Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - I Zakopiański 7- bój Olimpijski (wersja korespondencyjna),

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 1671

Witamy wszystkich po długiej i całkowicie niezależnej od nas przerwie. Kochani bardzo już tęsknimy za naszymi wspólnymi spotkaniami biegowymi w ramach ZLB i mimo, że na wspólne bieganie musimy jeszcze trochę poczekać to z bezpieczną rywalizacją ruszamy już w tym tygodniu. Pragniemy troszkę pobudzić nas wszystkich do życia bo zdajemy sobie sprawę, że tak jak i my w MOSiR-ze, Wy także jesteście spragnieni ruchu i rywalizacji. Postanowiliśmy zaproponować Państwu nowy ale jak ważny w tych czasach bezpieczny sposób uprawiania sportu połączonego z rywalizacją. Proponujemy Wam I Zakopiański 7- bój Olimpijski (wersja korespondencyjna), czekamy na wszelkie materiały z tej rywalizacji.

Zdjęcia, relacje, zrzuty ekranów i wszystko co dotyczy naszej wspólnej zabawy będzie dla nas bardzo miłym uzupełnieniem sportowych zmagań.
Czekamy na kontakt z Państwem na naszym fb. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.
Jesteśmy pomocni również pod numerami telefonów:
Biuro : 18 20 73 966
Stadion : 18 20 66 971
Dyrektor Leszek Behounek 517 58 90 80
Magdalena Zięba 511 453 505
Zapraszamy serdecznie. Bądź z nami i zostań finisherem I Zakopiańskiego 7- boju Olimpijskiego.
Ruszamy więc do sportowej zabawy , odliczamy 3…2…1… START!  <3

Poniżej przedstawiamy regulamin określający zasady rywalizacji, liczymy na rzetelność i wiarygodność tego co będziecie nam Państwo przesyłać.

 

Zakopiański Olimpijski Siedmiobój Biegowy (wersja korespondencyjna)

 

REGULAMIN
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem

TERMIN ZAWODÓW:
15 maja – 30 czerwca 2020

MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW: Stadiony la, ścieżki biegowe, itp. bezpieczne miejsca gdzie można wyznaczyć dokładnie dystans

CEL ZAWODÓW:
• Promowanie aktywności fizycznej i zachowań prozdrowotnych wśród mieszkańców Zakopanego, Powiatu Tatrzańskiego i biegaczy z Polski i zagranicy.
• Wzbogacenie oferty sportowo – rekreacyjnej miasta i powiatu.
• Dopisanie do „biegowego CV” wyjątkowego cyklu biegowego.
• Możliwość sprawdzenia swoich możliwości na dystansach biegów rozgrywanych na igrzysk olimpijskich na stadionie (100m, 200m, 400m, 800m,1500m, 5000m, 10000m)

TRASA:
Biegać można na stadionie la lub w innym miejscu gdzie możliwe jest dokładne wymierzenie dystansu, a różnica wysokości między startem, a metą jest nieistotna z punktu widzenia osiągniętego rezultatu (jest mniejsza niż 0,2% dystansu). W każdym biegu obowiązuje start wysoki.

UCZESTNICTWO:
1. Uczestnikiem cyklu może zostać każda osoba, która od dnia 14 maja 2020 do dnia 31 maja 2020 prześle swoje zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, rok urodzenia, miejsce zamieszkania na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Wniesie symboliczną opłatę startową na konto MOSiR 44 1240 5136 1111 0010 5600 9502: 10,00 zł za cały cykl zawodów, wpłata oznacza że zawodnik zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego zapis.
W tytule wpłaty należy podać: nazwę zawodów (Zakopiański Olimpijski Siedmiobój Biegowy), imię, nazwisko, rok urodzenia i miasto
3. Wszyscy zawodnicy muszą przestrzegać regulaminu zawodów.

SPOSÓB ROZGRYWANIA ZAWODÓW:
Osoba zgłoszona przesyła w terminie od 16 maja do 30 czerwca 2020 wyniki swoich biegów na dystansach: 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, 5000m, 10000m na adres email jak przy rejestracji.
Organizator zawodów przelicza przesłany wynik wg kalkulatora wyników Międzynarodowej Federacji LA http://kalkulator.atp-web.eu/index.php?wybor=kalkulator dla poszczególnych kategorii wiekowych na wynik kategorii wiekowej senior, a ten na wynik punktowy zaliczony do klasyfikacji cyklu.
Przykład: zawodnik urodzony w roku 1970 (kat M-50) uzyskał w biegu na 100 metrów wynik 14.50, wynik ten odpowiada (wg kalkulatora) wynikowi 12.95 w kategorii senior, a to daje 371 punktów do klasyfikacji cyklu. Suma punktów uzyskana z siedmiu biegów stanowi o miejscu uczestnika w końcowej klasyfikacji cyklu.

KLASYFIKACJE:
Ze względu na przeliczanie wyników wg kategorii wiekowych co zrównuje szanse wszystkich zawodników prowadzona będzie tylko kategoria Open Kobiet i Open Mężczyzn.

 

 

NAGRODY:
Organizator przewiduje drobne upominki w postaci bonów i voucherów na start w Zakopiańskich imprezach dla najbardziej aktywnych zawodników oraz dyplomy dla zawodników którzy zaliczą cały cykl biegów (7 biegów)

Dane osobowe uczestników biegów będą przetwarzane w celach przeprowadzenia imprez, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania, odbioru i rozliczenia nagrody.
Dane osobowe uczestników biegów będą przetwarzane zgodnie z przepisami określonymi w Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1 niniejszego paragrafu, w związku z udziałem w zawodach obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z rokiem urodzenia i z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje - w każdy sposób, w jaki publikowany lub rozpowszechniany będzie projekt.
Uczestnik ma prawo do: żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania swoich danych osobowych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, prawo przenoszenia danych, prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, lecz ich niepodanie lub brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w zawodach.

 

UWAGI KOŃCOWE
1. Wszyscy uczestnicy cyklu biorą udział w nim na własną odpowiedzialność oraz są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania zarządzeń dotyczących aktywności fizycznej w stanie szczególnego reżimu sanitarnego w związku ze stanem epidemii na terenie Polski.
2. Organizator nie ubezpiecza zawodników na czas trwania zawodów.
3. Organizator zastrzega sobie prawo zmian i interpretacji regulaminu.
4. Zawodnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział w zawodach na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
5. Osoby udzielające szczegółowych informacji na temat cyklu: Leszek Behounek – 517589080, Magdalena Zięba 511453505 – 182066971, 182073966