Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - I edycja tegorocznego Turnieju tenisa ziemnego za nami

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

  

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych wiosna lato 2021

 

Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 ************************ 

Link do zapisów na Tropem Wilczym
Bieg Żołnierzy Wykletych 2021 TUTAJ

tn plakat tropemwilczym 2021

 

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

 

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

tn plakat tenis1 2 Już po raz siódmy miłośnicy gry w tenisa ziemnego rozpoczęli rywalizację w Pucharze Burmistrza Miasta Zakopane. Dzisiaj prezentujemy wyniki 1 TURNIEJU wraz z punktacją.
Zawody składają się z czterech turniejów eliminacyjnych i turnieju finałowego.


Organizatorami zawodów są:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem oraz Alfred Chrobok Nauka Gry w Tenisa Ziemnego.

Zawody rozgrywane są na ceglanych kortach tenisowych w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem
Termin: czerwiec – wrzesień 2021
System rozgrywek: gra pojedyncza – system pucharowy
Do cyklu wchodzą 4 turnieje eliminacyjne:
1 turniej odbył się 3-5 czerwca 2021r.
Zawodnicy zdobywają punkty wg klucza:
1 miejsce – 24 punkty
2 miejsce – 20 punktów
miejsca 3 – 4 – 16 punktów
miejsca 5 – 9 – 8 punktów
miejsca 10 i dalsze – 4 punkty
Zawodnicy przegrywający w 1 rundzie turnieju rozgrywali turniej pocieszenia.
Turniej finałowy: Najlepsza ósemka zawodników (z największą ilością punktów po turniejach eliminacyjnych) rozgrywa turniej finałowy, który zostanie rozegrany we wrześniu 2021 r.
Najlepszy zawodnik turnieju finałowego zdobywa Puchar Burmistrza Miasta Zakopane, zawodnicy z miejsc 1 – 8 turnieju finałowego – nagrody rzeczowe.
Zgłoszenia do zawodów i szczegółowe informacje:
Pan Alfred Chrobok – Nauka Gry w Tenisa Ziemnego - tel. 602 786 915
Zawody rozgrywane są z zachowaniem obostrzeń sanitarnych

 

 

 

OTWARTY TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE
Wyniki 1 turnieju - 3-5.06.2021
1/8 FINAŁU

KUCZKOWICZ ROBERT WICHER ADAM 6/4 6/7 10/7
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ SOBCZAK MATEUSZ 6/1 6/1
MAJCHER MATEUSZ FOLTYN IGOR 7/6 6/2
GĄSIENICA SZYMON POLAŃSKI BOGDAN 1/6 6/1 10/8
KUNC ŁUKASZ SEIFERT DANIEL 6/2 7/5
STUDLIK BARTEK TKACZ PRZEMYSŁAW 6/0 7/5
ZALEWSKI MACIEJ ZELL ŁUKASZ 6/2 6/3
ŁABĘDŹ TOMASZ BARTMAN MACIEJ 6/2 6/3

 

ĆWIERĆFINAŁ

 

KUCZKOWICZ ROBERT WĄDRZYK BARTŁOMIEJ 4/6 0/6
MAJCHER MATEUSZ GĄSIENICA SZYMON 2/6 2/6
KUNC ŁUKASZ TKACZ PRZEMYSŁAW 7/5 6/3
ZALEWSKI MACIEJ BARTMAN MACIEJ W/0

PÓŁFINAŁ

WĄDRZYK BARTŁOMIEJ GĄSIENICA SZYMON 6/2 6/2
KUNC ŁUKASZ ZALEWSKI MACIEJ 6/1 6/1

Finał

KUNC ŁUKASZ WĄDRZYK BARTŁOMIEJ 6/4 6/1

MECZ o III MIEJSCE
ZALEWSKI MACIEJ GĄSIENICA SZYMON 7/6 3/6 10/8

TURNIEJ POCIESZENIA

 

WICHER ADAM SOBCZAK MATEUSZ W/0 SOBCZAK
FOLTYN IGOR POLAŃSKI BOGDAN 7/6 7/6
SEIFERT DANIEL STUDLIK BARTEK W/0 STUDLIK
ZELL ŁUKASZ ŁABĘDŹ TOMASZ 6/3 6/2

PÓŁFINAŁ

SOBCZAK MATEUSZ POLAŃSKI BOGDAN 1/6 2/6

STUDLIK BARTEK ŁABĘDŹ TOMASZ 5/7 2/6

 

FINAŁ

POLAŃSKI BOGDAN ŁABĘDŹ TOMASZ 6/1 1/6 10/8

 

 

199098760 193942075939389 1717061174515824003 n 198841924 508607277117980 4055273140801074967 n