0   0 11-12 4 4
GÓRECKI MARCIN   0   0   0 11-12 4 4
KUDŁA SŁAWOMIR   0   0   0 13-19 4 4
JANISZEWSKI JAN   0   0   0 13-19 4 4
PIASECKI OLEK   0   0   0 13-19 4 4