Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - VI Zakopiański Bieg Niepodległości za nami.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

Zapisy
V Zakopiański Bieg Sylwestrowy: TUTAJ
 
V Zakopiański Bieg Noworoczny: TUTAJ

tn DSC03717 Petra Pastorova z Ostrawy oraz Dmytro Pozevilov triumfowali na dystansie 10 km VI Zakopianskiego Biegu Niepodległości. Na dystansie 5 km  wygrali: Anna Hruby z Rozkochowa oraz Emil Drabik z Mszany Dolnej . W kategorii Nordic Walking najlepsi byli: Karolina Kwidzińska z Gdyni oraz Franciszek Fatla z Osielca.

W galerii fotoreportaż

Blisko 600 kobiet i mężczyzn z Polski, Czech Słowacji i Ukrainy wystartowało na dystansach 100 km 5 km oraz 5 km NW rozgranych w ramach VI Zakopiańskiego Biegu Niepodległości..

 

Wyniki:

10 km open

kobiety

1. Pastorová, Petra 1977 Mas_K( 1) Maraton klub Seitl Ostrava Ostrava CZE 0:38:52.45
2. Kiptenko, Yana 1987 Sen_K( 1) Dimon Team Ostrów Wielkopolski UKR 0:40:44.93
3. Frączysta, Katarzyna 1988 Sen_K( 2) Kościelisko POL 0:41:00.69
4.Čonková, Simona 1987 Sen_K( 3) MARAS team Pečovská Nová Ves CZE 0:42:30.80
5. Lassak, Beata 1994 Sen_K( 4) Ząb POL 0:43:09.82 0:43:07.68 0:43:07.68
6. Bukowska-Golak, Joanna 1981 Sen_K( 5) Goggle Pro Active Eyewear Opole POL 0:43:15.99

 

mężczyźni
1. Pozevilov, Dmytro 1988 Sen_M( 1) 4F Ewgen Godun Ostrów Wielkopolski UKR 0:32:25.70
2. Bodurka, Krzysztof 1990 Sen_M( 2) KS AZS AWF Kraków Nielepice POL 0:32:31.87
3. Wydra, Jan 1975 Mas_M( 1) MOK Mszana Dolna Mszana Dolna POL 0:32:53.50
4 . Nosal, Tomasz 1989 Sen_M( 3) POSA Zakopane Zakopane POL 0:33:13.58
5. Biernawski, Piotr 1977 Mas_M( 2) Salming Nowy Targ POL 0:35:07.89
6. Pradziad, Andrzej 1994 Sen_M( 4) KS Murzasichle Murzasichle POL 0:36:03.97

 

5 km open

kobiety

1. Hruby, Anna 1998 Sen_K( 1) KS AZS AWF Kraków Rozkochów POL 0:19:40.72
2.Kidoń, Marta 2005 Jun_K( 1) OrawaRun Lipnica Mała POL0:21:11.34
3. Cieślak, Justyna 1994 Sen_K( 2) Ichem - VitaDiet Buczek POL 0:21:15.39
4. Liszka, Amelia 2006 Jun_K( 2) SMS ZAKOPANE Ciche POL 0 0:22:15.00
5.Cywińska-Małota, Monika 1989 Sen_K( 3) Katowice POL 0:22:22.90
6 493 Kozioł, Agnieszka 1989 Sen_K( 4) Nielepice POL 0:22:43.88

mężczyźni
1. Drabik, Emil 1990 Sen_M( 1) MOK Mszana Dolna Mszana Dolna POL 0:15:48.25
2. Rydzinski, Patryk 1995 Sen_M( 2) UKS filipides teresin Zakopane POL2 0:15:52.12
3. Antolec, Jan 1990 Sen_M( 3) Klikuszowa POL 0:16:59.00
4. Kidoń, Robert 1987 Sen_M( 4) OrawaRun Lipnica Mała POL 0:17:41.31
5.Sułek, Wojciech 1981 Sen_M( 5) Zakopane POL 0:17:58.87
6. Trociński, Kacper 2003 Sen_M( 6) RYSIOTEAM Łódź POL 0:17:59.61

 

Nordic Walking 5 km

kobiety

 

1. Kwidzinska, Karolina 1992 Gdynia POL 0:36:05.26
2. Zagorski, Justyna 2008 Zakopane POL 0:37:14.55
3. Bonczyk, Katarzyna 1973 Zakopane POL 0:37:18.44
4. Fatla, Maria 2008 Zakopane POL 0:37:25.59
5. Chmielowska, Joanna 1982 Zakopane 0:38:18.60
6. Kozicka, Krystyna 1956 Zakopane POL 0:38:44.57

mężczyźni

1. Fatla, Franciszek 1977 Zakopane POL 0:28:28.26
2. Ordzowiały, Piotr 1967 Lux Torpeda Małopolska Osielec POL 0:28:39.14
3. Nadkański, Marek 1962 MOK Mszana Dolna Mszana Górna POL 0:32:22.39
4. Łyżnicki, Zygmunt 1951 Markam MOK Mszana Dolna Mszana Dolna POL 0:33:03.06
5. Tracz, Dariusz 1972 Niezdów POL 0:34:36.03
6. Kołodziejczyk, Roman 1951 Zakopane POL 0:34:46.90

pełne wyniki tutaj