Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - III runda tegorocznego Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Zakopanego

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych jesień 2021

 Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn poster nadzieja

 Link do zapisów na Biegniemy z nadzieją TUTAJ

****************************************************************************************************************************************************************************************************

Bieg Niepodległości

 Zapisy na Bieg Niepodległosci TUTAJ

 *****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 ***************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

finalisci Od 24 do 26 lipca br  na kortach tenisowych w parku Miejskim rozegrano 3 rundę tegorocznego Turnieju o Puchar Burmistrza Zakopanego. Poniżej wyniki.

 Turniej główny 

1/8 finału

 

Bartman Maciej              x           x
MAJCHER MATEUSZ  -  POLAŃSKI BOGDAN       6/4 6/7 10/7

       x                                  Foltyn Igor                         x

WEREWSKI ROBERT -  PĘKSA PIOTR   6/0 6/0

X           ZELL  ŁUKASZ                          X

SWIETEK DARIUSZ -  ŁABĘDŹ TOMASZ             3/6 6/3 11/9

GRUSZKA ZBIGNIEW  -  JANIA BOGDAN   W/O

X          WĄDRZYK BARTŁOMIEJ                 X

Ćwierćfinał

BARTMAN MACIEJ -  MAJCHER MATEUSZ         6/4 6/3

WEREWSKI ROBERT -  FOLTYN IGOR       6/0 6/0 

SWIETEK DARIUSZ -    ZELL ŁUKASZ            6/3 6/4

WĄDRZYK BARTŁOMIEJ - GRUSZKA ZBIGNIEW       6/3 6/2

Półfinał

BARTMAN MACIEJ - WEREWSKI ROBERT   7/5 6/2

WĄDRZYK BARTŁOMIEJ - SWIETEK DARIUSZ    6/2 6/1

 

 Finał

WĄDRZYK BARTŁOMIEJ - BARTMAN MACIEJ     3/6 7/5 10/8

 

 Mecz o 3 miejsce

 

WEREWSKI ROBERT  -  SWIETEK DARIUSZ        X

*****

 

 Turniej Pocieszenia 

 

Ćwierćfinał

X               POLAŃSKI BOGDAN                X

X              PĘKSA PIOTR                            X

X               ŁABĘDŹ TOMASZ                    X
 
JANIA BOGDAN     X                                 X

Półfinał

POLAŃSKI BOGDAN  -  PĘKSA PIOTR  6/3 6/3

ŁABĘDŹ TOMASZ - JANIA BOGDAN   6/3 6/3

  Finał

POLAŃSKI BOGDAN  -  ŁABĘDŹ TOMASZ    6/1 6/3

  

PUNKTACJA PO III TURNIEJU 
                   
    PUNKTACJA
IMIE NAZWISKO ZAWODNIKA MIEJSCE 1 TURNIEJ MIEJSCE 2 TURNIEJ MIEJSCE 3 TURNIEJ MIEJSCE 4 TURNIEJ SUMA
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ 2 20 3-4 16 1 24     60
BARTMAN MACIEJ 5-8 8 2 20 2 20     48
KUNC ŁUKASZ 1 24 1 24   0     48
GĄSIENICA SZYMON 4 16 3-4 16   0     32
MAJCHER MATEUSZ 5-8 8 9 8 5-8 8     24
FOLTYN IGOR 13-16 4 11-12 4 5-8 8     16
GRUSZKA ZBIGNIEW   0 5-8 8 5-8 8     16
ŁABĘDŹ TOMASZ 10 4 5-8 8 10 4     16
POLAŃSKI BOGDAN 9 8   0 9 8     16
ZALEWSKI MACIEJ 3 16   0   0     16
ZELL ŁUKASZ 13-16 4 13-15 4 5-8 8     16
WEREWSKI ROBERT   0   0 3-4 16     16
SWIETEK DARIUSZ   0   0 3-4 16     16
WICHER ADAM 13-16 4 5-8 8   0     12
KUCZKOWICZ ROBERT 5-8 8   0   0     8
PŁYWACZ MACIEJ   0 5-8 8   0     8
TKACZ PRZEMYSŁAW 5-8 8   0   0     8
PACUSKI ADAM   0 10 4   0     4
BOCHENEK MARIUSZ   0 13-15 4   0     4
MATERCIŃSKI DOMINIK   0 13-15 4   0     4
SEIFERT DANIEL 13-16 4   0   0     4
SOBCZAK MATEUSZ  11-12 4   0   0     4
STOCH ANDRZEJ   0 11-12 4   0     4
STUDLIK BARTEK 11-12 4   0   0     4
PĘKSA PIOTR   0   0 11-12 4     4
JANIA BOGDAN   0   0 11-12 4     4
                   

 

tn Bartłomiej Wądrzyk Maciej Bartman 3 runda finał lipiec 2021

  tn Finaliści 3 runda lipiec 2021