Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

tn DSC03717 Petra Pastorova z Ostrawy oraz Dmytro Pozevilov triumfowali na dystansie 10 km VI Zakopianskiego Biegu Niepodległości. Na dystansie 5 km  wygrali: Anna Hruby z Rozkochowa oraz Emil Drabik z Mszany Dolnej . W kategorii Nordic Walking najlepsi byli: Karolina Kwidzińska z Gdyni oraz Franciszek Fatla z Osielca.

W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

tn IMG 3042 XIII Zakopiański Test Coopera został przeprowadzony w rekordowej obsadzie bowiem na stadionie lekkoatletycznym miejscowego COS stawiło się 365 biegaczek i biegaczy.
Najlepsze rezultaty osiągnęli Katarzyna Frączysta z Kościeliska oraz Robert Kidoń z Lipnicy Małej.

W galerii fotoreportaż Wat1

Czytaj więcej...
 
tn IMG 2904 150 biegaczek i biegaczy wystartowało w tegorocznym charytatywnym wydarzeniu sportowym Biegniemy z Nadzieją. Najlepszy rezultat na dystansie 5 km uzyskali Katarzyna Frączysta z Kościeliska oraz Robert Kidoń z Lipnicy Małej.
Czytaj więcej...

logo 101 na 101 19 października 2019 w Zakopanem – miejscu, do którego wolność przyszła najwcześniej, odbędzie się bieg upamiętniający 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Już po raz drugi zawodnicy zmierzą się w zawodach o ciekawej formule biegu sztafetowego na dystansie 101 km. Dziesięcioosobowe drużyny będą miały okazję pościgać się na stadionie lekkoatletycznym COS Zakopane.

Czytaj więcej...

tn plakat 12min 1 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza na XIII Zakopiański Test Cooper, który odbędzie się 24  października ( czwartek ) na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS. Szczegóły na plakacie.