Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - WIADOMOŚCI

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

  

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych wiosna lato 2021

 

Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

**********

Bieg Hasiora 2021

Link do zapisów IV Bieg Hasiora 19.09.2021: TUTAJLink do zapisów Wirtualny Bieg Hasiora 12-26.09: TUTAJ

  

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

 

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

Dnia 14.06.2021 r.reprezentacja dziewcząt z ZSP Kościelisko reprezentowała Powiat Tatrzański na Małopolskich Igrzyskach Dzieci w czwórboju LA dziewcząt. Dziewczynki w klasyfikacji szkół zajęły 9 miejsce.

Czytaj więcej...

10 czerwca br   w Nowym Targu rozegrane zostały Wojewódzkie  Drużynowe Biegi Przełajowe z udziałem młodzieży ze szkół Powiatu Tatrzańskiego.

Czytaj więcej...

tn IMG 6929 Dnia 7.06.2021 r. o godz. 10.00 na trasach biegowych COS Zakopane rozpoczęły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Zawody rozegrały się w czterech kategoriach wiekowych. Igrzyska Dzieci podzielone na dwie kategorie wiekowe 2010 i mł., oraz 2008 - 2009. Igrzyska Młodzieży Szkolnej roczniki 2006 - 2007 i Licealiada roczniki 2003-2005. Bardzo się cieszymy, że nauczyciele po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 postanowili przyjść z uczniami i sprawdzić jak wygląda kondycja po pandemii i poczuć chociaż trochę dreszczyk emocji podczas rywalizacji biorąc pod uwagę że trasa była wymagająca. Wszystkim gratulujemy a zwycięzcy swoich kategorii pojadą na zawody wojewódzkie.

Fotoreportaż z zawodów tutaj

 Pelne wyniki tutaj

tn IMG 6894a 28 maja 2021 r.o godz. 12 na stadionie miejskim ORKANA odbyły się zawody międzyszkolne w czwórboju Igrzyska Dzieci 2008 i mł.
Były to pierwsze zawody jakie były organizowane dla szkół od momentu wybuchu epidemii COVID-19 i wprowadzenia lockdawnu.
Na zawody przyszły 2 drużyny chłopców i 1 drużyna dziewcząt. Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Zakopanem i ze Szkoły Podstawowej w Kościelisku oraz dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Kościelisku. W zawodach wzięło udział 13 chłopców i 6 dziewczynek.

 W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

10 czerwca br na lotnisku w Nowym Targu odbęda się finały Małopolskich Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w drużynowych biegach przełajowych. szcczegóły poniżej..

Czytaj więcej...