Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 34 Ogólnopolski Bieg Gąsieniców wygrywają Łętocha i Pradziad

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-6°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 11.27 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Zima 2017/2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

Linki do rejestracji na najbliższe biegi IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej

 

Trójbieg MOSiR-u - 3 Mile Szymoszkowej - odsłona 5 - 17.02.2018: Tutaj

 

IV Zakopiański Duathlon Zimowy - 18.02.2018: Tutaj

 

*********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" 04.03.2018: TUTAJ

 

 ********

W związku z prośbami nauczycieli zawody XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, które miały odbyć się 14.02.2018 r. zostają odwołane.

Czwarta i ostatnia edycja XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych oraz Tatrzańska Euroliga Dzieci w narciarstwie biegowym odbędą się 22.02.2018 r.

 

 

Bieg gasinicow 2018 podium kobiet 11022018 80 biegaczek i biegaczy wzięło udział w 34 Ogólnoposlkim Biegu Gąsieniców, który został rozgrany 11 lutego na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem. Najszybsi byli Urszula Łetocha z Wisniowej i Andrzej Pradziad z Kościeliska

 Zawody zostały zorganziowane przez MOSiR Zakopane\\

W galerii fotoreportaż 

W poszczególnych kategoriach zwyciężali:
dziewczynki 2005 i młodsze - Anna Janik z ZSMS SP 10 Zakopane
chłopcy 2005 i młodsi     - Karol Stachoń - SMS Zakopane
masters kobiety - Dorota Szczotka - LKS Spójnia Górki Wielkie
masters mężczyźni - Robert Faron - remsport team
weteran 1 kobiety - Halina Olejniczak - Kościelisko
weteran 2 mężczyźni - Piotr Michałek - team nabiegowkach.pl - Jaworzynka
weteran 2 kobiety  -  Anna Krupa z Szaflar
weteran 2 mężczyźni - Tadeusz Majoch skipol.pl TEAM (Zakopane)
senior kobiety  - Urszula Łetocha - LKS Makram Wiśniowa
senior mężczyźni - Andrzej Pradziad - UKS Regle Kościelisko, podium w tej kategorii na zdjęciu głównym, od lewej Paweł Bubula, Andrzej Pradziad i Zbigniew Obrochta.

Pełne wyniki tutaj