Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - II edycja otwartego turnieju tenisowego o Puchar Burmistrza Zakopanego

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych jesień 2021

 Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn poster nadzieja

 Link do zapisów na Biegniemy z nadzieją TUTAJ

****************************************************************************************************************************************************************************************************

Bieg Niepodległości

 Zapisy na Bieg Niepodległosci TUTAJ

 *****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 ***************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

tn 218872272 895261917725325 6490473902794412028 n  W dniach 26-28 czerwca br rozegrano 2 rundę tegorocznego Otwrtego Turnieju Tenisowego  o Puchar Burmistrza  Zakopanego. Poniżej przedstawiamy wyniki.

 Wyniki 

Turniej główny

 

 1/8 finału

KUNC ŁUKASZ  XX

ŁABĘDŹ TOMASZ- STOCH ANDRZE J6/3 7/5

GRUSZKA ZBIGNIEW-MATERLIŃSKI DOMINIK 5/7 6/3 10/6

PACUSKI ADAM-GĄSIENICA SZYMON 1/6 1/6

BARTMAN MACIEJ- MAJCHER MATEUSZ 6/4 6/3

WICHER ADAM-BOCHENEK MARIUSZ 6/3 5/4

ZELL ŁUKASZ-PŁYWACZ MACIEJ 1/6 2/6

FALTYN IGOR--WĄDRZYK BARTŁOMIE  J4/6 5/7

 

Ćwierćfinał

 

KUNC ŁUKASZ- ŁABĘDŹ TOMASZ 6/1 7/5 

GRUSZKA ZBIGNIEW-GĄSIENICA SZYMON 4/6 0/3

BARTMAN MACIEJ-WICHER ADAM 6/2 6/3
 
PŁYWACZ MACIEJ-WĄDRZYK BARTŁOMIEJ 3/6 2/6

Półfinał

KUNC ŁUKASZ- GĄSIENICA SZYMON  6/0 6/1

BARTMAN MACIEJ -WĄDRZYK BARTŁOMIEJ  6/4 6/0

 

mecz o III miejsce

WĄDRZYK BARTŁOMIEJ - GĄSIENICA SZYMON  X

 

Finał

KUNC ŁUKASZ - BARTMAN MACIEJ  6/3 6/2

 

 Turniej pocieszenia

 

Ćwierćfinał

STOCH ANDRZEJ X
MATERCIŃSKI DOMINIK - PACUSKI ADAM  4/6 5/7
MAJCHER MATEUSZ - BOCHENEK MARIUSZ W/O
ZELL ŁUKASZ - FALTYN IGOR 4/6 3/6

Półfinał

STOCH ANDRZEJ - PACUSKI ADAMW/O
MAJCHER MATEUSZ-FALTYN IGOR 4/6 6/3 10/5

Finał

PACUSKI ADAM - MAJCHER MATEUSZ  2/6 2/6

 

 

PUNKTACJA PO II TURNIEJU 
                   
                   
    PUNKTACJA
IMIE NAZWISKO ZAWODNIKA MIEJSCE 1 TURNIEJ MIEJSCE 2 TURNIEJ MIEJSCE 3 TURNIEJ MIEJSCE 4 TURNIEJ SUMA
KUNC ŁUKASZ 1 24 1 24         48
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ 2 20 3 16         36
GĄSIENICA SZYMON 4 16 3 16         32
BARTMAN MACIEJ 5-8 8 2 20         28
ZALEWSKI MACIEJ 3 16   0         16
MAJCHER MATEUSZ 5-8 8 9 8         16
ŁABĘDŹ TOMASZ 10 4 5-8 8         12
WICHER ADAM 13-16 4 5-8 8         12
KUCZKOWICZ ROBERT 5-8 8   0         8
TKACZ PRZEMYSŁAW 5-8 8   0         8
POLAŃSKI BOGDAN 9 8   0         8
FOLTYN IGOR 13-16 4 11-12 4         8
ZELL ŁUKASZ 13-16 4 13-15 4         8
GRUSZKA ZBIGNIEW   0 5-8 8         8
PŁYWACZ MACIEJ   0 5-8 8         8
PACUSKI ADAM   0 10 4         4
SOBCZAK MATEUSZ  11-12 4   0         4
STUDLIK BARTEK 11-12 4   0         4
SEIFERT DANIEL 13-16 4   0         4
STOCH ANDRZEJ   0 11-12 4         4
BOCHENEK MARIUSZ   0 13-15 4         4
MATERCIŃSKI DOMINIK   0 13-15 4         4

 

tn 219248059 409995413722895 1564697677364523523 n

tn 218879075 252136406723941 5491745302829025637 n