Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XIV Zakopiański Test Coopera– wersja korespondencyjna

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 III BIEG HASIORA ODWOŁANY

*******

 

 VII Zakopiański Bieg Niepodległosci zapisy TUTAJ

 

Ważny Komunikat - VII Zakopiański Bieg Niepodległości:
Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną ograniczamy limit startujących do 150 osób.
tn plakat cooper Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zaprasza na XIV Zakopiański Test Coopera– wersja korespondencyjna.
 Test Coopera to próba wytrzymałościowa opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera na potrzeby armii USA w 1968 roku, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Przemieszczać się można biegnąc, idąc – byle pieszo, byle się nie zatrzymać starając się pokonać jak najdłuższą odległość. Przebyty dystans należy odnaleźć w odpowiedniej dla płci i wieku tabeli podanej niżej i odczytać wynik. Jeśli jest on gorszy niż „średnio” to znak, że najwyższa pora wziąć się za trening.
Test wykonaj w terminie od 01 do 15 lipca 2020 roku w dowolnym miejscu w którym jesteś w stanie dokładnie określić przebiegnięty dystans (najłatwiej zrobić to na stadionie). Swój wynik prześlij na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Za udział w teście otrzymasz 15 punktów do rywalizacji w Zakopiańskiej Lidze Biegowej. Pamiętaj o obowiązujących obecnie zasadach szczególnego rygoru sanitarnego
 
tabela test coopera

Serdecznie zapraszamy do udziału.