Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

 

tn IMG 4780 13 stycznia w kinie Miejsce odbyło się uroczyste zakończenie V Zakopiańskiej Ligi Biegowej.
Podczas spotkania najlepszym zawodnikom zostały wręczone nagrody.

W galerii fotoreportaz.

Czytaj więcej...

tn IMG 4512 Anna Arseniuk z Torunia powtórzyła sukces z Sylwestrowego Biegu i ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium w biegu otwierającym rywalizację VI ZLB. Wśród panów triumfował w pierwszym dniu Nowego Roku zakopiańczyk Patryk Rydziński.

 

  W galeriii fotoreportaż 

Czytaj więcej...

tn IMG 4381 Ponad 100 osób pożegnało na sportowo stary rok biorąc udział w V Zakopiańskim Biegu Sylwestrowym. Na dystansie 5 km najlepsi byli Anna Arseniuk i Grzegorz Opiał. W marszu Nordic Walking triumfowali Magdalena Kułach i Roman Kołodziejczak. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane zostały przeprowadzone w rejonie Bachledzkiego Wierchu.
W galerii fotoreportaż .

Czytaj więcej...

tn DSCN9930 Tradycyjnie w Zakopanem na sportowo zostanie pożegnany Stary i powitany Nowy Rok. W rejonie Bachledzkiego Wierchu 31 grudnia i 1 stycznia 2020 roku zostaną rozegrane biegi i marsze nornic walking. Szczegóły poniżej

Czytaj więcej...

tn DSC03717 Petra Pastorova z Ostrawy oraz Dmytro Pozevilov triumfowali na dystansie 10 km VI Zakopianskiego Biegu Niepodległości. Na dystansie 5 km  wygrali: Anna Hruby z Rozkochowa oraz Emil Drabik z Mszany Dolnej . W kategorii Nordic Walking najlepsi byli: Karolina Kwidzińska z Gdyni oraz Franciszek Fatla z Osielca.

W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...